Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

danuskajjj
10. říj 2014

@t22d @mjmjmj @stratford @clara.7 Holky, kdyby to bylo až do konce listopadu a nebylo by tu moc lidí, mohla bych nabídnout hodiny, které už dělám do jiné výměny, kde není moc lidí také. Akorát pro @t22d bych musela vymyslet něco jiného, ta už je bude mít 😀.

t22d
10. říj 2014

@danuskajjj tak tě mám přidat?

danuskajjj
10. říj 2014

@t22d Tak jo a kdyžtak mě vyškrtneš. Jestli to tak jde.

rennu
15. říj 2014

Ahoj, já už jsem se hlásila na ten mail, co je uvedený zde: http://rustspolecne.cz/2014/10/predvanocni-pytl.... Chápu to dobře? Nebo Vy si tu organizujete svoji skupinku??

rennu
15. říj 2014

@t22d pokud je to jiná akce tady, tak se mohu přidat také?

t22d
15. říj 2014

@rennu my máme svojí a přesunuly jsme se na fb https://www.facebook.com/groups/1513671915546154/

rennu
15. říj 2014

@t22d děkuji, už jsem písla žádost a ráda se přidám 🙂 pokud mě berete do party 🙂

t22d
15. říj 2014

@rennu jsi tam,na rust spolecne je výměna jednodušších a levných aktivit,my by jsme chtěly něco pracnějšího a nechceme aktivity které se jen stahnou z netu,vytisknou a zalaminují

millyh
31. říj 2014

A je tu teda nějaká nová skupinka? Teda jestli jsem to někde neprehlédla... Na fb už nejsem a zpět se nechystám.

silvie_z
2. lis 2014

Ahoj holky, nechcete se přidat k náročnější výměně aktivit zaměřených na jednotlivé kontinenty - děti školkového a začátku školního věku? Hledáme ještě tři do party 🙂 Domlouváme se https://www.facebook.com/groups/525194207613916/ , je to uzavřená skupina a musíte požádat o přijetí. Těšíme se na vás 🙂

leia1
3. lis 2014

ahoj holky, měla bych zájem o výměnu pytl. aktivit. dříve jsem se zúčastnila třech výměn, nyní mám zase elán jít do toho. není tu nějaká voná skupina? Věk 3-5 let?

filipatereza
4. lis 2014

Ahoj, mám čerstvě 3letou holčičku a doslechla se o pytlíkových aktivitách... Ráda bych se něčeho takového, kde si s aktivitami všichni dají záležet, zůčastnila... Víte prosím o něčem? Děkuji moc!

filipatereza
4. lis 2014

@t22d U vás ve skupince je asi plno, že?:(

daisyr
4. lis 2014

@leia1
@filipatereza ahojky, já bych se klidně do nějaké aktivity pro starší 3+ zapojila, pokud tedy už nejste jinde... Jen nevím, zda by to bylo zvládnutelné do vánoc,.. viděla bych to na začátek příštího roku...

filipatereza
4. lis 2014

@daisyr Nikde nejsem a asi to bude víc v klidu a stihneme si to líp připravit...

t22d
5. lis 2014

@filipatereza my už máme plno a blížíme se do finále, máme v plánu další výměnu Velikonoční na březen
@daisyr pokud by jste založili skupinku s lednovým termínem ukončení,ráda se přidám už mám nápad 🙂

filipatereza
5. lis 2014

@t22d Pokud by ve velikonoční výměně bylo volno, moc ráda bych se přidala...
Mám chut i do lednové, akorát s tím vůbec nemám zkušenost, tak bych se ráda nejprve zúčastnila jen tak a pak na sebe klidně i vezmu organizaci...🙂

@daisyr

daisyr
5. lis 2014

@filipatereza @t22d není problém založit skupinku na lednový termín, viděla bych to na konec ledna odeslání, tzn. doručení v průběhu února, čímž by byl prostor i pro ty Velikonoce, jen to chce více lidí....
též mám už tip na jednu aktivitu a brala bych to teda spíše 3 a více let

daisyr
5. lis 2014

@filipatereza @t22d tu je odkaz na soukromou skupinku uvidíme, kdo se přidá 🙂

filipatereza
5. lis 2014

@daisyr Úžasné... Už mám také vymyšleno...🙂 3 a více ideální...🙂

t22d
5. lis 2014

@daisyr na velikonoce budem zakládat aby to bylo přímo tematické jak máme teď na vánoce a odevzdání bude březen

flames
5. lis 2014

@daisyr pridas me prosim do skupiny,rada bych se pridala, ale nefunguje mi odkaz

jjolly
5. lis 2014

@daisyr pridás me prosím také do skupinky leden, nejde mi odkaz

danuskajjj
5. lis 2014

@daisyr @filipatereza @t22d @flames @jjolly Tak děvčata, prosím také do lednové, už mám taky jeden nápad, snad se bude líbit. A bude to spíš teda tak pro 3plus a více, asi možná využitelné na dlouho, když se to povede. Tak prosím o přijetí.

daisyr
6. lis 2014

@flames @jjolly @danuskajjj jste tam 🙂 je to soukr. diskuze

filipatereza
6. lis 2014

@t22d Dalo by se předběžně přihlásit i do té velikonoční ?nebo tu bude info potom ?

t22d
6. lis 2014

@filipatereza budu na tebe myslet a až dodělám listopadové výměny (cca 5),budu se tomu věnovat a zapíšu tě i @danuskajjj,že jo?už mám založenou skupinu 🙂

filipatereza
6. lis 2014

@t22d díky!

t22d
6. lis 2014

ještě trocha inspirace

jjolly
6. lis 2014

holky, myslela jsem, že bych udělala něco na počty. Něco takového?
Ale jdu do toho jen, když nás bude do 10. Víc asi během předvánočního času nedávám.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru