Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

wiwiane
16. led 2013

@petapete @veverusa @sova33 @dagmarkaaa @rozarka65 @xmarg04 @danw7 @pebecka @denisa_svatba

zatím nás je 10

ted se zřejmě přidá @janakkk
Jani ahojky nechceš pro kategorii 1-3 udělat řetěz, může tam být ruzné zapínání sucháč, patentka, háček, knoflík a nebo jen ten sucháč

A už bych skupinu uzavřela, termín bych dala do 8.února na výrobu pak odeslat a rozeslat?

rozarka65
16. led 2013

@wiwiane do osmého února...myslela jsem,že jsme mluvily o konci února...

rozarka65
16. led 2013

@wiwiane ten řetěz je úžasný...ale vypadá to na nějaký pevnější filc,ale ten jsem nikde neviděla...

pebecka
16. led 2013

@wiwiane jeeeee to je docela zajimavy napad dat tam ruzna zapinani a ne jen ten suchac. ale vyrobci do toho samozrejme kecat nemuzu (ja osobne bych si pri vyrobe vypichla jehlou prinejmensim oko, proto jsem se do toho sama nepoustela 😅 )

pebecka
16. led 2013

@rozarka65 ja schanela pevnejsi filc a meli ho na Praze 1 ve Skorepce, ale to by mela @janakkk pomerne zruky 😀 . ale myslim ze v Brne bude take spousta vytvarnych potreb a kdyz ne v prvnich tak v druhych budou mit i ty pevnejsi...

rozarka65
16. led 2013

@pebecka u tohohle určitě ne.. 😀 😀 😉 Já pořídila stroj a ještě jsem nebyla schopná se s ním naučit... 😀 😎

rozarka65
16. led 2013

@pebecka a mají i e-shop?

pebecka
16. led 2013

@rozarka65 ja radsi chodim bez knofkliku nebo tu vec nenosim, nez bych se dokopala ho prisit. nevim ,kde se ve mne vypestoval ten odpor k jehle a niti... ☹

rozarka65
16. led 2013

@wiwiane Holky,ještě k těm stínům...chcete jednotlivé kartičky nebo jednu podložku s obrázky vcelku a na to přiřazovat,jak je to v odkazu?

rozarka65
16. led 2013

@pebecka já taky většinou nezašívám apod... 😀

pebecka
16. led 2013

@rozarka65 zda se, ze maji http://www.vytvarnepotreby.cz/
ale filc jsem tam nejak nenasla, nerika se tomu jeste jinak?

pebecka
16. led 2013

@rozarka65 ja bych byla pro prirazování na podložku

wiwiane
16. led 2013

@petapete @veverusa @sova33 @dagmarkaaa @rozarka65 @xmarg04 @danw7 @pebecka @denisa_svatba @janakkk

výroba do konce února, poté zaslání jedné osobě a ta rozešle máte to i v IP

wiwiane
16. led 2013

@pebecka a já zas kartičky, může se to použít zároveň jako pexeso :o) to je dilema, ještě že máme demokracii Rozi, tak si dělej čárky a vyhodnoť volby 😉

xmarg04
16. led 2013

Jo holky jen bych potrebovala - tech koralku je potreba celkem dost a abych v tom nebyla za tisice, podarilo se mi sehnat baleni pro max. 11 lidi, pricemz teda kdybych to nedelala pro sebe, muze nas byt 12, ale vic fakt nedam... 😅

rozarka65
16. led 2013

@pebecka
@wiwiane a co udělat
1)jednu podložku a přiřazování s obrysy vystiženými a
2) pak ještě kartičky

pebecka
16. led 2013

@garzonka no vidis 🙂, ja vedela, ze se tomu bude rikat i jinak. ale koukam, ze tam ale neuvadi tloustku :(. v obchode meli na vyber dvou tloustek a dvou vyrobcu.... takze je to asi opravdu o tom, jit si to omakat

rozarka65
16. led 2013

@garzonka díky.. 😉
@xmarg04 a kolik stojí ty korálky?

rozarka65
16. led 2013

@xmarg04
@wiwiane taky se toho klidně můžu ujmout.. 😉

xmarg04
16. led 2013

@rozarka65 Tak ty nejhezci dreveny, ktery by se mi libily, by byly tak 80 Kc na osobu... 🙄 Takze jsem sehnala baleni primerenych koralku 600 ks za 300 Kc, coz je vyrazne lepsi... 😉 😉 , pac je k tomu samozrejme treba jeste dalsi matros...

rozarka65
16. led 2013

@xmarg04 neblázni...dají se koupit levněji..

xmarg04
16. led 2013

@rozarka65 Ja proste jiny nenasla, aby byly dostatecne velky, s velkym pruvlekem a ruznobarevny... 😕

xmarg04
16. led 2013

@rozarka65 Diky moc, ty urcite taky vyuziju, ale to pocitadlo jsem si vymyslela na filcovou A4 a tim padem potrebuju ty koralky vetsi, ty co jsem objednala jsou 1 cm... Ale vazne diky, tyhle asi budu muset taky objednat 😀 😀

xmarg04
16. led 2013

@rozarka65 Do haje, ona tam ma i vetsi, kam jsem cumela, ze jsem je nenasla??? No nic, uvidim co prijde a pak se rozhodnu co a jak...😉

rozarka65
16. led 2013

@xmarg04 tak to zruš,jestli jsou tamty levnější,ne?

rozarka65
16. led 2013

@xmarg04 a nebo se zeptej holek,jestli nemají možnost nějakých korálků...a nebo něco jiného udělat...Vymyslelo se a našlo se spoustu krásných věcí,ale některé je lepší udělat jen pro sebe,protože to stojí víc peněz... 😒

xmarg04
16. led 2013

@rozarka65 V pohode, dekuju moc za starost, ale me to az tak nevadi, ze toho nejaky penize pustim, chci aby to dobre vypadalo a neco vydrzelo, preci jen je to pro ty spunty. A vetsinou utracim za vetsi ptakoviny... 😀 🙄 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru