Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

dagmarkaaa
25. led 2013

@sova33 jé to jsou bezva všechny ty 3 nápady cos dala na fotkách!!! to poslední se mi líbí moc ta provlíkačka, si říkám že bych to změnila a místo muffinů udělala tohle 😅 i když už mám částečně nastříhaný filc na ně zas...

pebecka
25. led 2013

holky co mate penovku v ruce, potrebuji se poradit. vyrabim ten tangram a puvodne jsem si myslela, ze ty dilky udelam ze zdvojene penovky. ted, kdyz mi prisla, mi to prijde skoro zbytecne. co si o tom myslite?

misa_1
25. led 2013

@sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @cabalkova @xuxie @klara.t @ameliejulliette

Holky (1. kolo, 1-3 roky), tak posilam prototyp namalovany obyc tuzkou, prosim o schvaleni 😉

misa_1
25. led 2013
misa_1
25. led 2013

Chtela jsem taky jeste nabidnout aktivitu, ale ta je spis do mensi kategorie. Takze pozde nebo do zatim neotevrenych kol 😀 Zkousela jsem toto. Syna (3 roky) to hrozne bavi, sroubuje jak divej. Schvalne jsem zvolila jine barvy nez zakladni (zluta, zlata, oranzova, ruzova, fialova, tyrkysova). Laky mam nakoupene 🙂 Nebo posilam jako tip, pokud mate doma nekdo vetsi zasobu laku na nehty 😉

denisa_svatba
25. led 2013

@misa_1 Já myslím, že by ses klidně mohla zařadit do starší kategorie ve 3. kole, tam je myslím ještě místo... Myslím, že můj syn (skoro 4 roky) by taky šrouboval jak divej 😀

pavlk
25. led 2013

@misa_1 pěkné,já schvaluji.
já se vrhnu na šití zítra a hned to také vyfotím.

misa_1
25. led 2013

@denisa_svatba Tak na to koukam, tam uz sroubek je - s pismenama.

denisa_svatba
25. led 2013

@misa_1 Já vím, ale mně by nevadilo, když bude šroubek s písmenkem a šroubek s barvama. Ale záleží na ostatních...

pebecka
25. led 2013

@misa_1 mne by to taky nevadilo. Pismenka vyuzijeme daleko pozdeji a tohle jsem stejne chtela vyrabet ;)

pebecka
25. led 2013

Jinak se musim pochlubit se skoro dodelanym vytvorem 🙂

apollo11
25. led 2013

2. a 3. kolo mají taky deadline v únoru? Ještě bych se zapojila, ale víc jak jeden úkol na měsíc je na mě teď moc 😉

sova33
autor
25. led 2013

@pebecka Tak to je super 🙂 Taky jsem se do toho chtěla pustit, ale něak jsem teď zavalená tady výměnovými aktivitami a pak asi už nebudu mít síly 😀

sova33
autor
25. led 2013

@apollo11 J, všechna tři kola do konce února.

imzadi
25. led 2013

@rozarka65 takze souhlasis???😀 jde o toto...napsala bych na ostatni holky ze skupiny ale nevim na koho😀

sova33
autor
25. led 2013

@dagmarkaaa Ta provlíkačka se mi taky líbí, a moc 🙂 Takže bych se nezlobil, kdybys tu aktivitu změnila 😀

sova33
autor
25. led 2013

@imzadi Jo, to je dobrý, takže za mě ANO. (jinak já jsem se nahamounila všude, takže když nebudeš vědět, na koho se obrátit, se mnou se trefíš vždy 😀

sova33
autor
25. led 2013

@misa_1 Dobrý 🙂

imzadi
25. led 2013

@rozarka65 tak me pls napis do treti skupinky 3-6, udelam bludiste z cd obalu...asi neco na zpusob toho prostredniho😉

pebecka
25. led 2013

@sova33 no ja na nic jineho nemela material a kdyz uz jsem to mela rozdelane 😵 , tak me to nuti to dotahnout. jen jsem blbec objednala spatne barvy, takze mam hnedou pracku 😀 . zbyva uz jen nasit ponozky na druhou pulku, ale to pro nas stejne jeste neni tak moc aktualni. jen nechapu, oni na tom obrazku tam ty ponozky v pracce nemaji tak narvany jako ja, mne se ta pracka uplne nadyma 😀

pebecka
25. led 2013

@imzadi tak tos vybrala moc pekne

imzadi
25. led 2013

@sova33 ty brdo...takze budes mit 72 pytlikuuu??? Slusny😀

vegal
25. led 2013

@pebecka pračka je moc pěkná!Asi jsem fakt pako,ale co se s tím dělá?jen se otvírá a zavírá okýnko,nebo co?

pebecka
25. led 2013

@vegal ona mi chybi jeste ta druha polovina :D, jde o parovani ponozek
http://www.imagineourlife.com/2011/09/22/sock-m...

vegal
25. led 2013

@pebecka to je bezva a moc pěkné!!! Ony totiž na tvé fotce vypadají,jako by byly v tom bubnu přišité,proto jsem byla zmatená 🙂

vbrnka
25. led 2013

@misa_1 suhlas paradne to je 🙂

petapete
25. led 2013

@pebecka tak ta pračka je luxusní 😵

dagmarkaaa
25. led 2013

@sova33 tak vyrobim prototyp provlikacky a pak to sem hodim, fakt me ti laka 🙂
dokonce pro starsi deti by to mohlo byt na procviceni nasobilky do 25 😉

klara.t
25. led 2013

čím v tom obalu na CD uděláte ty cestičky?

sova33
autor
25. led 2013

@imzadi No, to jsem nějak nedomyslela 😀 Hlavně to, že jich musím 72 udělat 😕 Ale snad to nebude tak hrozné, velké prádlo už mám, trénink zapínání mám nastříhaný, takže jen přišít to zapínání a nějaké kousky sešít. Hru na roční období mám rozdělanou (ta je asi nejhorší, strašně moc obrázků, laminování, stříhání. ), kostku s rozcvičkou mám vytisknutou, vystříhnutou a zalaminovanou, takže to musím vystříhat, poskládat a vymyslet nějakou vycpávku 😒 Takže jediné, na co jsem ještě nesáhla, je to vývojové puzzle.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru