Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
12. únor 2013

@dagmarkaaa @rozarka65 po nocich nebo kdyz dite nahodou spi 🙂. ale docela nestiham praci, tak to zitra budu muset napravit, mam na cely den hlidani ;). Jinak je to cele z filcu, kyticka je na suchacich, balonky na patentky a drak je vyztuzeny kartonem, aby to slo dobre zapuzzlovat k sobe 🙂

rozarka65
12. únor 2013

@pebecka no já včera (vlastně dneska) v půl třetí a v šest mi zvonil budík,ale noc mi vždycky přijde strašně krátká...zvlášť,když se dítko neustále budí... 😀 😝
Aha,já myslela,že je to něco jiného,když se to leskne...

pebecka
12. únor 2013

@rozarka65 urcite mala, velka mozna. precijenom je vojtovi teprve 1,5 roku tak zatim tu velkou mame jen do zasoby 🙂

pebecka
12. únor 2013

@rozarka65 to je jen bleskem :D

rozarka65
12. únor 2013

@pebecka a budeš to něčím podlepovat,aby ty stránky byly pevnější?

pebecka
12. únor 2013

@rozarka65 nebudu, oblibila jsem si 2mm filc a ten staci bohate

rozarka65
12. únor 2013

@pebecka aha,tak u nás by to asi nepřežilo...😀 🙂

pebecka
12. únor 2013

@rozarka65 proc myslis? na co se mam pripravit 😀

rozarka65
12. únor 2013

@pebecka No nemám zkušenost..jako určitě to neroztrhá...ale asi bych ji s tím nenechala hrát samotnou.... 😀 😀
Kdybych dělala knížku,tak asi tu vyztuženou něčím,ale neumím šít,takže k tomu se asi nedopracuji...takže já bych asi podlepila kartonem (resp. bych vložila karton mezi dva listy),ale asi by to nevypadalo tak pěkně...
Ale třeba máš klidnější dítko než já... 😀 😉

pebecka
12. únor 2013

@rozarka65 ja? :D dobrej vtip....
hele prvni pokus jsem delala tak, ze jsem koupila samolepici filc, na ten prisila co jsem potrebovala a pak to cele nalepila na zalaminovanou stranku. ma to jednu nevyhodu. blbe se prosiva ten papir co se pak strhava :(

rozarka65
12. únor 2013

@pebecka no vidíš,to mne nenapadlo...
Tak obyč filc a oboustrannou izolepu... 😉

jper
12. únor 2013

@pebecka tohle mám taky v plánu - máš to ukázkové. Jen mi furt chybí zásoby plsti 😀

helulela
12. únor 2013

@jagado ahoj, ta bílá kolečka na stromech jsi vystřihovala nebo dělala děrovačkou? Já dělám filcové obličeje a chtěla jsem děrovačkou vyrážet oči a teď mě můj rádoby geniální plán nevyšel, prostě to nejde. Asi jsi stříhala, že? Já už se vidím, jak pižlám těch 72 párů koleček 😀 😝 Asi zredukuju barvy očí jen na jedny.

jper
12. únor 2013

@helulela jak to, že ti to nejde- já mám doma raznici a vyrazím s ní i sněhové vločky. Možná i záleží na síle filcu ne?

helulela
12. únor 2013

@jper mám obyč děrovačku na papír, filc silnější a tenčí a i ten tenčí jen rozžvejká. Ještě jsem si říkala, že bych koupila novou, mohla by být ostřejší...

jper
12. únor 2013

@helulela možná když ty vločky jsou veliké, tak to jde líp. nevím ti poradit - doma zkusím moji děrovačku na malé kolečka. Mám rok starou téměř nepoužitou.

jper
12. únor 2013

@helulela tak jsem zkusila v práci udělat to tady co máme a nic. Doma mám tuto, a pak objednanou od stejné firmy na velké kolečka - no snad to půjde i tou další.

helulela
12. únor 2013

Malá ochutnávka... bez očiček 😝

helulela
12. únor 2013

@jper hodná, děkuju 🙂 Asi si vezmu filc do kapsy a půjdu to testnout do papírnictví 😉 😉

rozarka65
12. únor 2013

@helulela a co použít na oči jiný materiál?

rozarka65
12. únor 2013

@helulela moc hezké...🙂 😵

helulela
12. únor 2013

@rozarka65 když já jsem zatížená na ten filc. Když to nevyřeší jiná děrovačka, oči bych vystříhala a udělala jen jeden pár do každé sady. Původně jsem chtěla modré, zelené a hnědé.
A díky za pochvalu, potřebovala jsem povzbudit 🙂

rozarka65
12. únor 2013

@helulela holky tu psaly o těhle kleštích...ale nejsou na látku,tak se bojím,že ti nepomůže ani jiná děrovačka... 😒
http://www.fler.cz/zbozi/derovaci-kleste-3382287

helulela
12. únor 2013

@rozarka65 hm, to asi ne... ona ta děrovačka nevypadá úplně marně, myslím, že nová by mohla fungovat

rozarka65
12. únor 2013

@helulela tak vyzkoušíš a uvidíš...🙂

rozarka65
12. únor 2013

Holky,loučím se..za chvilku mám kroužek a ještě nemám hotovou přípravu...budu dodělávat za pochodu...😀 🙂
Nenapadá vás nějaká dětská básnička na Valentýna? Připravila jsem srdíčka na špejli a budou lepit krepák...

xmarg04
12. únor 2013

@helulela Ahojda a jak velky potrebujes ty ocicka? Mohla bych ti je udelat tema klestema, tim to fakt neni problem...😉

misa_1
12. únor 2013

Pocitame vajicka... Vypada to, ze finisujeme se sbiranim, jeste otevru ty, co mame doma nenacate, posledni balicek mi nevychazi barevne (mix oranzovych a zlutych).a par chybi.
Od te doby, co jsem vyhlasila, ze sbirame vajicka, tak nastesti kazdy chodi na navstevu s kindervejcem 🙂
A pak jeste naplnit.

jper
12. únor 2013

@helulela 😀 😀 u té raznice co mám píšou, že je i na pěnovku, tak možná proto to jde. Z domu pak pisnu - teda ty obličeje má nádherné - jak to děláte holky, že to stříhate tak krásně rovné. Mně se to kouše a to mám nové nůžky. ono to bude asi rukama 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru