Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

viktorkaja
9. črc 2014

Ach jo ☹
Moc by se mi to líbilo pro děti-dost času trávíme po doktorech a toto by se hodilo.
A někdo by asi navíc za nějaký peníz nebo mňamku nevyrobil navíc že?

flames
9. črc 2014

@viktorkaja Pokud máte facebook, tak menší výměna kde je ještě místo probíhá zde https://www.facebook.com/groups/233807046828771/

viktorkaja
9. črc 2014

@flames děkuji zkusím

fabienka
13. črc 2014

Ahoj také bych se rada zúčastnila pytlikovou výměny ten odkaz na Fb je soukroma stránka,tak se nelze přidat ☹

viktorkaja
13. črc 2014

@fabienka tak se můžeme domluvit a třeba dáme dohromady další skupinku 😀

haaana
14. črc 2014

Nechcete se některá zúčastnit ještě jedné pytlíkové výměny, týkající se anglické abecedy, respektive obrázků, které začínají v češtině od stejného písmene jako v angličtině? Např. písmeno K a k tomu obrázek krále, který bude vyšitý na čtverci ( látka či filc výrobní materiál) 17 x 17 cm a k tomu navíc nějakou motorickou aktivitu, aby to mohli využít i malé děti, např. na patent přidělané žezlo ke králi. Pokud byste měli zájem, napište na e-mail: sekajda@centrum.cz a já vám napíši, jaká písmena jsou zatím nerozebraná. Vybrané písmeno byste zhotovily 25 x do měsíce listopadu.

flames
15. črc 2014

@fabienka normálně požádej o vstup do skupiny, správkyně ti to odklikne a můžeš se přidat 🙂 Rozšířila se druhá skupina, tak je stále místo 🙂

fabienka
15. črc 2014

@flames
Už tam jsem 🙂 děkuji
Jinak zatím se účastním prvni výměny tak uvidím jaké to bude 😄
Ale porad pokukuji po výměně busy Bags Praha kde si budou vyměňovat společenské hry
Do něčeho takového bych šla 😄

apricots
20. črc 2014

Ahoj holčiny, ještě je volné místo? Přidala bych se...

apricots
20. črc 2014

Tak už je tam asi plno, nebyl by tu zájem utvořit nějakou další skupinku?

flames
21. črc 2014

@apricots V té tady už je plno, ale stále je místo ve druhé skupině na facebooku, https://www.facebook.com/groups/233807046828771/

t22d
29. črc 2014

@apricots pokud založíte skupinku,ráda se přidám 🙂

rozarka65
29. črc 2014

@flames ahojky, já bych měla zájem...

rozarka65
30. črc 2014

@flames už je plno...

klara.t
1. srp 2014

Nemáte někde zase album s tím, co budete dělat? že bych jen nakoukla 🙂

t22d
2. srp 2014

@klara.t nemáme,konečný výsledek bude překvapení pro všechny,máme akorát seznam a ten tu je

lili1975
3. zář 2014

Ahoj,
jednou jsem se zúčastnila pytlíkových aktivit a jsem nadšená.
Te'd už bohužel na výrobu nemám čas, tak bych se ráda zeptala, zda existuje možnost si je koupit, případně si koupit i starší aktivity, se kterými si už děti nehrají.
Budu ráda, když se mi ozvou maminky s nabídkou přenechání starších i nových aktivit.
Děkuji

t22d
4. zář 2014

@klara.t tak už máme album Letní pytlíková výměna 🙂

klara.t
4. zář 2014

@t22d kde?

t22d
6. zář 2014

Rozjíždíme Předvánoční pytlíkovou výměnu,aby jsme měli čím naplnit adventní kalendáře 🙂 kdy by se chtěl přidat? bereme ještě 2 osoby.

tesinkaj
11. zář 2014

@t22d ještě je volno?

t22d
11. zář 2014

@tesinkaj ještě jedno místo,chceš přizvat do skupiny?

tesinkaj
11. zář 2014

@t22d ano, děkuji

dagmarkaaa
11. zář 2014

jeste mate volno? mam vymysleno tvorit mapu Evropy s vlajkama tak bych to mohla do pytlikovky kdyby bylo misto 🙂

t22d
11. zář 2014

@dagmarkaaa volno už nemáme,ale můžete zkusit založit další výměnu 🙂 měli jsme teď na vánoční tematiku,takže by se nám vlajky ani nehodili,ale je to super nápad 🙂

emada
11. zář 2014

Já bych se taky případně přidala🙂

vendyzr
11. zář 2014

@dagmarkaaa
@emada také bych se přidala

elisa_day
11. zář 2014

@dagmarkaaa
@emada
@vendyzr
Dvě výměny jsou u konce, takže klidně půjdu do další 😉 Pokud se nebudou moc opakovat aktivity z těch předchozích výměn, moc ráda se přidám.

emada
11. zář 2014

@elisa_day možná by mohla být nějak tématická?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru