Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
15. bře 2013

@rozarka65 tak tohle je neco pro me! nemam zadnou fantazii ale s timhle bych nejake to divadlo zahrat mohla 🙂

rozarka65
15. bře 2013

@pebecka jj,taky na vše potřebuji předlohu...

pebecka
15. bře 2013

@rozarka65 ja jsem tak rada, ze jsem se do tehle diskuze pridala 🙂, takova spousta inspirace, rad a zkusenosti zkusenejsich mamin najednou

rozarka65
15. bře 2013

@pebecka já jsem taky moc ráda...🙂 😵 Hrozně mne to "nakoplo"...🙂

petapete
15. bře 2013

@rozarka65 super 😵. Oceňuji hlavně možnost čb tisku, pak si doma vybarvíme🙂, scénáře taky paráda a moc se mi líbí i ten betlém 😵

petapete
15. bře 2013

@pebecka
@rozarka65 mě tahle diskuze taky strašně moc motivuje a "nakopává", úplně jsem tomu propadla a jen vymýšlím, co ještě by se pro kluky dalo vymyslet 😵

rozarka65
15. bře 2013

@petapete 🙂 😵

pebecka
15. bře 2013

trochu mimo, ale kvuli @klara.t (tedy aspon myslim) jsem se neudrzela koupila toto. ale bude to mít az k narozkam, to jen mne to ted lezi nas stole a zkousim vuli, abych to neotevrela :D

rozarka65
15. bře 2013

@pebecka 🙂 To jsou samé krásné hry... 🙂 😵

petapete
15. bře 2013

@pebecka my dnes, když byl Luk ve školce nevydrželi a s Fífou jsme otevřeli a pohráli si s Magformers, kterou mi pošťačky dnes dovezly v objednaných balíku pro Lukáše k narozeninám😀. A už se moc těším, až budeme stavět "oficiálně", moc se to líbilo i Fíkovi 😵

petapete
15. bře 2013

@pebecka jo a to Djeco jsem teď nedávno objevila u někoho v albu a moc se mi ty věci líbí 😵

klara.t
15. bře 2013

@pebecka jo, to jsem sem dávala já,už ani nevím odkud jsem to stáhla. Máš ten odkaz? kolik to stálo? bude to tedyhmatová hra? zatočí se a jaké zvíře v daném materiálu padne, to musí vylovit?

pebecka
15. bře 2013

@klara.t no ja to fakt vydrzela a neotevrela 🙂. ale predpokladam, ze to tak bude, jaky padne material, takove zviratko nahmatas v pytliku. v cechach jsem to nikde nanasla, tak jsem to objednavala tady:http://www.spiegelburg-augsburg.de/navi.php?suchausdru...
jo a i spostovnym to vyslo nekde kolem 700

pebecka
15. bře 2013

@petapete no ja to taky az do srpna nevydrzim :D

rozarka65
15. bře 2013

@klara.t
@pebecka tý jo,to je super...i ty kartičky mají kožíšek...🙂

klara.t
15. bře 2013

@rozarka65 ten odkaz jsi sem neměla dávat, teď bude @pebecka naštvaná, že to má mnohem dražší 🙂

klara.t
15. bře 2013

pravidla Děti roztočí velkou ruletu o rozměrech 30x28 cm a pak poznávají zvířátka podle heboučkého bříška nebo chlupatého kožíšku (podle toho, jaký kožíšek jim šipka na ruletě ukáže, musí v sáčku po hmatu vylovit příslušnou kartičku (ke každému kožíšku / typu kůže jsou tři různá zvířátka) . Krabice obsahuje ruletu a 18 kartiček se zvířátky o velikosti 6x6 cm. Vhodé pro děti od 2 let.

rozarka65
15. bře 2013

@klara.t jéé,to mne nenapadlo...jen jsem to hledala česky... 😒

pebecka
15. bře 2013

@rozarka65
@klara.t a ted jsem nastvana! 😀

pebecka
15. bře 2013

@rozarka65 a navic jsem zjistila, ze v tomhle obchode jsem byla, ale meli vyprodano :D, nenapadlo me se zeptat do kdy :D. no co se da delat, ze ... clovek uz prisel i o vic

rozarka65
15. bře 2013

@pebecka Omlouvám se,nějak mi to nemyslí... 😒

pebecka
15. bře 2013

@rozarka65 nic se nestalo, je to moje blbost, ze jsem to musela mit hned ;)

pebecka
15. bře 2013

udelala jsem malou rekapitulaci, prosim o kontrolu, ze jsem neci aktivitu neprehlidla. zatim mam neprirazene aktivity k:
5.kolo 1-3: @emanuelka13
5.kolo 3-6: @sova33
4.kolo 1-3: @vbrnka, @leia1, @illone

rozarka65
15. bře 2013

Holky,v po budu objednávat www.davona.cz
Chtěl by ještě někdo ty knihařské kroužky na quiet book?
http://www.davona.cz/kniharske-krouzky-rozmer-v...
http://www.davona.cz/kniharske-krouzky-rozmer-v...

petapete
16. bře 2013

@pebecka no tak to bych taky nevydržela😀. U nás je to jen do příští soboty, tak to se dá😀

klara.t
16. bře 2013

@rozarka65 nemusíš se omlouvat,já to jen napsala pro popíchnutí rozarky 🙂

emanuelka13
16. bře 2013

@pebecka já vymyslela ty housenky i prototyp měl kladné odpovědi, takže jsem počítala s tím.
Proto jsem už nic jiného neřešila. Mám teda vymyslet něco jiného?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru