Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

petapete
20. únor 2013

@rozarka65 bezevšeho🙂, pak se pochlub😉. Já to spáchala za jedno odpoledne za dobu, co mi kluci byli ochotní sedět u stolu a pak si hrát spolu😀

pebecka
20. únor 2013

@petapete tak to ses teda moc sikovna. uz jen to vymyslet, nakreslit, vybarvit,..... :D to bych nestihla ani behem doby co Vojta spi :D

petapete
20. únor 2013

@pebecka díky🙂. Ono to kreslení podle toho vypadá😀. Některý nápady jsou podle toho, co dávala odkaz Rozárka, něco mě pak napadalo při akci😀. Pak mi došly papíry a bylo domalováno😀

dagmarkaaa
20. únor 2013

@jper ty jo kašli na pytlíčky, hlavně ať je vše v pohodě, mimčo dobrý.... no vidím zkušená mamka moc si hlavu neděláš tak ať jste brzy doma 🙂 Jak máš staré děti co už jsou doma?

@petapete perfektní nápad ten modelínový sešit, nechám se inspirovat... sice naše na to nebude mít trpělivost, ale třeba časem! nebo si s tím vyhraju já 😀

dagmarkaaa
20. únor 2013

jo a proč sem lezu, chtěla jsem se zas pochválit s dokončeným dílem, jsem to stihla dřív než jsem si myslela, o víkendu už nebude čas, tak už budu posílat 🙂
hezký večer všem 😎

rozarka65
21. únor 2013

@dagmarkaaa super... 🙂

petapete
21. únor 2013

@dagmarkaaa parádní 😵

pebecka
21. únor 2013

@dagmarkaaa hezky 😵 , uz se tesim, ze se vyblbnu 😅

xmarg04
21. únor 2013

Ahoj holky, tak prvni kolo hotovy a jedu dal...😉

rozarka65
21. únor 2013

@xmarg04 tý jo,krásné...🙂 A super pytlíky...🙂 😵

xmarg04
21. únor 2013

@rozarka65 Diky, ale jen abych nematla - v tech jsou ta tvary na trenink hmatu (+nebo jako pexeso pro mensi...😉)

xmarg04
21. únor 2013

Jo a holky, chci se jeste zeptat - mam dat ty labyrinty taky do pytliku? Zda se mi to trochu zbytecny, ale klidne muzu, kdyby byl zajem...😉

majatob
22. únor 2013

sice zatim neni hotovo, ale libi se mi to 🙂 jeste musim dovnitr vlepit magnety (az je sezenu), napsat zezadu cisla v jakem poradi planety jsou a jejich nazvy 🙂 co vy na to?

rozarka65
22. únor 2013

@majatob Máš to moc krásné...🙂 😵

majatob
22. únor 2013

@rozarka65 akorat to na lednicce asi zabere dost mista, tak snad me pak nebudete proklinat 😀

rozarka65
22. únor 2013

@majatob no kdybys viděla naši ledničku... 😀 😀 😉

majatob
22. únor 2013

@rozarka65 snad nemate nejakou mikroskopickou velikost? 😀

rozarka65
22. únor 2013

@majatob máme právě velikou a všude jsou magnetky nebo fotky... 😀 😀

pebecka
22. únor 2013

@majatob prosim vzpomen si na me az ty magnetky sezenes, ja zatim uspesna nebyla :( a par jich taky potrebuji ;)

rozarka65
22. únor 2013

@pebecka co použít magnetickou folii? Jinak klasický kulatý magnet by měli mít v papírnictví,ne?

majatob
22. únor 2013

@pebecka vykoupila jsem zelezarstvi a meli jich jen 120, takze pujdu v pondeli jeste pro zbytek, kolik jich kdyztak chces?

majatob
22. únor 2013

prvni sada hotova, tak jsme to hned ozkouseli a drzi 🙂 dneska se jeste ulepim k smrti 😀

ameliejulliette
22. únor 2013

Takto bude vypadat legenda k I spy pytlíčkům (abyste viděly, že opravdu něco tvořím 😀 😀 😀 )

ameliejulliette
22. únor 2013

@xmarg04 Já moje pytlíky do pytlíku dávat nehodlám 😅 Tak u Tvých bych s tím taky nepočítala... Asi spíš u takových těch věcí, co mají spoustu malých částí je to potřeba...

xmarg04
22. únor 2013

@ameliejulliette Ty jo, to je super...😉

ameliejulliette
22. únor 2013

@xmarg04 Děkuju. Já se děsně na ty všechny věci těším 🙂 Ale když vidím třeba ty hmatové pytlíčky (pěkné, teto, pěkné! 😉 ), už si představuju, jak se u toho Ben bude vztekat 😅 😀

imzadi
22. únor 2013

Zeny, jak to vypada s tim ctvrtym kolem?? Mam doma spoustu plechovych nadob od nutrilonu, jsem si rikala ze by z toho mozna slo neco vyrobit...ale co😀

xmarg04
22. únor 2013

@ameliejulliette Vidim to stejne, strasne se tesim, ale mam obavy, jak to pojme nas vzteklounek... 😀 U nas jediny co frci je prirazovani zviratek - obrazky a k tomu Schleich zviratka. To ho fakt bavi, ale jinak jen blbne... Proste zadna kreativni prace, chapes... 😝 😀 😎

xmarg04
22. únor 2013

@imzadi Bubny?!? 😀

imzadi
22. únor 2013

@xmarg04 😀 😀 😀 z toho by ty prckove stejne meli nejvetsi radost😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru