Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
24. únor 2013

@ameliejulliette Udělej to podle sebe...🙂 Už se na to moc těším... 🙂

klara.t
24. únor 2013

@ameliejulliette také jemi to jedno

ameliejulliette
24. únor 2013

@sova33 @helulela @rozarka65 @majatob @carmonka @mrazulkav @xmarg04 @zvirka @misa_1 @klara.t @apollo11 Nakreslila jsem si to na tu desku a víc se mi líbí 5x5 a dá se k tomuhle rozměru sehnat na netu nejvíc šablon, takže udělám tak, ok? 🙂

ameliejulliette
24. únor 2013

@sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @vegal @xuxie @klara.t @misa_1 K I Spy pytlíčkům: Hledala jsem folii, která by něco vydržela, ale přitom šla prošít a s pytlíčkem obrátit a nebyla by moc tuhá a byla průhledná 😀 , nejlepší, co jsem zatím našla, jsem tam dala, ale stejně mi nedá spát. Takže já to pošlu, jak to je, a kdyby vám to prasklo nějak strašně brzo, pošlu dodatečně náhradní pytlík (obyčejnější ale s jinou folií...).

rozarka65
24. únor 2013

@ameliejulliette no já teď dělám kolíčkové ptáčky a místo lepidla tam dávám oboustrannou izolepu,tak taky doufám,že to bude držet...asi to nechám testnout moje děti... 😀 🙂

ameliejulliette
24. únor 2013

@rozarka65 Mně nezbyl materiál na testovací výrobek 😀 Ben má hledání v rýži v dóze od kávy... Tak držím pěsti, aby nám to drželo 😀

rozarka65
24. únor 2013

@ameliejulliette díky, já zbytek radši lepila lepidlem...ale ty oči nechtěly držet,tak uvidíme... 😀 🙂

zvirka
24. únor 2013

@ameliejulliette Může být, jak se Ti to podaří 🙂

zvirka
24. únor 2013

@sova33 @helulela @rozarka65 @majatob @carmonka @mrazulkav @xmarg04 @zvirka @misa_1 @klara.t @apollo11 @ameliejulliette

Tak vkládám hotový výrobek, ještě nemáme všechny, nevyšel nám sucháč, musíme dokoupit. Ale posíláme nejpozději v úterý 🙂

rozarka65
24. únor 2013

@zvirka Krásné... 🙂 😵

zvirka
24. únor 2013

@rozarka65 Děkuju 🙂
To vystřižení není 100%, ale zas je vidět, že je to ruční výroba a každý kousek originál 😀

rozarka65
24. únor 2013

@zvirka no neboj,až budu vystříhávat pexeso,tak to bude taky legrace...do folie jsem to dávala dál od sebe,tak to bude... 😀 😝

rozarka65
24. únor 2013

Holky, máte moc krásné výtvory...ale já vám asi dopředu neukážu...bude překvapení jooo... 😀 😎

zvirka
24. únor 2013

@rozarka65 Máme se bát? 😀

rozarka65
24. únor 2013

@zvirka no já nevím... 😀 Hlavně mám zatím jen tři poloviny ze šesti...tak se spíš bojím já...ale ještě mám pořád čas.... 😀 😎 I když teda v po jsem objednávala předlohy k trojůhelníkům a nic se nedělo,tak jsem v pá psala mail,tak mi odepsali,že mi hnedka v po volali,že mi nemůžou vystavit fakturu a jelikož se nedovolali,tak to neřešili,což jsem úplně nepochopila...ale prý zítra pošlou...

zvirka
24. únor 2013

@jajulin Krásné, ale vůbec netuším, co se s tím má dělat 😀

veverusa
24. únor 2013

Jéé, tak teď nevím, jestli mám tvorbu ukázat nebo to mám nechat na překvapení.

@petapete @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa @rozarka65 @xmarg04 @pebecka @denisa_svatba @janakkk @jagado @jper Tak rybičky jsou hotové. Jen mám dotaz. Chcete na ně napsat ta čísla (1-5)? Mě se líbí bez těch čísel víc, ale jestli budete chtít, tak vám je tam dopíšu.

jajulin
24. únor 2013

@zvirka přidám i pár tipů, co s tím + nějakou předlohu na principu navlékání korálků - děti budou dávat sponky v pořadí podle té předlohy. Snad se bude líbit 🙂.

jajulin
24. únor 2013

@zvirka aha, teď jsem si všimla, že asi nejsme spolu ve skupině 😀 . Odpověděla jsem jen tak obecně, ale snad stačí 🙂.

dagmarkaaa
24. únor 2013

@veverusa cisla za me byt nemusi! bude jich jinde dost 😉 kdyztak si kazdy dotvori dle sebe.

petapete
24. únor 2013

@veverusa já jsem pro nečíslování, kdybych po něm moc toužila, tak si dočísluji doma🙂

petapete
24. únor 2013

Jinak já už potřebuji "jen" našít pytlíky na čísla na bingo, ušít žlutý a červený pytlíky na semafor (zelený už mám🙂) a udělat k semaforům předlohy k házení pytliků a mám hotovo🙂

zvirka
24. únor 2013

@jajulin Nejsme? 😀 No je těch skupin moc 😀 Ale máš to krásné 😉

jajulin
24. únor 2013

@zvirka asi nejsme, já jsem ve 2. i 3. kole, ale jen kategorie 3-6 let. Teda aspoň jsem tě v seznamu nikde neviděla 🙂. Já když tady vydím ty výtvory, tak úplně lituju, že nejsem ve všech skupinkách 😀

xuxie
24. únor 2013

@ameliejulliette
@sova33 @helulela @rozarka65 @majatob @carmonka @mrazulkav @xmarg04 @zvirka @misa_1 @klara.t @apollo11

Dámy, já budu posílat až ve čtvrtek, omlouvám se, klasický finiš na poslední chvíli :-/
Není to moc hezké, ale testovací vzorek se u nás fakt líbil, tak doufám, že se dítka zabaví 🙂 Martin u toho dokonce vydrźel sám. Oproti původní verzi mám úpravu. Myslím, že původně byla ta kolečka oboustranná. Já jsem je ale udělala jenom jedna strana, protoźe kolíčky jsou značené jenom zepŕedu a mému šťouralovi to pak nesedělo, když to otočil a byl z toho celý nesvůj 🙂

jajulin
24. únor 2013

@zvirka uffff, hrubka šílená!!!!!! samozřejmě VIDÍM!!!!!!!!!!!! 😵 😖

pebecka
24. únor 2013

@veverusa za me taky nemusis cislovat

zvirka
24. únor 2013

@jajulin 😀 😀 😀 Se stane, i mně, a to jsem češtinářka 😉

zvirka
24. únor 2013

@jajulin Já jsem 1. kolo 3-6 let. A taky už se mi líbilo pár věciček z jiných skupin 😉

jajulin
24. únor 2013

@zvirka fakt????? Já jsem taky češtinářka 😀 . Ještě řekni, že jsi studovala na Pdf UP a picnu se 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru