Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

petapete
12. bře 2013

@jper jj, určitě budu hlásit, zítra odpoledne mi dojede hlídání (mamka🙂), tak počítám, že bych to ve čtvrtek dopoledne mohla zvládnout od nosit na poštu snad všechno🙂

rozarka65
12. bře 2013

@jper no já neustále odbíhám k Eli...pořád se budí... 😒
@klara.t ruličky super...to mám teď připravené do školky na kroužek,jen co se zbavíme neštovic... 😉
@petapete to jsem dneska někde viděla...myslím na slov.MK...taky se mi líbí...🙂

petapete
12. bře 2013

@klara.t ro ruličkový je super, ještě že máme zásoby 😀.

jper
12. bře 2013

@petapete to by se ti hodil dvoukolák, ať na tu poštu furt neběháš a domluv si to, že jim to vyhodíš rovnou na rampu 😀 😀 😀 😀 jsem vtipná co 😉
@rozarka65 no u nás vylezl chlap, že toho má plné zuby, jde spát- tak jsem šla uspávat já a malý za 10min spal 😎

rozarka65
12. bře 2013

@jper Jj,já taky uspávám max 10 min...náš taťka hodinu a mezitím usne sám... 😀 😀

petapete
12. bře 2013

@jper no počítám, že to ponesou tak na pětkrát, šestkrát😀. Naštěstí to mám fakt tak 100m, akorát pár kroků, přes křižovatku a pár kroků😀

rozarka65
12. bře 2013

@petapete kolik jsi musela dosehnat krabic,abych začala dělat zásoby? 😀

jper
12. bře 2013

@rozarka65 všude stejné 😀

@petapete ty jo - i tak se ti to pěkně pronese 😲

petapete
12. bře 2013

@rozarka65 já ti ani nevím... Tak 10? Jsem je postupně odnášela od Jednoty, když je vyhazovali před obchod k odnesení😀. A ty, co jsou jen v jednom kole, to mají nabalený v igelitkách🙂

petapete
12. bře 2013

@rozarka65
@jper holky, já jsem takhle naštvaná na M., mi zkazil Filipovo spaní přes den... Jsem ho měla naučenýho, že jsem položila do postýlky a šla pryč (stejně jak to dělám u večerního usínání) a on si tam usnul... No a M. ho párkrát upsal v kočárku doma a tím konec se spaním v postýlce přes den, jedině uvozit v kočárku☹

pebecka
12. bře 2013

@klara.t jo vidis, to by taky slo 🙂

rozarka65
12. bře 2013

@petapete jj,taky budu odnášet... už tam jsou na mne zvyklí,že jim odnáším na tvoření...😀

jagado
12. bře 2013

oba nápady jsou moc hezké,ale ty semínka leda pod dozorem🙂

rozarka65
12. bře 2013

@petapete tak to chápu...takhle jsem byla naštvaná na sebe...Eli mi spala od narození v postýlce...taky jsem položila a usnula sama...ale přišlo období zubů a já ji vzala do postele a už tam zůstala, no nepoučitelná...a taková pohoda to byla...

petapete
12. bře 2013

@jagado tak semínka určitě pod dozorem😉. Já teda ty aktivity beru téměř všechny jako pod dozorem, jako "organizovanou a řízenou" hru🙂

jper
12. bře 2013

@petapete jé tak to se ti nedivím, to už se asi neupraví. Mně malý krásně spal sám do asi 9měs. a pak to začlo být horší a horší. No a počítám, že se naučí usínat stejně jak slečna až po 3 roce věku 😒 což bude sranda jak budu uspávat Tobiho i mimino, když chlap bude v práci 😅

petapete
12. bře 2013

@rozarka65 Filip se mnou do postele nechce, to bere jako pokyn, že je dospáno😀

jper
12. bře 2013

@petapete joo taky tak - naše děcka s tím nechat samotné, tak už teď by nebylo to, co jsem tvořila. Malý už stačil zničit tygra - naštěstí jsem všecko dělala 13x

petapete
12. bře 2013

@jper no já počítám, že ho zas do té postýlky začnu strkat a on se zas naučí😀. Je teda fakt, že v tom kočáru spí dýl (když se při buzení ještě znovu uvozí, v postýlce znovu už neusne😀)

rozarka65
12. bře 2013

@petapete no ráno jen co otevřou oči,tak je dospáno... 😀
@jper naučila po 3. roce? A. je 4,5 a pořád nezvládá...no já pořád doufám,že nejpozději do 3let E. budou spát samy v pokojíku...

jper
12. bře 2013

@rozarka65 jo ani nevím jak, ale nějak to šlo samo. Teda časem usínala místo v pokoji v naší ložnici, ale co. No a teď když jsou oba v pokoji ve svých, tak jen se šerifem musíme ležet. On by usnul aj sám asi, ale ještě zatím furt utíká z postele 😀

rozarka65
12. bře 2013

@jper
@petapete taky aktivity budou pod dozorem...nechci aby krásné výtvory hned zničily... 😀 Ale třeba ta obyč. folie jde krásně ohnout... 😒

rozarka65
12. bře 2013

@jper lumpík...😀 🙂

jper
12. bře 2013

@rozarka65 ten náš ogara je hrozný ničitel, po Mirince to byl šok - takové jsme měli hodné dítě a ještě nám to nedocházelo. S ním člověk vidí, co vše se dá zničit 😀 😀 a to bych řekla, že ještě není nejhorší, jak tu někdo psal, co mu vyvádí jejich miláček, tak ještě dycky může být hůř 😀 😀

rozarka65
12. bře 2013

@jper jj... 😀 😀

janakkk
12. bře 2013

ahoj, já poslední dobou nějak nestíhám, akorát vždycky projedu diskuzi, poukládám odkazy, ani je nestihnu projít ☹ ....chodíme teď 2x denně na "chodící" procházku (aby malej trochu spal) a mezitím na "kočárkovou uspávací" procházku....jsem zvědavá, kdy vyrobím všechno to, co mám v plánu 😀 😀

rozarka65
12. bře 2013

@janakkk jj,já až rozlousknu,co vlastně budu tvořit,tak taky budu chodit méně...když je zapnutý pc,ta mne pořád láká nakukovat....tak se budu snažit chvíli nezapínat.... 😀

jper
12. bře 2013

@rozarka65 mně jde zítra pc do té opravy, tak budu jasná 😀

rozarka65
12. bře 2013

@jper stihla sis vše uložit?

jper
12. bře 2013

@rozarka65 většinu - nakonec necháme jen vyměnit větráček a vyčistit klávesnici. Brácha mi pak vyčistí notas sam a nebude to stát majlant.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru