Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
19. led 2013

@vegal a co treba tohle, taky hrani s pismenkama http://rustspolecne.cz/2013/01/slova-na-matickach/
Jen teda vubec nemam predstavu, kolik stoji srouby a maticky 😉 , ale prijde mi to docela vymakany 😵

jper
19. led 2013

@vegal já souhlasím s holkama - stačí hl.kartičky a třeba jen kolíčky na jedno slovo a ostatní si doděláme samy - jinak by toho muselo být moc.

vegal
19. led 2013

@petapete
@majatob
@sova33
@pebecka
@jper

Pokud by se mi povedlo sehnat kolíčky za dobrou cenu,udělala bych jich pro každého 10 + kartičky se slovy.To nás snad nezrujnuje 🙂

majatob
19. led 2013

hehe, ja asi umru 😀 neskutecne me boli zada a lezet se u siti moc neda 😀

rozarka65
19. led 2013

@majatob To bude jistě moc krásný výtvor...a dovedeš si představit to dělat 12x nebo kolikrát...nechceš udělat něco jednoduššího?

sova33
autor
19. led 2013

@majatob A co teda vlastně děláš? Prozraď 😉
@rozarka65 Já jsem se pustila do těch svých aktivit a musím říct, že už mi pokaždé hrabe při cca 5. opakování 😝

pebecka
19. led 2013

manzel mi chce zakazat pristup na konika 😀 .
misto toho abych delala na danich nebo zehlila pradlo, sedim tady nad strihama ponozek a surfuju po konikovi a jen zehram, ze uz je 19.teho a ty dane nestihnu 😀 .
kazdopadne da se nejak lecit tato zavislost? Holky dyk ja jsem zblbla do te pracky http://www.imagineourlife.com/2011/09/22/sock-m... tak, ze siju (jak prvnak, ale drzi to 😉 ). ale pri predstave delat to treba 12x me mrazi 😅

majatob
19. led 2013

@rozarka65 vsak mam na to jeste víc nez mesic 😀
@sova33 myslim, ze kdyz napisu, ze jsem prave dosila 12. Merkur, bude to jasny 😀

janakkk
19. led 2013

@pebecka písmena na matičkách vypadjí dobře, ale nevím, jak to funguje....budou vždycky stejný plochy vedle sebe? jakože matka má jen jeden dlouhatanskej závit a nejde nasadit "pootočená"? to by se pak mohlo stát, že na sebe písmenka nebudou pasovat..... 😅

pebecka
19. led 2013

@janakkk maticky jsou o cislo vetsi nez sroub ;), jen ukoncovaci maticky jsou napevno

xmarg04
20. led 2013

Ahoj holky, no, taky bych se asi mela lecit, pote, co jsem vystrihala 324 tvaru do hmatoveho pytliku jsem vcera cely vecer strihala quiet book pro mlade... 😝 😕 Strihani by mi jeste slo, jen nevim, kdo to vsechno sesije... 😅 😅

pebecka
20. led 2013

@xmarg04 jakou jsi sila?

xmarg04
20. led 2013

@pebecka Myslis knihu? Nesiju nejakou konkretni, vybirala jsem stranky, ktery by tak zhruba odpovidaly prckovi v nejblizsim obdobi, ale nebudu ji pevne sesivat, jednotlivy stranky budou na krouzcich, aby se dala upgradovat az povyroste. Takze tam mame velke rozkladaci mestecko na jezdeni s autickem, jablon s jablickama na patent, rybicky na magnet, kyticky na knofliky, sestavovaci snehulaky, pocitadlo a prikladani tvaru na suchac. Zitra dorazi spony, takze jeste ruzne druhy spon na zapinani/rozepinani a dal zatim nevim... 😅

petapete
20. led 2013

@xmarg04 mně už nejde ani to stříhání... Jsem zlikvidovala nůžky na tom večerníčkovým pexesu a dnes jsem se mořila střídáním koleček na to dělení... Zatím mám jednu barvu, dělám dvojitě, ať je to pevnější a chci to slepit herkulesem a zjistila jsem, že toho už mám jen na dno lahvičky... Tak jdu asi kroužkovat a stříhat další barvu😀. Jak budeš dávat ty stránky na kroužky? Právě přemýšlím, jak to udělat, ať je to variabilní... Jsem zvědavá pak na tvý díla😉

vbrnka
20. led 2013

@carmonka jeeej aj jedno aj druhe je super 🙂

xmarg04
20. led 2013

@petapete Nejak takhle, akoraz asi na 4 (mmch jsem zvedava, jak na ten silnej dvojitej filc nacpu ty pruchodky... 🙄 🙄 )

daisyr
20. led 2013

Holky ze třetího kola skupina 3-6let prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 ............................ vývojové puzzle (pod seznam vkládám odkaz, pokud byste nesouhlasily, vyberu něco jiného)
@rozarka65
@petapete ......................... bingo
@denisa_svatba
@pebecka...........................dopravni razitka (bude se hodit ke znackam z minuleho kola emoticon)
@jajulin ..................................vločky .skládání
@daisyr .................................pexeso čísla - číslice/vs. puntíky ??
@jagado ...............................sudoku - víčka
@jper ................................... hodiny ??
@vegal..................................kolíčky s písmenky

janakkk
20. led 2013

@xmarg04 krása, prosím, odkud máš korálky? 🙂

denisa_svatba
20. led 2013

Holky ze třetího kola skupina 3-6let prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 ............................ vývojové puzzle (pod seznam vkládám odkaz, pokud byste nesouhlasily, vyberu něco jiného)
@rozarka65
@petapete ......................... bingo
@denisa_svatba.................křížovka s písmenky
@pebecka...........................dopravni razitka (bude se hodit ke znackam z minuleho kola emoticon)
@jajulin ..................................vločky .skládání
@daisyr .................................pexeso čísla - číslice/vs. puntíky ??
@jagado ...............................sudoku - víčka
@jper ................................... hodiny ??
@vegal..................................kolíčky s písmenky

xmarg04
20. led 2013

@janakkk To jsme se spatne pochopily - tohle je ilustracni fotka..😉

vegal
20. led 2013

Ta knizka je super!

Vyseky z filcu lepite?Objednala jsem filc a vyseky,udelam prckovi pexeso,jenze vsechno strka do pusy,tak premyslim,jestli to radsi nejak neprisit.Dekuju

janakkk
20. led 2013

@xmarg04 ahaaa, já myslela, že to je ten tvůj včerejší výrobek 🙂

pebecka
20. led 2013

@xmarg04 ja uvazovala pouzit pro podklad toho filce treba zalaminovanou stranku a ta se da dobre nna strane proderovat aby se to dalo vkladat jako list do knihy

xmarg04
20. led 2013

@pebecka Ja jsem koupila ten silnejsi filc, takze to drzi dobre, i se to dobre prorazi (mam na to kleste), ale chci to oboustranne, takze musim sesit vzdycky dve stranky (coz uz jsou 4mm) a pak tam nacpat tu pruchodku... No uvidime... 😎 😎 Kazdpadne dik za tip, treba bude treba... 😀 😀

xmarg04
20. led 2013

@vegal Ja radsi vsechno sesivam, M. ma velmi vsetecne prsticky a taky vsechno zere...😀

jagado
20. led 2013

@vegal vypadá to moc hezky,jasně že si můžem zbytek dodělat🙂

pebecka
20. led 2013

@xmarg04 jeeee jak vypada rozkladaci mestecko s autickem? si to neumim predstavit 😉

xmarg04
20. led 2013

Teda damy, prave jsem dodelala prototypy pro prvni kolo a mam dojem, ze nez jich vyrobim potrebne mnozstvi, tak se z toho to... no... zblaznim... 😀 😀

@pebecka Jeste to neni prisity, ale muzu ti to vyfotit, jestli chces. Jestli ´mi teda dite uz finalne nerozstelovalo fotak... 😅

pebecka
20. led 2013

@xmarg04 chci 😅

rozarka65
20. led 2013

Holky,jsem bezradná...navrhněte prosím dva tipy pro 3-6 a jeden pro 1-3,co byste tu ještě chtěly a není tu...díky..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru