Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
12. bře 2013

@rozarka65 klido 🙂

pebecka
12. bře 2013

moc se mi libi ty seminka, ujme se jich nekdo? 😅

petapete
13. bře 2013

@pebecka taky bych je brala 😵, kdyby je nikdo nechtěl, tak si je budeme muset vyrobit sami doma🙂

pebecka
13. bře 2013

@petapete treba je nekomu udame 🙂, kde jsi nasla zdroj?

rozarka65
13. bře 2013

@pebecka
@petapete tak jsme se právě domluvily s @jper,že ze stromů uděláme jen strom,list a plod a k tomu ty zrníčka... 😉

rozarka65
13. bře 2013

@pebecka nevím,kde to objevila @petapete...já to včera zahlédla tady,tak se na zdroj můžu zeptat...🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-...

pebecka
13. bře 2013

@rozarka65 co jste chtely delat vic nez strom, list , plod? 😕
a ty zrnicka jsi myslela jako ctvrty element k tomu stromu?

rozarka65
13. bře 2013

mně se líbilo všechno,co sem dávala Jana...obrázky stom,list,plod...pak se mi líbilo i pexeso reálných obrázků a pak ještě co se z dřeva vyrábí a já k tomu chtěla přihodit i ty stopy... 😀 😀
Jj... 😉 Myslím,že by nevadilo,kdyby tam byla i jiná zrníčka než stromů...pojmout to jako rostliny... 😉

rozarka65
13. bře 2013

@pebecka nebo jestli myslíš,že to nejde k sobě...tak to uděláme zvlášť...jedna stromy a druhá zrníčka... 😉

pebecka
13. bře 2013

@rozarka65 spis me zajimalo, jestli to bude pojmute jako zrnicka stromu, ktere budete delat nebo jestli udelate neco podobneho jako bylo na obrazku , ale to uz jsou zase spis 2 aktivity ;)

petapete
13. bře 2013

@pebecka stejně jak @rozarka65 jsem to viděla na té slov. diskuzi😉. Já bych spíš byla pro to, rozdělit to a udělat semínka různé rostliny, protože teda netuším, kde by se teď sháněla "semínka" stromů... Zatímco klasických semen (slunečnice, proso - ještě zimní ke krmení ptáčků, semínka k výsevu, obilí z jarního Velikonočního osení, travní semena...) na to je teď vlastně "sezóna"😉... A bylo by to ideální právě v tom větším množství, protože dělat to pro jednoho, tak zbyde strašně "materiálu"😀

rozarka65
13. bře 2013

@petapete
@pebecka Ok...a chcete to podle toho obrázky...nebo něco změnit, přidat?

pebecka
13. bře 2013

@rozarka65 teeeeeeda na tom slovenskym je zase inspiraci 😀, tohle je k tomu vasemu tematu 😉

pebecka
13. bře 2013

@rozarka65 to necham ciste na tobe, co se ti podari sehnat 🙂

petapete
13. bře 2013

@rozarka65 mě se to slovenský - ten "formát - líbí, obsah bych nechala na vás, co se sežene😉

rozarka65
13. bře 2013

@pebecka
@petapete a napsala jsem do diskuze a poprosila o zdroj.... 😉

pebecka
13. bře 2013

tohle je super 🙂 - jedno pro male , jedno pro velke

he, kde jsou vsechny, ktere nemaji aktivity, my mame spoustu napadu 😀

petapete
13. bře 2013

@pebecka jj, jsem se tam včera kochala místo abych šla spát v devět (na včera jsem naspala 4hodiny) a nakonec jsem se dokopala do postele zas až o půlnoci a vstávačka v pět😖. Ještě s jedním meziprobuzením na kojení😀. Ale musím to teď omezit, spíš koukám na inspiraci na Lukášovu oslavu narozenin - občerstvení, výzdobu i aktivity pro dětské hosty... No a taky to budu muset zrealizovat někdy po večerech, takže to bude divoký😀

rozarka65
13. bře 2013

@pebecka mně se moc líbí to z té první fotky,že je to i s praktickou ukázkou... 🙂 😵

petapete
13. bře 2013

@pebecka já si na ty různý zapínání plánuji udělat tuhle housenku... Myslím, že to nebude až tak náročný na zpracování proti tomu tvýmu😉... Nj nápadů bych měla...😀

rozarka65
13. bře 2013

@petapete tohle už mám z tvého albíčka uložené... 🙂

pebecka
13. bře 2013

@petapete jeeeeeeeeeeee ta by se mi libila 😅

petapete
13. bře 2013

@pebecka já si ji chci zkusit udělat, tak pak (výhledově😀) dám reference, příp. se jí ujmu do nějakého dalšího kola (pokud teda ji zvládnu nějak inteligentně zpracovat😀)

pebecka
13. bře 2013

@petapete no ja uz do dalsich kol nepujdu :(, ne ze by me to nebavilo, ale nevim, kam bysme to za chvili vsechno davali ;)

rozarka65
13. bře 2013

@zaffka @sova33 @daisyr @petula1981 @vbrnka @leia1 @illone
Holky,která ještě nevíte co...je tu spoustu nápadů... 🙂 😵

petapete
13. bře 2013

@pebecka no já počítám, že stejně pak bude chvíli možná oraz, než si aktivity užijeme a do dalšího kola půjdeme až za nějakou dobu (mě by vyhovovalo tak před Vánoci, ať jsou dárky😀)... Mezitím počítám i s nějakou úmrtností těch výrobků😀, takže to půjde😀

pebecka
13. bře 2013

@petapete jinak nic si z toho nedelej. ja chodim spat ted kazdy den v jednu, protoze se nutim do prace a zaroven furt nakukuju sem. jde mi to jak psovi pastva a kdyz jde konecne manzel spat, tak se vrhnu na nejakou pripravu, aby to nevidel 😀

pebecka
13. bře 2013

@petapete vubec si neumim predstavit, jakou budu mit napln dne, kdyz se tu nebudou resit vymeny 😀

rozarka65
13. bře 2013

@pebecka
@petapete no já se moc těším,až to všechno přijde...nebudu vědět,co dřív... 😀 🙂 😵
No já to budu muset taky dělat,aby to nebylo moc vidět...P. se to už moc nelíbí...říkal,že jsem šílená a že už to ani není k smíchu....

vbrnka
13. bře 2013

@rozarka65 no to ano, len ked tu clovek nie je tak dve tri hodky uz nevie kde posledne skoncil 😀 ..le chystam sa na sk, takze budem mat cas to docitat a urcite pisem co som vybrala 🙂
v.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru