Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

denisa_svatba
21. bře 2013

Teda, já Vás fakt obdivuju, jak máte rozplánovaný další kola. Já jsem z mého dvojkola fakt padala na hubu a proklínala se, že už nikdy více... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rozarka65
21. bře 2013

@petapete aha a můžeš mu když tak zavolat,že by přijel z práce?

rozarka65
21. bře 2013

@denisa_svatba Nikdy neříkej, nikdy... 😀 😉

petapete
21. bře 2013

@rozarka65 nemůžu, nemá u sebe telefon☹. Prostě pomoc a podpora veškerá nulová no☹

rozarka65
21. bře 2013

@petapete aha... 😒 Tak přeji,ať už je to dobré a nikam nemusíte...

denisa_svatba
21. bře 2013

@petapete To mi je líto ☹

rozarka65
21. bře 2013

@petapete a proč máte doktora tak daleko..? Já zvažovala změnu doktorky,protože jsem nespokojená,ale právě kvůli té dálce jsem to neudělala...že když bude nejhůř,tak k jinému doktoru můžeme jít vždycky, má povinnost tě ošetřit...

petapete
21. bře 2013

@rozarka65 protože tady je dr. V sedm km vzdálené vesnici, ale ten je tam jen snad jednou týdně, jinak je 20km odtud směru od Brna a navíc mi moc nevyhovuje jeho přístup... A kdyby něco, tak stejně vše řešíme v Brně, takže by pak bylo ježdění sem a tam... A už není rozdíl 20 nebo 30km na to, že takhle máme MUDru, která mi vyhovuje, shodneme se, domluvíme.... Navíc je na stejné poliklinice jak ordinuje můj taťka, takže je mi to takhle milejší...to je ta nevýhoda vesnice no...

petapete
21. bře 2013

@denisa_svatba
@rozarka65 ale vypadá to nadějně, od půl páté drží a nezvrací, udrží i čaj, kousek rohlíku, pije po trochách... Teď spí, tak snad už to bude ok...

rozarka65
21. bře 2013

@petapete aha,tak to naprosto chápu... 😉 Já to mám lepší, u nás ordinuje 4x v týdnu,ale zas mi nevyhovuje...a třeba mne rozčiluje,že třeba ušní je tu jen stř,pá a jinak musíme do Jbc...že pohotovost je tu jen do 18hod. a pak už zas jen Jbc a navíc tu budu asi rušit nemocnici...a očního jsem nakonec taky změnila a radši jezdím do Lbc,kde můžou v případě nutnosti A. operovat a nemuseli bychom do Prahy...

rozarka65
21. bře 2013

@petapete Tak držím,držím... 😉

denisa_svatba
21. bře 2013

@petapete měla bys jít tedy taky spát...

petapete
21. bře 2013

@denisa_svatba nj, spát.... A co udělám s Fífou?😉 to právě prostě nejde...

petapete
21. bře 2013

@rozarka65 no my takhle právě vše v Brně... Takže raději i tu pediatru radši přímo tam, než se hrát tam a zpět a ještě se "omezovat" nevyhovujícím doktorem...

pebecka
21. bře 2013

@petapete tak to je mi lito, ze jste meli takovou noc. snad uz bude v poradku. vojta mel tohle asi mesic zpatky, ale v noci nastesti moc nezvracel, protoze nic nejedl. jinak na me hodil kazdou podanou lzicku caje nebo kousek rohliku. a kdyz uz to vypadalo, ze dobry a trochu jsem polevila 🙂, tak me ohodil o to vic :D.

pebecka
21. bře 2013

@petapete ja bych se zavrela s vojtou v loznici a nechala si ho tam po mne lezt a hrat. aĺe jee pravda, ze to tak funguje jen kdyz ma naladu. rano jsem nekompromisni a pred pul sedmou me z postele nevytahne, i kdyz mi nadava a cim vic nadava tim na dyl pak jeste usne :D

rozarka65
21. bře 2013

@petapete no třeba zubaře jsem tu nesehnala...no a třeba se jednou vrátíme do Lbc.. 😀

petapete
21. bře 2013

@pebecka nj, jenže Filip je děsnej nespavec a tohle by u nás nefungovalo...kluci taky zvraceli koncem ledna, ale to oba jen jednorázově, jednou, resp. dvakrát a dobrý... To tahá že školky no☹

petapete
21. bře 2013

@rozarka65 toho máme též v Brně, to tady není v blízkosti nikde😀. Máme naštěstí skvělýho, mladýho a dělá dospělý i děti, takže jsme celá rodina u jednoho🙂

rozarka65
21. bře 2013

Holky,tak zatím největší úspěch má semafor, dřívka se sponkami (jen se odlepuje ten magnet - čím přilepit - pistolí??),kostka s rozcvičkou a zvířátky,rybičky.. a navlékání těstovin a korálků,skládání obrázků (domeček,obličeje)...a o destičky s magnetky (tvar,barva) se perou...a Eli si půjčila sudoku s víčky,na což je teda malá,ale jen jsem ji tam dala jedno víčko na stejnou barvu a nic neřekla a sama začala dávat víčka,tak to překvapila... 😀 🙂
Už se těším,až zítra pojede P. s Aninkou k babičce, musím tu vymyslet uložení... 🙂

rozarka65
21. bře 2013

Holky,a byl další zájemce,tak jsem začala zapisovat ještě 7. kolo...

pebecka
21. bře 2013

@rozarka65 mohla by ses mi prosim mrknout , jak velkou mas tu balancni zabu? ;)

pebecka
21. bře 2013

@rozarka65 ty desticky s magnetky ale nejsou moc delane na to aby prezily sesterske bitky :D

rozarka65
21. bře 2013

@pebecka promiň,úplně mi to vypadlo z hlavy...Takže délka 22cm, na výšku 6-7,5cm a na šířku 3cm a válečky 3,5cm,různé šířky... 😉 a teď koukám,že i délky...😀

rozarka65
21. bře 2013

@pebecka zatím drží... 😀 😉

pebecka
21. bře 2013

@rozarka65 tak to jsem si ten obrazek vytiskla v poddobnych rozmerech 18x10cm 🙂. jen teda kolik jsi musela spojit kartonu aby to byly 3 cm?

rozarka65
21. bře 2013

@pebecka 🙂 Já mám 10ks...ale koukám,že nemám z jednoho kartonu...😀 Musíš to vyzkoušet... 😉

pebecka
21. bře 2013

@rozarka65 jeste ze na to bude tolik casu :D, ale asi jsem se uz rozhodla ;)

rozarka65
21. bře 2013

@pebecka super...🙂 Jj,taky jsem ráda,že to bude jednou v klidu...🙂
Mám založit albíčko s podzimní výměnou?

pebecka
21. bře 2013
Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru