Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

petapete
14. led 2013

@wiwiane
@veverusa
@rozarka65 holky, možná by bylo nejlíp udělat v diskuzi "podokna" k jednotlivým kolům výměny...mu že to dělat zakladatel diskuze, nebo aspoň to šlo dřív, když jsem spravovala nějaké diskuze... Protože nakouknout pro inspiraci na vše je fajn, ale dočítat a "filtrovat", co se týče které skupiny, by bylo podle mě celkem náročný...

ameliejulliette
14. led 2013

@xmarg04 Děkuju, tohle mám vyřešené (jen ještě po nocích dolaďuju tvar 😀 Já po nocích moc nespím, tak mám hodně času k přemýšlení a stavění vzdušných zámků, ale například od medvídka s průhledným bříškem jsem už upustila 😀 ), psala jsem tu o pytlíčkách na ty pytlíkové aktivity - to je to, co nevím, kde sehnat 😉

rozarka65
14. led 2013

@petapete hm,to je taky pravda...

sova33
autor
14. led 2013

@petapete Já bych klidně udělala podokna, ale nevím jak na to. Zkusím to zjistit 😉 A je pravda, že už teď je to dost náročné se tu vyznat 😀

rozarka65
14. led 2013

@sova33 😀 🙂

petapete
14. led 2013

@sova33 hmmm, teď koukám do jedné té "mé" diskuze a jaksi už se tam ta možnost nijak nezobrazuje... Tak jestli to při téch úžasných předělávkách koníka zrušili☹... Škoda, zrovna tady by to asi mělo smysl, protože při tom domlouvání už i jednoho kola to je docela náročný na orientaci, neumím si představit, že by se tu souběžně měla domlouvat další skupina...

sova33
autor
14. led 2013

@petapete Souhlasím s tebou, my tu domlouváme dvě skupiny a je to někdy docela chaos. Ale když se chce, všechno jde 😉

ameliejulliette
14. led 2013

No můžeme to podle mě zkusit společně v jedné diskuzi a kdyby to nešlo, tak se rozdělit - já bych taky nerada přišla o další nápady (popravdě, nejradší bych se zapojila i do další skupiny 😀 😀 😀 ) a nejsem schopná sledovat víc diskuzí...

sova33
autor
14. led 2013

@petapete A ještě mi docela vadí, že tu nejde udělat "diskuzní album", kam by vkládali všichni členové svoje nápady/návrhy. Tady v diskuzi se to ztrácí a do svého alba to můžu vložit jen já (nejde mi o tu práci, ale spíš o princip).

sova33
autor
14. led 2013

@ameliejulliette 😀 😀 Jsem ráda, že jsi to napsala první, připadala jsem si jako cvok, že mě to napadlo taky jít ještě do další výměny.

helulela
14. led 2013

@ameliejulliette já bych geoboard taky chtěla, i když není "do pytlíku"

helulela
14. led 2013

Holky, taky se přiznám, že už se v diskuzi ztrácím. Okukuju nové nápady a sbírám tak inspiraci na doma, ale už vůbec nepobírám, co k čemu patří.
Filcové obličeje mám od vás schválené, nakoupím materiál a pomalu se do nich pustím. 12 exemplářů, pamatuju se dobře? @sova33 Ještě mě teď napadlo, že by bylo fajn, kdybys do popisku alba napsala, kdo do dané skupiny patří. Díky moc za koordinaci a rozjetí celé akce vůbec, jsi skvělá 🙂

xmarg04
14. led 2013

@ameliejuliette @sova33 A to je vyzva...😀

petapete
14. led 2013

@sova33
@ameliejulliette jj, ty nápady jsou super, kdyby byly všechny pohromadě... Ale na druhou stranu se fakt nedá projít denně několik stránek diskuze a být schopen reagovat🙂. Teda aspoň pro mě je to docela nad mé síly🙂. Ono druhou věcí je, že třeba to tempo malinko "opadne", jak budete mít definitivně rozdělené úkoly a pak by třeba byl zas prostor pro druhou skupinu...🙂

sova33
autor
14. led 2013

@helulela No vidíš, to mě nenapadlo 😅 já když vás chci všechny oslovit, lovím stránku, kde jsem to jednou rozepisovala. Já to hned napíšu do úvodu alba a zásadní koordinační věci bychom mohly klidně vyřešit tam (termíny apod.) Děkuji za poklonu, já jsem to už dlouho obdivovala na jiných stránkách, ale neměla jsem odvahu to zkusit (a hlavně jsem měla rodit, tak jsem se nechtěla do ničeho pouštět 😀)

sova33
autor
14. led 2013

@xmarg04 Jo, výzvy, to je moje? I tebe to láká? 😉

petapete
14. led 2013

@wiwiane
@veverusa holky, navrhuji teda, abychom si předběžně zahájily nábor do 2. Kola s tím, že pár dnů počkáme a pak uvidíme, zda to bude schůdné nechat dohromady (což by bylo fajn), nebo kvůli přehlednosti takto neschůdné...

petapete
14. led 2013

@sova33 pls mohla bys tam v tom případě rovnou připsat to rozjíždějící se 2. Kolo, tzn. Nás tři v kat. 1-3 roky (já bych klidně šla i do té starší 3-6, Lukáš by ještě ledacos využil a pak to doma klidně počká na Fífu 🙂

xmarg04
14. led 2013

@sova33 Strasne... 😉 😀 😎

xmarg04
14. led 2013

Od doby zahajeni tyhle diskuze nase domacnost chradne, me zajmy se upiraji jinam... 😀 😀 a to jsem si jeste vymyslela udelat M. quiet book, no nemuzu se dockat, zitra dorazi matros.... 😝

sova33
autor
14. led 2013

@xmarg04 Myslím, že už jsem podlehla 😀

xmarg04
14. led 2013

@sova33 Se upicham k smrti... 😀 (u siti, samozrejme... 😝 )

rozarka65
14. led 2013

@sova33
@ameliejulliette
@xmarg04 Já se ptala jako první kolikrát se můžeme zapojit... 😀 🙂 A to jsem Ti ještě nedodala to,co budu dělat.... 😀

xmarg04
14. led 2013

@rozarka65 @sova33 Damy, s vami dvema ja mam rozlisovaci problem - proste mam nejak zafixovano "sova Rozarka" a tim padem mi trochu splyvate...😀

xmarg04
14. led 2013

@rozarka65 @sova33 @ameliejulliette Ale teda jako kdyby to slo, tak ja bych se teda asi, pravdepodobne, no spis zcela urcite, klidne jako teda prihlasila... 😝

rozarka65
14. led 2013

@xmarg04 😀 🙂

sova33
autor
14. led 2013

@petapete
@xmarg04
@rozarka65
@ameliejulliette Tak v albu už je seznam účastnic a avizovala jsem další kolo, takže pokud jste dostatečně vyhecované ...

rozarka65
14. led 2013

@xmarg04 to je fakt...nemůžeme se rozhodnout v záplavě inspirace,tak toho uděláme víc... 😀 🙂

dagmarkaaa
14. led 2013

Ahoj holky přávě jsem objevila tuto diskusi a taky bych se ráda přidala, nedočetla jsem vše tak v tom mám trochu zmatek ale supr nápad!!! Máte nějaké albíčko shrnující?
Mohla bych se pustit do výroby něčeho látkového, kde je třeba šicího stroje (mám nový tak ráda ho k tomu využiju)... jen zatím nevím co, nějaký tip pro mě? No začnu vymýšlet...

sova33
autor
14. led 2013

@dagmarkaaa Podívej se ke mně do fotoblogu, jsou tam alba ke kategorii 1-3 a 3-6 let. Ještě tam nejsou všechny nápady pro první kolo, teď se rozjíždí ještě 2. kolo 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru