Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

helulela
12. únor 2013

@xmarg04 dík za nabídku, ještě rozhodím sítě na děrovačku, ať to nekomplikuju a nepřidělávám práci i tobě 🙂

xmarg04
12. únor 2013

@helulela V pohode, ale kdybys potrebovala, nemam s tim problem...😉

sova33
autor
12. únor 2013

Holky, tak je soukromá na organizaci i pro 3. kolo https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

jper
12. únor 2013

@sova33 já tam nemám přístup - jak to?

jper
12. únor 2013

@helulela tak jsem to zkusila tou novou, udělá to krásnou díru, ale ty kolečka nejdou vytáhnout a a když je chytíš, tak se dotrhají, takže to fakt nejde ani novou. Chtělo by to buď ty kleštičky a nebo raznici co udělá větší kolečka. Totiž ty děrovačky mají takové zakřivené to razidlo, a v tom je zakopaný pes. No nevím jestli mě chápeš - no prostě jednoduše nejde to 😀 😀 😀

sova33
autor
12. únor 2013

@jper Kouknu a napravím 😉

sova33
autor
12. únor 2013

@jper Napraveno 🙂

pebecka
12. únor 2013

Jeste tam bude jakoby penezenka s penizky do prasatka

pebecka
13. únor 2013

holky neco k laminovackam.... dosly mi folie, a protoze byla stejna cena za 80MIC jako za 100 MIC, vyzkousela jsem ty tlustsi. a musim rict, ze mi prijdou daleko pevnejsi. jeste uvidim, co s nima provede malej. 80 MIC zmuchla jako by nic 😀

sova33
autor
13. únor 2013

@pebecka Když oni v Lidlu mají vždycky jen ty 80 😀

pebecka
13. únor 2013

@sova33 no Lidl jsem prosvihla, protoze jsem jich mela plnou krabici. coz se po laminaci karticek posloupnosti dost rychle zmenilo 😀

sova33
autor
13. únor 2013

@pebecka Já jsem Lidl prošvihla, prtože manžel měl pořád spoustu času a pak už tam měli jen ty malé rozměry, takže se mi nedostává A4. Kdes je objednávala?

pebecka
13. únor 2013

@sova33 v alze, ty stovkovy jsou sice na objednavku, ale zlakala me stejna cena jako u osmdesatek a nakonec je misto za 5 dnu meli uz za 2 dny (ted koukam, ze uz je maji na ceste 🙂 )
kupovala jsem tyhle: http://www.alza.cz/peach-laminovaci-folie-a4-d6...
ale jaka byla cena v Lidlu nevim, tak nemuzu porovnat vyhodnost

petapete
13. únor 2013

Předběžně se taky hlásím do dalších kol, už mám i nějaké nápady😀. Akorát teda se stydím, když vidím ta vaše veledíla, moje výrobky jsou teda podstatně "skromnější" co se týče zpracování😀

jper
13. únor 2013

@petapete to se nestyď já se bojím, že mi tu všeci nadají, že neumím hezky psát a třeba ta abeceda, že se jim líbit nebude 😖 já se snažím, ale líp to hold neumím. 😢

petapete
13. únor 2013

@jper jasný, zkrátka každý podle možností😉. Taky mám ta čísla na bingo svým písmem, jak na kartičkách (ty jsou i tabulky ručně rýsovaný, protože nemám tiskárnu a ve finále se mi porouchal i notebook, takže pěkně ručně😀), tak na těch kamínkách k losování...

pebecka
13. únor 2013

@petapete @jper a neni to jedno, hlavne ze se u toho deti zabavi (doufam 😀)

petapete
13. únor 2013

@pebecka no jasně, to je hlavní účel🙂

rozarka65
13. únor 2013

Já teď objednávala tady...bez poštovného (osobní vyzvednutí)
http://interlink.tsbohemia.cz/peach-laminovaci-...
a ty lepší tam mají také za super cenu....
http://interlink.tsbohemia.cz/peach-laminovaci-...
@sova33

pebecka
13. únor 2013

@rozarka65 tak to je jina cena ;)

pebecka
13. únor 2013

@rozarka65 ja to prave potrebovala rychle a tak jsem zvolila alzu, protoze ji mam za rohem. tuhle prodejnu mam bohuzel pres celou Prahu (ale i tak je to levnejsi, coz mi nejde do hlavy, ze je to o tolik)

mrazulkav
13. únor 2013

holky, nevím kolikáté už běží kolo... ale proběhla jsem fotky, co jsem si kdy kam uložila a našla pár nápadů, co by se i daly použít a myslím, že jsem je tu u nikoho neviděla (pokud ano, omlouvám se)

rozarka65
13. únor 2013

@pebecka taky jsem nechápala...třeba je to jen nějaká akce...
@mrazulkav ahojky,hlásíš se do dalšího kolo...už to pomalu sepisuji...začne začátkem března... 😉

mrazulkav
13. únor 2013

@rozarka65 no, tak jsem to původně nemyslela 🙂 ale možná bych mohla... s tou kolečkovou stavebnicí... papírů mám doma mraky a kruhovou raznici 3 velikostí 🙂

imzadi
13. únor 2013

@rozarka65 ja se asi taky hlasim...je to jako droga trosku😀 dneska jsem dve hodky delala na cd bludistich a to byla takova dusevni ocista! Super 😵

petapete
13. únor 2013

@rozarka65 piš si mě do dalšího kola opět😀

rozarka65
13. únor 2013

@petapete ty tam už jsi v obou kategoriích... 😀 😉
@mrazulkav nenutím tě... 😉
@imzadi a do které kategorie?

rozarka65
13. únor 2013

@imzadi no nevím,na kolik je to duševní očista...já to pořád odkládala... 😀
@petapete jo jinak se mne dneska P. ptal,jestli už mám ty obrázky nakreslené,že čeká kdy bude moct kopírovat...takže právě začínám..... 😀

petapete
13. únor 2013

@rozarka65 tak fajn, já právě nevěděla, jestli jsi mé hlášení se postřehla😀. Já se přihlásila do konce února, resp. poloviny dubna ještě do dvou výměn s nemateřskou tématikou, tak budu asi vyrábět malovaný běhouny na stihl nebo nevím co... Hlavně, že nevím, kam skočit a vymýšlím pořád nějaký blbinky😀

imzadi
13. únor 2013

@rozarka65 hele asi tentokrat jen pro starsi... 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru