Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

imzadi
22. led 2013

@jankapavol davona.cz;-)
@xmarg04 bambulky budem tridit a na spachtle udelam vkladacku podle barev do kovove pixly od beby😀

Jeee...ja chci taky do 4.kola ale nevim cooooo😀 a jeste jsem nezacla ani se svym tretim 😝 v praci nestiham ale todle mam cas resit 😅

xmarg04
22. led 2013

@imzadi Ty jo, ty jsi nadzena, jeste pracovat... Ja se doma kopu do zadku... 😠 (mam dva roky rozepsanej doktorat a jsem stale tam, kde pred materskou... 🙄 🙄 )

denisa_svatba
22. led 2013

@jankapavol
@sova33 My už tyto kartičky doma máme vyrobené ☹

denisa_svatba
22. led 2013

@imzadi Já ty potravinářské barvy nikde nemůžu sehnat... Asi je nedodávají do Prahy 😀 Dělám si srandu, asi jsem hrozně nevšímavá...

helulela
22. led 2013

@petapete s Lidlem jsi mě nepotěšila, ale ušetřila jsi mi cestu 😉

rozarka65
22. led 2013

@denisa_svatba v potravinách...v drogerii...

helulela
22. led 2013

@denisa_svatba nejsou to barvy na vajíčka?

rozarka65
22. led 2013

Holky,za hoďku mastím na kroužek a pak směr Lbc,tady budu až zítra večer....

vegal
22. led 2013

Tak jsem taky neodolala a objednala u Mateřídoušky a dnes to frčí ke mně,tak třeba bude pošta hodná a doručí mi to už zítra 🙂 Koukala jsem i tady u nás,ale A4 tenkého filcu tu stojí 16,- a to je docela rozdíl.To jsem koukala i na Davona a tam je to taky dražší,ale zase tam mají spoustu nádherných věcí 🙂
Myslíte,že ty kolíčky na aktivitu s písmeny budou stačit 3cm dliouhé? Ty bych tam nakonec objednala když neseženu tady levné.

petapete
22. led 2013

@vegal já koupila teď klasické dřevěné kolíčky tady v drogerii a 24 kolíčků stálo jen 14kč, tak to je fajn cena myslím🙂

petapete
22. led 2013

@helulela no oni někdy někde i doprodávají, ale asi bych na to nespoléhala 😉

denisa_svatba
22. led 2013

@helulela Tak to mě nenapadlo. A barvu na vajíčka tady dokonce mám 😀

vegal
22. led 2013

@petapete to je bezva cena,protože tady chtějí za 24 kolíčků skoro 50,- ☹
Ale ještě to tu jednou oběhnu a uvidím 🙂

xmarg04
22. led 2013

@vegal Mam dojem, ze levny dreveny kolicky maji v Tescu - nemate ho nekde blizko?

vegal
22. led 2013

@xmarg04 nejbližší je v Plzni nebo Klatovech,ale nejezdím autem a manžel je nemocný...snad seženu něco tady.
Děkuju!

imzadi
22. led 2013

@denisa_svatba no ale ta je zdravi nebezpecna..takze pokud je sance ze to da dite do pusy, pak jedine potravinarska...
@xmarg04 no vsak ja jen delam ze delam😀

jankapavol
22. led 2013

@imzadi tak na to jsem se neměla ani dívat, na ten shop 😅

imzadi
22. led 2013

@xmarg04 v tescu maj i ty potravinarske barvy😀 spasny to obchod...skoda ze k nam nezavazi☹

vegal
22. led 2013

Mam kolicky!!! 24ks za 19,- dekuji @petapete drogerie me vbec nenapadla 🙂
Ta slova asi udelam takova,aby se v jednom neopakovala stejna pismenka.Hacky carky asi taky vynecham a chci se zeptat kolik slov mam udelat a jestli pro kazdeho stejna slova neebo jina

dagmarkaaa
22. led 2013

@jper dik za tip na domaci knofliky ale to bych u toho dusi vypustila. 😀Potrebuju stejne aby byly presne pac je budu prisivat na stroji... A uz nam i sehnane. Nakonec nebudou barevne ale cerne prisite ruznymabarevnyma nitema. Ale napat original mize se hodit!

ruda
22. led 2013

sleduji, šmíruji, obdivuji, inspiruji, vůůůůbec nestíhám a to nedělám aktivity pro ostatní,ale sem nakukuji každý den a dnes jsem taky kupovla filce, knoflíky, zipy....a bude se tvořit,ale já jsem nemehlo, tak to fotit nebudujen kdyby e jooo povedlo. Jen vám tímto chci moc moc poděkovat za tip, nápady, rady, inspiraci a vůbec, super, co tu děláte 😉

dagina
22. led 2013

Ahojky holky tvořivky, měla bych na vás dotázek. Když jsme byly školního věku, tvořily jsme takový škrabací obrázek - nevím přesně už jak se dělal...myslím, že se voskovkama namaloval celý papír - různě barevně a potom se něčím přetřel, aby šel seškrábat a tím vytvořit různé obrázky. Nevíte čím se potíral?? Černou tuší, černou voskovkou??????? Dcera miluje takové ty škrabací obrázky, kupované, ale to má hned vyškrábané, navíc u všech je škrabátko a co pak s nima?

pepibubu
22. led 2013

@dagina škrabaccí obrázky se prodávají u nás v papírnictví, za pár šupů 🙂

vegal
22. led 2013

@dagina pretira se to tusi.Nebo kdyby ji bavilo natrit papir inkoustem a do toho pak malovat zmizikem 🙂

petapete
22. led 2013

Vyrobila jsem "špióní polštářek" 🙂

petapete
22. led 2013

Akorát ty fotky focený iPadem jsou děsný ☹

jper
22. led 2013

@dagmarkaaa jo proto tam byl ten smajlík - jsem si představila jak jich děláš takovou kupu 😉

jper
22. led 2013

@petapete @pebecka@xmarg04 @rozarka65@veverusa@sova33 @denisa_svatba @janakkk@dagmarkaaa@jagado @jajuli
Jdu objednávat matroš na ty písmena - jak velké to mám udělat? A4 nebo A5?

jper
22. led 2013

@petapete @pebecka @xmarg04 @rozarka65 @veverusa @sova33 @denisa_svatba @janakkk @dagmarkaaa @jagado @jajuli
Dotaz výše špatně jsem zadala část jmen

apollo11
22. led 2013

Holky, ta laminovačka, vyplatí se to? Pořád nevím, jestli bych ji dost využila (jako asi jo, kdybych ji měla 😀) Co všechno v tom laminujete? Potřebuju argument 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru