Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
17. led 2013

@jper jéé,pošli mi trochu energie... 😀 🙂

jper
17. led 2013

@rozarka65 kdyby to tak někdy šlo 😒

majatob
17. led 2013

@jper tyyy jo, tady se nekdo ma 😀 kolik maji deti, ze te nechaly? 😲

wiwiane
17. led 2013

@jper je ja chci byt taky vyspaná 😀

pebecka
17. led 2013

Holky ze třetího kola skupina 3-6let prosím o doplnění...děkuji..
@sova33
@rozarka65
@petapete ......................... bingo
@denisasvatba
@pebecka...........................dopravni razitka (bude se hodit ke znackam z minuleho kola 😀)
@jajulin ..................................vločky .skládání
@daisyr
@jagado ...............................sudoku - víčka
@jper ................................... hodiny ??

xmarg04
17. led 2013

Ahoj holky, vy jedete... 😀 😀

@pebecka Za me stitky...😉
@petapete Jednoznacne nejlepsi pomer cena/vykon je u sacku z DM...😉

pebecka
17. led 2013

Holky ze třetího kola skupina 1-3roky prosím o doplnění...děkuji..
@sova33
@rozarka65
@petapete ................ semafor
@denisa_svatba
@pebecka.....................destičky na přiřazování dle barvy a tvaru (smyslová výchova)
@leia1 ..........................hmatové pexeso
@ilonne ........................filcový domeček
@estrellita ....................obrázky přiřazování, př. bota-tkanička
@zaffka
@daisyr ........................filcové pexeso
@jagado .......................logická řada
@imzadi

imzadi
17. led 2013

@pebecka muzu treba toto?? Nevim jestli uz to nekdo nedela😀

xmarg04
17. led 2013

@imzadi Ahoj, i ty Brute? 😀 😀 😀

imzadi
17. led 2013

@xmarg04 to vis se nudime neee😀 skoda ze jsem propasla vasi skupinku 😎 Tve pocitadlo bude urco bajecneeee 😵

xmarg04
17. led 2013

@imzadi Hele, mam skoro 500 koralku navic, muzu ti udelat, kdybys chtela...😉 A chapu, tay se nudim. I kdyz ja se ted opravdu trochu nudim, valime se uz druhy tyden v posteli s nejaym pitomym kaslem... 🙄 🙄

imzadi
17. led 2013

@xmarg04 tak pokud uz toho nebudes mit plny brejle, tak budu rada...ja furt smejrim co udelat at je to neco poradnyho😀 😝

pebecka
17. led 2013

@imzadi za me klidne ano, delalo se to ale v prvni varce a ja tedy ztracim prehled, kdo z prvniho kola pokracuje i ve tretim 😀

xmarg04
17. led 2013

@imzadi Ok, budu na to myslet...😉

imzadi
17. led 2013

@pebecka no prave, ja to netusim tez..zkusim najit neco jinyho a tohle si udelam sama doma 😅

pebecka
17. led 2013

@imzadi mne se treba z prvni vymeny libi jeste toto, co si sama doma ne to 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/sova33/album...

jper
17. led 2013

@majatob @wiwiane závist 😝 ale plán byl uspat jen mladší dítko, no šak spánek navíc neuškodí. A dcera je šikula, si čte nebo si hraje zatím co já spím. Jo a telefonuje, zase kde kdo věděl, že maminka spí 😠

sova33
autor
17. led 2013

Holky ze třetího kola skupina 3-6let prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 ............................ vývojové puzzle (pod seznam vkládám odkaz, pokud byste nesouhlasily, vyberu něco jiného)
@rozarka65
@petapete ......................... bingo
@denisasvatba
@pebecka...........................dopravni razitka (bude se hodit ke znackam z minuleho kola emoticon)
@jajulin ..................................vločky .skládání
@daisyr
@jagado ...............................sudoku - víčka
@jper ................................... hodiny ??

http://www.montessoridoma.cz/?p=5167

xmarg04
17. led 2013

@imzadi podle me je ve trojce i v jednicce jen @rozarka65 a pokud se nepletu, ma aspon dve deti, tak to urcite uzije...😉 (teda nechci mluvit za ni., aby se nezlobila)...

pebecka
17. led 2013

@sova33 to je moc pekne, zajimave a jeste to tu vuuuuuuuubec nebylo 🙂 souhlasim

pebecka
17. led 2013

@xmarg04 a jeste taky @sova33 🙂

pebecka
17. led 2013

nevim jak dlouho trvalo domluvit prvni kolo, ale vsimly jste si, jak v tom zaciname byt dobre? 😀 za dva dny naplnena dalsi dve kola 😀

xmarg04
17. led 2013

@pebecka Aha, to jsem si nevsimla, ale tim padem jde @sova33 do vsech tri kol, ne?

xmarg04
17. led 2013

No jasne, ted jsem to dohledala... Ty jsi teda husta, @sova33, fandim, obdivuju a trochu zavidim...😉

xmarg04
17. led 2013

@pebecka A pak ze se materska neda povazovat za praxi pro ucely dalsiho zamestnavani, takova organizace... 😀 😀

pebecka
17. led 2013

@xmarg04 ja hlavne nechapu s 2mesicnim capartem a jeste jednim ditetem, kde na to bere cas 😀 . ja kdyz mel vojta 2m, tak jsem lezla po zdi a nedosla si v klidu ani na zachod

wiwiane
17. led 2013

holky kdo budete kupovat tu laminovačku v lidlu, máte jí nastudovanou a nevyplatí se to líp zajít jednou za čas do copycentra ?

sova33
autor
17. led 2013

@pebecka No, v pauzách mezi kojením 😀 Dneska jsem byla upozorněna naší doktorkou, že malá málo přibírá, tak ji prý Tak to už asi nebudu ani chodit spát 😝 Jenže ty ji měla jen jedno, to u prvního jsem taky byla vyfluslá. Teť to jde nějak víc samospádem. 😀

imzadi
17. led 2013

@pebecka tak co neco takoveho??

sova33
autor
17. led 2013

PROBOHA .... teť mělo být samozřejmě TEĎ

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru