Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

sova33
autor
9. bře 2013

@petapete 😀 Já už to mám za sebou. Ale závidím ti ten prostor, já jsem to tu měla na hromadě, obložená jsem byla krabicema a jenom jsem tiše doufala, že mimino vydrží spát, dokud to nezoztřídím, protože jinak bych asi musela začít znovu 😝 Ale teda klobouk dolů, mákneš si pěkně. Sice nemáš asi o tolik víc účastnic, ale každá dělala 1-4 balíčky, takže to asi bude zajímavé. Každopádně z toho, co rozeznávám na té fotce, už se máme na co těšit. Teda aspoň já už se těším jako mimino 😀

rozarka65
9. bře 2013

Holky,omlouvám se,nestíhám...od út tu máme návštěvu...k netu sednu až večer....
@jper Myslela jsem,že si rozdělíme stromy a stopy.... 😉
Jo a nejmenuje se to twister? Líbí se mi to...🙂

jper
9. bře 2013

@petapete No už se těšíme na druhého Ježíška 😀

petapete
9. bře 2013

@sova33 účastnic mám 19🙂. A každá jinou kombinaci😀

pebecka
9. bře 2013

@jper aha 🙂, ja to prave pochopila, ze si to rozdelite tak, ze jedna udela stopy a druha stromy ;). tak az to rozlousknete, zmenime to, jen jsem chtela udelat takys jakys prehled, kdyz uz tu ty napady litaji 😀

pebecka
9. bře 2013

@zaffka organizaci jsem prevzala ja ;), pisu te do obou kategorii v 5.kole

pebecka
9. bře 2013

@petapete to netusim, kdyz je dneska sobota :D

jper
9. bře 2013

@rozarka65 kuš - chlap nechtě odpojil net a celá zpráva je v tahu 😠 takže znova: se stromy rozhodně počítám, raději vynechám stopy zvířat a třeba bude 6.kolo 😀 😀 😀 ta mapa mě napadla a dost mě nadchla, takže určo s tebou stromy a 5. kolo mapa pokud holky budou chtít 😉

jper
9. bře 2013

@petapete ty jo - hodně štěstí, to je šílené rozdělování 😲

sova33
autor
9. bře 2013

@petapete Tak to jsi lepší, já jich měla jen 17 + sebe. A naštěstí mohly mít jen dvě kombinace, takže to šlo. 🙂

pebecka
9. bře 2013

@jper @rozarka65 tak ja vam pripisuji aktivitu spolecnou 🙂 a svetadily se mi libi, i kdyz zatim starsi pate nejedu, ale kdo vi :D

sova33
autor
9. bře 2013

Mě n padlo tohle, ale musím zkusit prototyp a pak uvidím 😅

petapete
9. bře 2013

Uuuuuf😀

petapete
9. bře 2013

Teď už jen přidat v pondělí věci z balíku od Rozárky, popsat adresama a poodnášet na poštu... Ještě teda musím překontrolovat, protože mi chybí pro nás tangram od pebecky, tak počítám, že jsem jí ho nabalila zpět😀. A někdo má v našich semaforech dvakrát ty kartičky s posloupnostmi, ale to už nedohledávám, si raději udělám nové😀

pebecka
9. bře 2013

@sova33 a to by se dobre doplnovalo s organama 🙂

pebecka
9. bře 2013

@petapete pokud by se nenasel, tak ti udelam jeste jeden, penovku tu na to mam

imzadi
9. bře 2013

@pebecka 4.kolo kategorie 1 az 3 viz obrazek.vkladani barevnych drivek a kat. 3 az 6 odkaz http://rustspolecne.cz/2012/04/akce-pytliky-mal...

5.kolo asi radsi vynechavam😀

imzadi
9. bře 2013

@pebecka jeste obrazek..jeste na obal vymyslim neco pekneho a polepim to

petapete
9. bře 2013

@sova33 kostry vypadá luxusně 😵. To by se Lukášovi moc líbilo 😵

veverusa
9. bře 2013

@petapete Ty seš dobrá! Těším se na balík jako dítě na vánoce 😀

rozarka65
9. bře 2013

@petapete Jsi úžasná...🙂 😵
Prosím Tě, v mém balíku je ještě jeden balík od..už nevím, dohledám...

klara.t
9. bře 2013

jsou děvčata v nějakém kole ještě volná místa? upřednostnuji 3-6, ale pokud najdu co byh dělala, zkusila bych i tu nižší kategorii.

rozarka65
9. bře 2013

@klara.t v pátém... 😉

klara.t
9. bře 2013

ok, rezervaci prosím 🙂 a už je někde nějaké prozatimní album, abych věděla co tam je a není? čtvrté kolo je tedykompletní? napadlo mě něco ze sirek. Navrhla bych několik obrázků - předloh. Zalaminovala. Přidala 1-2balíčky sirek a děti by podle návrhů skládaly. Ale nevím, do které z kategorií by se to hodilo. viz např. obrázek ryby

pebecka
9. bře 2013

@klara.t ja eviduji posledni misto volne jeste ve 4.kole 3-6, takze muzes byt ve 4. i v 5. jestli chces
alba pro 4. i 5. kolo jsou zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/pebecka/?fro...

klara.t
9. bře 2013

Nebo mě napadlo vytvořit neúplné obrázky. Něco jako tady něktrá z vás tvořila sšit na modlínu. Například obrys hlavy s krkem a děti by dokreslily pokaždé jiné oči, vlasy, pusinku, nos....další obrázek např. obrys domu, prípadně vedle kmen stromu atd. zase by dokreslily okna, dveře, listnáč nebo jehličnan, případně jablíčka, mraky...vždy by to bylo zalaminované. Ale nevím, jestli by je to časem neomrzelo. byly by to třeba 4 obrázky na formát A5 (aby toho zase nebylo moc na laminování)....co vy na to? to už by bylo spíš do té starší kategorie...ale ještě budud hledat. Tohle mě jen napadlo bez jakékoliv inspirace z netu. Musela by mít ale každá své vlastní fixy nejspíš...

klara.t
9. bře 2013

@pebecka klidně rezervé obě kategorie 5té kolo.. čas na vymýšlení je ne? 🙂

klara.t
9. bře 2013

Někdo chtěl dělat kreslení podle teček. zde je něco co by se mohlo hodit 🙂 https://plus.google.com/photos/1040685022358966...

rozarka65
9. bře 2013

@klara.t jé,no jo promiň..

rozarka65
9. bře 2013

@pebecka prosím tě,bereš si na starost organizaci čtvrtého a já pátého kola...pořád jsem ještě nestihla dočíst..?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru