Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

petapete
20. únor 2013

@rozarka65 chtěla bych to na spojení jednotlivých stránek do quiet books a pak ještě na nějaký věci ( třeba na ten modelínový sešit, co už mám hotový a tak🙂). V Koh-i-Noorové prodejně je nemívají a prodavačka se tvářila, že jsem si vymyslela něco, co málem ani neexistuje😀

ilonne
20. únor 2013

@petapete Co to je ten queit book?

rozarka65
20. únor 2013

@petapete a proč nekoupíš s pořadačem? Já mám doma oranžové,trochu průhledné,plastové a nevypadá to špatně...ale je to teda formát A4...ale to by stačilo určitě na ten modelínový sešit..

rozarka65
20. únor 2013

@petapete ale kdybys chtěla opravdu jen tu lištu,tak zkus napsat na ten odkaz,co jsem Ti poslala, za zeptání nic nedáš... 😉

rozarka65
20. únor 2013

@helulela jsi dobrá...to je lepší než ta lišta...🙂

helulela
20. únor 2013

@rozarka65 já mám právě doma nachystané tyhle kroužky, přišla jsem na ně náhodou, když jsem v Davoně vybírala jiné věci

petapete
20. únor 2013

@ilonne třeba tady: http://www.imagineourlife.com/category/have-som... 😉

@rozarka65 já právě nechci ani tu lištu, jen ty kroužky🙂

@helulela super, tohle hledám... A v Davoně jsem nedávno objednávala sakryš... Jsem je už mohla mít doma😀. Díííky

ilonne
20. únor 2013

@petapete Hustý a na mě složitý, radši zůstanu u háčkování....

rozarka65
20. únor 2013

@helulela
@petapete já tam objednávala včera,škoda...

petapete
20. únor 2013

@rozarka65 ten modelínový právě zatím mám v takovým tom "rychlovazači", ty lišty mi i nabízela v tom Koh-i-nooru, ale to nechci... Dnes jsem třeba objevila tohle: http://www.craftinterrupted.com/2012/06/diy-mag... a na to by se ty kroužky právě taky užily🙂, do auta ideální zábava, hlavně ti dinosauří u nás😀

helulela
20. únor 2013

@petapete nemáš za co, jsem ráda, že jsem tu mohla taky něčím přispět 😉

petapete
20. únor 2013

@ilonne no na kvality téhle rozhodně nedosáhnou, spíš jde o tu myšlenku a inspiraci🙂. Já jsem zas střevo na to háčkování😀

pebecka
20. únor 2013

@petapete a v cem ti tohle prijde lepsi nez v rychlovazacich?

pebecka
20. únor 2013

@rozarka65 mozna by slo jeste do objednavky neco dodat, pokud to uz neexpedovali. ja to zrovna u nich zkousela (delala jsem dokonce zmeny dve) a byli dost pruzni a vubec v tom neudelali zmatek (narozdil ode me :D)

petapete
20. únor 2013

@pebecka no je to univerzálnějši 😉. Třeba na ty plechy na magnetický hraní do auta by rychlovazač nešel, ty quiet books by se mi v tom taky nelíbily...

rozarka65
20. únor 2013

@pebecka no když ono jim trvalo den než se ozvali a já si nemůžu dovolit něco doobjednávat,už takhle se bojím,jestli to do pátku dojde,abych mohla přes víkend vyrábět...a třeba šablony na modré trojúhelníky jsem objednávala v po a ještě pořád nic...

jagado
20. únor 2013

@helulela máš to moc pěkné🙂

pebecka
20. únor 2013

@rozarka65 aha, no vidis a ja s nima mam uplne jiny zkusenosti. ted jsem se na to koukala.. ve 23:30 jsem objednala zbozi, druhy den jsem tam udelala dve zmeny, pak mi pani volala, ze neco nemaji a nabidla nahradni reseni a jeste ten den (tedy od objednavky ani ne 24h) to v poradku odeslali 🙂

jper
20. únor 2013

ahoj holky mám problém - včera mě chlap odvezl do nemocnice s krvácením, abeceda je hotová, zvířátka jen přejet ještě jednou v laminovačce pro sichr a bude taky hotovo. Jen hodiny ještě nemám a mám napíchlou kanylu, že nic neudělám pravačkou. Budete na mně zlé, kdyby mě nechtěli v pondělí pustit když ty hodiny pošlu se zpožděním?

rozarka65
20. únor 2013

@jper co blázníš,zdraví tvoje a mimíska je nejdůležitější....a co se děje,vždyť máš ještě čas..??

jper
20. únor 2013

@rozarka65 z ničeho nic jsem začala krvácet. Já krvácela dycky u všech, teď to vypadalo nadějně, no ale nevyšlo to a jsem tu zas. Jestli mě tu nechají na víkend, tak si nechám vše dovézt a zkusím ty hodiny dodělat tady. Filcové kolečka mám na poště, tak snad je dodají - zase pošťák ani z auta nevylezl.

rozarka65
20. únor 2013

@jper Aha...☹ Ty hodiny nehroť....a hlavně se šetři,ať tam mimísek ještě pobude.... 😉

jper
20. únor 2013

@rozarka65 tak pošta nechala balíček u našich 😉 jo já nepočítám s tím, že bych rodila. U syna jsem krvácela, jako by mě řezali a nakonec byl v termínu. Tak teď mě lehké krvácení nerozhodí 😵

pebecka
20. únor 2013

@jper rozarka ma pravdu, vubec se tim nestresuj! az budete v pohode, tak to dodelas. ted je dulezite tvoje a mimiskovo zdravicko

pebecka
20. únor 2013

@petapete co je to modelinovy sesit? i kdyz nevim, jestli se mam ptat, to zase bude potreb to vyrobit taky 😀

petapete
20. únor 2013

@pebecka naše verze modelínovýho sešitu🙂: http://spetulka.blogspot.cz/2013/02/pracovni-se...

petapete
20. únor 2013

@jper hodiny neřeš, když budeš v pořádku doma a stíhat, tak doděláš, když ne, budou později😀. Hlavně ať jste ok😝

rozarka65
20. únor 2013

@petapete super,asi odkoukám něco od Tebe... 😀 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru