Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

leia1
26. únor 2013

@pebecka ono je to ted na německým, když si sjedeš úplně dolů, tak jsou tam vlajky zemí, klikni na de, a nový týden a je to tam🙂

ameliejulliette
26. únor 2013

Uf! 😉

majatob
26. únor 2013

@ameliejulliette tyyyy jo, to je nadherny!!!! 😵 jsem ve skupine, pro kterou jsi je delala? 😀

ameliejulliette
26. únor 2013

@majatob 😀 Ať žije chaos 🙂 Myslím, že jsi 😉

dagmarkaaa
26. únor 2013

@ameliejulliette super!!! skoda ze nejsu ve vasem kole 😀 ale na I spy se chystam urcite. co tam mas tu pruhlednou folii?

ameliejulliette
26. únor 2013

@dagmarkaaa Jsou to obaly na sešity, to je nejkritičtější místo... ☹ Ale měly by něco vydržet... Jestli najdeš něco ideálnějšího, dej pak vědět...

rozarka65
26. únor 2013

@ameliejulliette tý jo, to je krásné... 🙂 😵

dagmarkaaa
26. únor 2013

@ameliejulliette ja mam vymyslene dat do latkoveho obalu takovy plastovy obal ve kterem jsme meli capacky... je to takovy ten pevny plast. no ale mam jen 1 tak bych to nemohla do vymeny delat. jinak me prave nic nenapadlo. tvoje provedeni je krasne

ameliejulliette
26. únor 2013

@dagmarkaaa No ono to chtělo něco, s čím půjde v pohodě převrátit ten pytlík, sešívala jsem po rubu... No Ben si s tím zatím hraje tak, že to nosí jako kufřík, takže dobrý 😀

imzadi
26. únor 2013

@ameliejulliette teda to je uzasny 😵 moje pytliky se s tim tvym nedaj srovnat 😝

pebecka
26. únor 2013

@majatob to nevadi, zkusim se zeptat v nasem zelezarstvi. diky za snahu

pebecka
26. únor 2013

@ameliejulliette tak ted si skubu vlasy, ze jsem nestihla i to prvni kolo ☹ , takhle vymakany to nikdy mit nebudu, kdyz se do toho pustim sama

ameliejulliette
26. únor 2013

@dagmarkaaa @imzadi @pebecka Holky, děkuju, těší mě, že vizuální efekt je dobrý 😀 Já se modlím spíš, aby vydržely 😉 A nic složitého to není, zvládnete to určitě taky 😉

petapete
26. únor 2013

@ameliejulliette týjo, máš to nádherný 😵. S tím se teda náš I spy bag nemůže rovnat, já jsem taková "švadlena-ne švadlena", tak to podle toho taky vypadá, ty je máš naprosto luxusní 😵

petapete
26. únor 2013

Já jdu plnit pytlíčky rejží 😀.

K tomu 4. kolu, nápady stačí dodávat až po dovyřízení prvních tří kol, že jo? 😀. Už mám něco vymyšlenýho, jen si potřebuju - až bude volněji - zkusit vytvořit prototypy, jestli to zvládnu😀

ameliejulliette
26. únor 2013

No ale toto mi nedělejte, se 4. kolem 😝 😝 😝 😀 Zakažte mi to někdo!!! 😀 (Kromě manžela... Na toho asi moc nedám, že...)

sova33
autor
26. únor 2013

@ameliejulliette S tím osobním předáním, tvoje věci si budu pamatovat, tak jim to v Praze předej, ale ostatní bych radši komplet, protože pak by v tom byl hrozný maglajz (jsou to 2 věkové kategorie, někdo je v jedné, někdo v obou, tak si to dovedeš představit 😀)
Jo, a tvoje výtvory vypadají úžasně 🙂

pebecka
26. únor 2013

holky, nejak mam roupy a protoze jsem zrovna mela doma zasobu krabic (ktere mi bylo lito vyhodit, kdyz vim ze je budu brzy potrebovat), ktere ale zabiraly moc mista, tak jsem zacala pracovat na ctvrte vymene 😅 a rozkrajela je....
doufam, ze budete souhlasit a ze se vam bude libit napad udelat pro kategorii 1-3 roky "hmatovy chodnicek", cca 5-6 ctvercu z kartonu s ruznymi povrchy. neco jako toto:

ameliejulliette
26. únor 2013

@pebecka Hmatový chodník je super (4. kola se neúčastním 😉 ), mně by se moc líbil 😀 Benovi se nelíbil 😀 Ty jsi teda nezmar! Já mám jazyk na vestě... 🙂

ameliejulliette
26. únor 2013

@sova33 Děkuju, děkuju... No, budeš toho mít nad hlavu, přibalím Ti čokošku 😉

petapete
27. únor 2013

@pebecka hmatový chodník je super, taky se mi líbí a chystala jsem se jej vyrábět, tak aspoň budu mít ušetřenou práci😀

rozarka65
27. únor 2013

@pebecka super,taky jsem se chystala... 🙂 😵

sova33
autor
27. únor 2013

@ameliejulliette To je v pohodě, myslím, že víc na nervy bude manžel, až se tu začnou vršit ty krabice ? 😀
@pebecka Ten chodník je fajn, měla jsem ho v hlavě taky, předběhlas mě 😉

apollo11
27. únor 2013

Hotovo, je to skromné, podle vlastního návrhu, takže žádný trhák 😉 Chtěla jsem vám ty čtverce po čtyřech připnout k sobě svorkou, aby se nepomíchaly, ale dělá to nežádoucí otisky, tak to radši nechám volně, stejně si to pak zamícháte dle libosti 😉

pebecka
27. únor 2013

@apollo11 skrome si troufam rict, ze to vypada luxusne 😵

pebecka
27. únor 2013

@sova33 to je dobre, jeblo by me, kdybys mi to vzala a ja uz tu mela ty narezany kartony 😉

apollo11
27. únor 2013

@pebecka Je dík 😵 ono to vypadá, ale obávám se, že to trochu utrpělo nerovnostmi - za 1) už při samotném řezání kartiček, 2) při stříhání tvarů z filcu, 3) při nalepování 4) při rozstřihování - když se to sečte, i milimetr dokáže udělat nehezkej skok, ale vypiplat to nachlup přesně se mi prostě nepodařilo. Líp by se to bývalo dělalo jen z papíru, ale už jsem se pustila do filcu, tak to takhle dopadlo 😅 Snad to prckům nebude moc vadit.

pebecka
27. únor 2013

@apollo11 to jsou detaily. treba muj prcek by se to snazil hned sloupnout... ale my ani nejsme spolu ve skupine ;)

apollo11
27. únor 2013

@pebecka Jo, to je další věc, jakou to má životnost 😅

rozarka65
27. únor 2013

@apollo11 máš to moc hezké... 🙂 😵 Já když tu vidím ty vaše výtvory,tak se úplně stydím...no snad nebudete moc zklamané..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru