Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

vbrnka
22. led 2013

babulky chcem sa len spytat ktore kolo je aktualne a ci je este volne miesto v 1-3..pomaly dorabam svoje pre prve kolo a co potom? :D

dagina
22. led 2013

@pepibubu jj, však jich máme už moře, a radši bych ten domácí 🙂
@vegal s tím zmizíkem to bude také super, dík

hmoždinka v tom špion poštářku nemá chybu 😀

janakkk
22. led 2013

@petapete super, z čeho je,prosím, to okýnko? 😉

petapete
22. led 2013

@janakkk původně jsem chtěla všít odstřižený "igelit" z takových těch vakuových pytlů, ale trhalo se to ☹. Takže nakonec je to "jen" zipových sáček naplněný tou směsí rýže s předměty a ten je vsunutý do toho okýnka polštářku

janakkk
22. led 2013

@petapete suoer nápad, já pořád nemohla vymyslet, kde sehnat pruhlednou folii, která by ša přišít a netrhala se , díky za tip 😉

petapete
22. led 2013

@janakkk no taky jsem právě nevymyslela, tak improvizace 😀 . Jen by to asi chtělo ušít z toho fleecu dvojitě, pro větší pevnost, takhle se to dost tahá... Musím to ještě vychytat, ale je to rychlovka 😉

helulela
22. led 2013

@janakkk já si na to schovala takový silnější průhledný plast, co byl jako okýnko v krabici od hračky. Nevím, jestli se mi osvědčí.

sova33
autor
22. led 2013

@jper Asi je to už pozdě, ale mně by stačilo A5 🙂

dagmarkaaa
22. led 2013

@jper za me A5 staci 😉

pebecka
22. led 2013

@xmarg04 tak my mame bambulky na trideni, bambulkove omalovanky (viz moje album) a dnes jsme jima ozdobili tatovy cinky :D

xmarg04
22. led 2013

Cau holky tvorilky, jak to jde? Rada bych verejne podekovala @sova33 za totalni destrukci nasi domacnosti... 😀 😀 😀 Od doby zalozeni tyhle diskuze jedu v provozu domacnosti na sporo, abych stihla vsechno co "potrebuju"... 😎 😎 Jesteze mam takovy rozumny a spavy deti... 😝 😝

@pebecka Ok, diky za tipy, budu muset neco vymyslet...

Kdyby chtel nekdo mrknout, pridavam fotky dnesni tvorby a mistoprisezne prohlasuju, ze zitra uz budu opravdu zehlit... 😀 😀

xmarg04
22. led 2013

Hmm, jeste ty fotky... 😅 😅

xmarg04
22. led 2013

@jper Za me klidne taky A5...😉

pebecka
22. led 2013

@xmarg04 nadhera 😵 . hele a kdyz si vsechno vyrobis, co budes delat s vyrobkama z vymeny? 😅

xmarg04
22. led 2013

@pebecka Ja si vsechno nevyrobim, o to bych strach nemela... 😉 😀 Ty ryby jsou do quiet book, tak ze ty byly jasny a kdyz mi prisla ta penovka, tak jsem musela vyzkouset, co se s ni da delat a ty dirky me strasne bavily... 😀 A docela me prevapilo, jak to toho prcka zaujalo - normalne vysival... 😅 😅

imzadi
23. led 2013

@xmarg04 nestviiii..krasne veci!! Sikovna jsi teda jako dost😀 😉 😵

petapete
23. led 2013

@xmarg04 ty ryby máš nějak zpevněný? Nebo z toho silnějšího filcu a nebo pěkně drží i ten slabý? A jak to budeš mít připevněný na stránce?

ja.na81
23. led 2013

@xmarg04 omlouvam se, ze vam lezu do diskuze (obcas tady slintam zavisti 😉, chtela jsem se te zeptat, jak/cim delas dirky do te penovky? Dik 🙂

wiwiane
23. led 2013

@xmarg04 ju nádhera tak ja si včera donesla pěnovku ,ale vyhrálo žehlení , takže dneska bude tvoření, chci udělat to provlékání 😉

wiwiane
23. led 2013

@petapete @veverusa @sova33 @dagmarkaaa @rozarka65 @xmarg04 @pebecka @denisa_svatba @janakkk @jagado @jper

přemýšlela jsem že bych udělal ty tvary na hada z pěnovky, ale ten flís je zas poddajnější , že ?

jper
23. led 2013

@sova33 @dagmarkaaa @xmarg04 Pozdě není budu objednávat až dnes - ok, tak A5.

jper
23. led 2013

@wiwiane Já jsem nezkušená - nevím, nechám to na tobě 😵

xmarg04
23. led 2013

@petapete Ahoj, nemam je zpevneny, jen dvojitej slabej filc a zespodu maji maly patentky, aby drzely... 😉
@ja.na81 Ahoj, v pohode. Mam na to kleste crop-a-dile, myslim, ze jsou puvodne urceny na scrapbook. A delaji tak krasny dirky... 😀 😀
@wiwiane Urcite je to z toho flisu narocnejsi, ta penovka je fakt easy, to zvlada s prehledem i nas prcek uz ted...

wiwiane
23. led 2013

@xmarg04 jj líp to imituje látku a nácvik knoflíků, dírky si do pěnovky dělal děrovačkou?

wiwiane
23. led 2013

@xmarg04 a tak už to vidím crop-a-dile 😉

vegal
23. led 2013

Dneska mi prisel objednany filc a hned jsem musela nastrihat ctverce na pexeso a rozdelit si na ne aplikace,ktere cekaji na prisiti 🙂
Opet se projevila moje inteligence ☹ Asi ve 3:15 (prcek se vzbudil a koukal na pohadku) jsem se pustila do tecch kolicku.Napred jsem vymyslela pismenka a slova.Kdyz jsem prepisovala pismenka na kolicky,nastesti tuzkou,rkla jsem si,ze kolicek ma dve strany a tak se tam vejde 20 pismen abecedy.Az kdyz malej v 6 usnul,sla jsem spat taky a po probuzeni,stacila mu hodina a pul,jsem na to mrkla znova a doslo mi,ze tak to nepujde,protoze jssou na jednom kolicku dve pismena,ktera jsou potreba do jednoho slova..Aspon zei nektere veci dojdou s odstupem 🙂

pebecka
23. led 2013

jeste ze mam dneska doma manzela, ktery me ma "pod dohledem", abych nazacala zpracovavat filc, penovku a barevne papiry a kde co , co jsem ted nakoupila :D a radeji pracovala :D
@wiwiane asi bych radsi volila ten flis, ale zalezi na tobe

vegal
23. led 2013

Jo a už nevím která jste se tu ptala na argumenty,aby si mohla obhájit laminovačku,tak jeden přikládám.Oběhla jsem dva obchody,které nabízí laminování a za jednu A4 chtějí 20,- takže se to sakra vyplatí,mít ji doma.
Jak jste s ní spkojené vy,které ji máte?Mě bylo řečeno v jedné z prodejen,že ty kolem tisíce(chtěla jsem tu za 444,- z lidlu
😀 ) stojí za prd,že se to v tom kroutí a kdesi cosi.

sova33
autor
23. led 2013

@vegal Ahoj, já mám z Lidlu laminovačku s řezačkou (ta byla v akci před několika měsíci) a jsem s ní spokojená. Samozřejmě nejsem nijak extra náročná, ale pro naše využití to bohatě stačí. ed jsem laminovala spoustu věcí tady do výměny a zvládla i ten nápor 😉

pebecka
23. led 2013

@vegal loni jsem chtela barevne vytisknout a zalaminovat par stranek a vubec me nenapadlo se ptat na cenu. jak vyjevene jsem koukala, kdyz po mne chteli pet stovek. tim bylo rozhodnuto. barevnou tiskarnu sice porad nemam ale koupila jsem si tuhle laminovacku http://www.toneracek.cz/laminovaci-stroj-peach-... a atim k ni nemam vyhrady. i kdyz ji nepouzivam zatim zase tak casto, tak hlavne po teto vymene se jeji investice urcite vyplatila ;)

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru