Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
31. led 2013

@ilonne no já se ptala,aby se to líbilo i vám...právě jsem přemýšlela,že bych udělala velké pro nás a malé pro děti...ale nevím ideální počet...

ilonne
31. led 2013

@rozarka65 Možná spíš obráceně, dětem se ty velké podle budou držet líp. Počet fakt nevím.

rozarka65
31. led 2013

@ilonne tak to potom ztrácí původní myšlenku a udělám tedy velké...🙂 A počet - je vás někde víc než 4?
@sova33 @rozarka65 @petapete @denisa_svatba @pebecka @leia1 @ilonne @estrellita @zaffka @daisyr @jagado @imzadi

estrellita
31. led 2013

@rozarka65 snazim se dopatrat o co presne jde, ale jsem tady v diskuzi trochu ztracena 😅
@ilonne

daisyr
31. led 2013

@rozarka65 za mě by 4 měli stačit 😉

rozarka65
31. led 2013

@estrellita
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/rozarka65/al...
Kolíčkový ptáček a žížalky (červíci) z chlupatých drátků...udělám k tomu dvě kostky barvy a počet a podle toho budou sbírat...... 😉

estrellita
31. led 2013

@rozarka65 Tak nas jednou bude v rodine snad 5 a je cim dal vic rodin, co maji tri deti, coz? 😉

ilonne
31. led 2013

@rozarka65 Nás není, my jsme zatím tři 😉 Udělej ty kolíčky jaké myslíš, to jen byl můj takový nápad.

rozarka65
31. led 2013

@ilonne já si ráda nechám poradit...víc hlav,víc vymyslí..🙂

daisyr
31. led 2013

@rozarka65 tak, je pravda, že bývají i vícečlenné rodiny, nebo přijde někdo na návštěvu.... jak se ti bude chtít, když bude o jednoho více, tak se nám také neztratí

daisyr
31. led 2013

Já teprve včera objednávla materiál (filc) na to pexeso, jsem marodila, a teda nakoupila jsem tam za dvojnásobek 😀

klara.t
31. led 2013

@ofelieee co koupit nějakou lať (očištěnou,bez třísek) se čtvercovým průřezem a tu si nařezat...vzniknou malé kostičky. To by mohli mít v OBI atd. a myslím, že by to nemuselo být drahé

sova33
autor
31. led 2013

@rozarka65 Co se mě týče - pavouk jako pavouk, takže to nechávám na tobě 🙂
@ofelieee Ahoj, klidně papírovou nebo nějakou recyklovanou, jak se ti to podaří 🙂

rozarka65
31. led 2013

@sova33 a kolik?

katerina108
31. led 2013

@ofelieee Ahoj, já myslím, že je to v pohodě, príma nápad

katerina108
31. led 2013

@rozarka65 Ahoj, přiznám se, že jsem nepochopila o čem ta hra bude, takže nevím, kolik jich chci 🙂

rozarka65
31. led 2013

@katerina108 http://www.hrajtesisnami.cz/p223-Leze-pavouk--l...
Když klikneš na odkaz,tak jsou tam pravidla hry ke stažení...
Ale stačí,když klikneš na druhý obrázek... 😉

katerina108
31. led 2013

@rozarka65 Joj, musela jsem si přečíst návod, nějak jsem to nechápala. Ale vypadá to moc dobře, už se těším. Nešel by ten pavouček udělat z bambulek umotaných z vlny? Ale to by chtělo mít zásobu zbytků vlny. Anebo z jednoduchých bambulek, co prodávají ve výtvarných potřebách nebo v papírnictví, já jich za 60,- Kč koupila celý pytlík
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/katerina108/...
a mám takový pocit, že jsem viděla v galantérii, že je prodávají i po jedné. Brala bych tak tři pavoučky, tedy tři barvy 🙂

rozarka65
31. led 2013

@katerina108 ještě se netěš,ještě jsem nezačala... 😀 Nakupovat materiál budu až kolem 16.2,tak to bude mazec... 😀 😎

pebecka
31. led 2013

@ofelieee ja jsem ted za 22 kc vydrazila drevene kostky na aukru a urcite to nebyla jedina takova drazba. byly bez obrazku, ale to by tobe prave naopak vyhovovalo 🙂 , tak to zkus tam

imzadi
1. únor 2013

Zeny z 3 kola vek 3 a vyse, udelala jsem prototyp hry z cd obalu..mrknete... @rozarka65 neni to nalepene, pak to bude vic ladit oku, ty dratky jsou jak zivy😀 jde o to jestli takhle nejak to staci a nebo to udelat slozitejsi??? Dik

misa_1
1. únor 2013

Holky, odbornice na laminovacku, potebuju zalaminovat spoustu malych karticek (cca 3x3 cm) a porad se mi v te folii rozjizdi. Neexistuje nejaky chytry trik, aby se to nedelo? 🙂 Diky moc za radu!

janakkk
1. únor 2013

@pebecka prosím tě, ty máš tu galanterku se samolepícíma sucháčema někde poblíž? nebo jsi dala těch 174 za poštovné?? :O to je hrůůůůza!!!

garzonka
1. únor 2013

@misa_1 Zacni od konce (jak jsou ty dve folie zatavene), postupne ukladej ctverecky do radku na spodni folii a jak mas radek plny, tak tu vrchni folii poloz a tak postupuj dale az budes mit celou plochu zaplnenou (=jednou rukou drzis vrchni folii , druhou postupne ukladas do radku ty ctverecky ). snad jsem to napsala srozumitelne 😉

misa_1
1. únor 2013

@garzonka no to presne delam, ale pak pri OPATRNEM presunu k laminovacce se to vevnitr sesype :(

garzonka
1. únor 2013

@misa_1 tak si tu folii nejdriv podloz necim pevnym (kartonem, deskami, tenkou knizkou A4) a pak kdyz to davas do laminovacky, tak posunes jen tu folii (ten pevny podklad drzis tesne u laminovacky)

pebecka
1. únor 2013

@janakkk no ja si tam zajela osobne, mam to kousek jizdy autem. postovne jsem ani nestudovala a je vic nez prekvapive 😖 . kolik jich potrebujes?

sova33
autor
1. únor 2013

@janakkk
@pebecka Taky jsem na to poštovné koukala. A je to docela masakr 😲

misa_1
1. únor 2013

@garzonka jojo, to taky delam, ale stejne se to nekdy pohne, vetsinou nekde uprostred a kdyz to chci opravit, tak si to rozhrabu cely, no asi jsem nesika, musim vic trenovat 😅 ale dekuju

vosinka
1. únor 2013

ahoj, vaše diskuze mě nadchla, tak občas nakukuju 🙂 ale nestíhala bych termíny, tak se radši nezapojuju...ale tvořím a manžel se směje a šílí...😀
jinak @misa_1 já laminovala nápis z malých písmenek, pomohla až oboustranná lepenka, pak ale okraj laminace je okraj té lepenky, ne písmenek, takže bych zkusila bodově přilípnout každou tu kartičku mezi folii. pak se to nesype...😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru