Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
13. únor 2013

@petapete jj,myslím,že jsem Ti to i potvrzovala....🙂
Ty jsi teda pořádný šílenec... 😀 🙂
@imzadi ok, píšu si.... 😉

pebecka
13. únor 2013

ha, tak jsem se dneska dozvedela, ze malyho rozmazluju, protoze mu porad neco noveho davam (chlubila jsem se manzelovi s vyrobenymi strankami do quiet book + komentoval vymenu :D)

majatob
13. únor 2013

@pebecka nerozmazlujes, rozvijis 😉

majatob
13. únor 2013

vy jste sileny, uz domlouvate dalsi kolo? 😀

pebecka
13. únor 2013

@majatob a sejdeme se vsichni na leceni v jedne skupine 😀

rozarka65
13. únor 2013

@pebecka 😀 😀
@majatob

klara.t
13. únor 2013

Polovina špachtlí polepená obrázky a čeká na rozřezání a došlo mi lepidlo, takže pokračování až příští týden, bo jsem u rodičů na samotě u lesa ☹ jsem netušila, kolik lepidla na to padne. ALe obrázky mám nastříhané. Obrázky na zalaminování posloupnosti také rozstříhané z 90%, to také dodělám až doma. Tam mám tu novou laminovačku, tak snad se to v poho stihne 🙂

klara.t
13. únor 2013

Holky, které v tom máte přehled, hodte sem prosím odkaz na všech šest albumů,kde jsou ty nápady, co se budou tvořit. Díky, nevím u koho to mám hledat.

sova33
autor
13. únor 2013
sova33
autor
13. únor 2013

@rozarka65 No, tak to já nesmím chybět 😀 Ale pokud bude 4. kolo, šla bych taky asi jen do starší kategorie 😅

rozarka65
13. únor 2013

@sova33 píšu si... 😀 😉

dagmarkaaa
13. únor 2013

Holky bry vecir
musim se pochlubit jednu kategorii jsem prave finisovala byla to fuska ale jsem spokojena, snad se bude libit. Druha kategorie je u me narocnejsi budu obsivat knoflikove dirky a priaivat knofliky no asi tak kazde 100x to me teprv odvezou do usravu 😀 no mam na to 14 dni jeste 😉
uz se tesim na vase vytvory. preju hezky valentyn 😀 😵

dagmarkaaa
13. únor 2013

foceno mobilem omluvte kvalitu fota

jper
14. únor 2013

@dagmarkaaa to na ty knoflíky neděláš z filcu? filc bych neobšívala ne. Jinak teda super práce, jak to máš velké - nevím jak pojmenovat to cos fotila. 😉

petapete
14. únor 2013

Holky, posílám foto, první jsou nanuky a na ně typy polev, jestli stačí takto? Ještě jsem uvažovala na ty polevy našít nějaké korálky, flitry... Ale zas nevím, jak dalece to bude pro ty prcky bezpečný...pak jsou ty výše lze na zlomky, v každým pytlíku k tomu bude 12 korálků... Je to dvojité, obšité strojem, tak snad to chvíli vydrží😀. No a pak to bingo... Semafory ještě nemám, na ty se chystám vrhnout o víkendu teď..

rozarka65
14. únor 2013

@petapete super....moc hezké...🙂

pebecka
14. únor 2013

@petapete uzasny, jsi moc sikovna 🙂

helulela
14. únor 2013

@jper jé, jsi moc hodná! 🙂 Já taky vyzkoušela ještě jinou děrovačku a celkem to jde. Ten tenčí filc procvakne a kolečko si hned z druhé strany vyndám, aby mi ho to nenažvejkalo zpátky. Není to sice ono, ale funguje to.

dagmarkaaa
14. únor 2013

@petapete super ty nanuky klido nech tak my si dozdobime az deti povyrostou😉 mas to moc hezke. zjak jsi udelala tu kaminky na bingo???
@jper ta provlikacka je cca 20 cm na 20. a ty dirky vim no jsem si pridelala trochu prace ale fascinuje me jak to sam a rychle obsije tu dirku stroj tak jsem se vyradila 😉

petapete
14. únor 2013

@dagmarkaaa oki, nanuky nechám teda jen takto s tou polevou různou🙂. Ty kamínky na bingo jsou koupené takové ty dekorativní skleněné kamínky v Hornbachu a fixem na cd napsaná čísla... Jsem totiž přemýšlela, z čeho to vyrobit, aby to bylo zajímavé, vzhledné, nechtěla jsem zas "jen"zalaminovaná čísla a tohle mi přišla fajn alternativa🙂

petapete
14. únor 2013

@pebecka
@rozarka65 holky díky☹. Jsem ráda, jestli se bude líbit😉. Dnes jsem dokoupila kobercovou pásku, abych poslepovala jednotlivé části semaforů (nakonec budou kartonové a skládací na 1/3, aby se to dobře posílalo a bylo to takové "příruční", ať se to dá snadno třeba někam vzít sebou🙂, takže jak do jedeme na víkend domů (teď jsme u našich), tak se vrhnu na slepování, natírání semaforů,lepení "světel" a šití polštářků na házení a budu mít komplet🙂

rozarka65
14. únor 2013

@petapete ty se máš...🙂 😵
A já vám to snad ani dopředu neukážu,se budu stydět...
Máte moc hezké výtvory...🙂 😵

petapete
14. únor 2013

@rozarka65 no hele, ještě to nemám😀... Se delším docela toho barvení kartonů doma... Mám na to černý BAlakryl, malý stihl a víceméně žádný místo na odkládání na sušení😀. A asi budu mít málo rýže na plnění těch házecích pytlíčků, jsem jí část nasypala do toho iSpy polštářku pro kluky😀. A dnes jsem si nakoupila dost materiálu na další tvoření pro kluky (mmj. na zkoušku prototypu výrobku do dalšího kola výměny😀)

rozarka65
14. únor 2013

@petapete balakryl rychle schne a když vezmeš fén,tak je to suché hned... 😉
Jéé,to se těším... 🙂

petapete
14. únor 2013

@rozarka65 člověče fén... Ten ani nevím, kde mám😀. Ale nějak to určitě půjde🙂

rozarka65
14. únor 2013

@petapete já ho taky normálně nepoužívám,ale na tohle se hodí... 😀 Teď ho často beru na kroužek,protože si děti chtějí brát výtvory hned domů... 😉 Ale minule to málem nezvládl... 😀

pebecka
14. únor 2013

HOTOVO 🙂, zkompletováno, doplněno o popis aktivity (kromě razítek - tam je použití myslím jasné 😀 )

rozarka65
14. únor 2013

@pebecka závidííííím... 😉

pebecka
14. únor 2013

@rozarka65 jeste tu mam rozdelane nejake quiet book stranky ;), no a asi pomalu zacnu sbirat material na 4.kolo, tak doufam, ze mi to pak schvalite 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru