Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

ameliejulliette
12. led 2013

@cabalkova @xmarg04 Na netu jsem ji nenašla, nevíte, za kolik? Díky!

rozarka65
12. led 2013

@majatob obě

xmarg04
12. led 2013

@rozarka65 Me se libi dinosauri, ale nechapu motyly... 😅 😅

majatob
12. led 2013

ja su uplne mimo, kdo je ve ktere skupine 😀 uuuuuuuuuuuu 😀
@apollo11 nevim jestli se me to tyka 😀 ale to druhy mame doma a nase deti to moc nezaujalo, to prvni se mi libi moc 🙂

rozarka65
12. led 2013

@xmarg04 nešlo mi to stáhnout...máš dvě nebo tři kostky,hodíš a hledáš... 😉

klara.t
12. led 2013

@apollo11 zrovna jsem také na tu housenku koukala, ale netuším, z čeho jsou ty bambulky.
Napadlo mě do té kat 3-6 let také něco ze špachtlí. NA každé je tvar,který se z nich musí složit. viz obr.

majatob
12. led 2013

@rozarka65 nejvic se mi libi asi motyli, dinosauri a pavouk mi prijdou moc jednoduchy, ale kdyztak vyuziju pro dva mensi loupezniky 🙂

cabalkova
12. led 2013

@klara.t Bambulky jsou synteticke, daji se ulovit na eBay, uz jsem na to koukala.

majatob
12. led 2013

@klara.t myslim, ze tvary ze spachtli uz nekdo ma 🙂 a plysovy bambulky se kupuji ve vytvarnych potrebach, taky jich amme doma zasoby 😀

cabalkova
12. led 2013

@ameliejulliette TAdy je ta laminovacka, je za 444,- penez. http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/...

klara.t
12. led 2013

Nebo toto, ale nakolíčky bych namalovala místo čísel spíše také puntíky.

vbrnka
12. led 2013

@rozarka65 mne sa paci najskor ta dino hra 🙂

apollo11
12. led 2013

@majatob Vy máte všechno! 😀

majatob
12. led 2013

@apollo11 jo 😀 ja uz su tady ve vsech techhle obchodech znama, protoze je vykupuju ve velkym, ale to vis, je nas hodne, tak mame velkou spotrebu 😀

xmarg04
12. led 2013

@klara.t Neco podobnyho zamlouvala @xuxie - mrkni kousek zpatky...😉

xmarg04
12. led 2013

@majatob copak spotrebu, ale obdivuju tvoou energii a mnozstvi napadu... 😲 😲

sova33
autor
12. led 2013

Ou, tak tady to teda jede, musím si pospíšit s tím vkládáním fotek 😝

majatob
12. led 2013

@klara.t ja bych nechala cisla, nebo na jednu stranu cisla a na jednu puntiky, ale cisla bych nerusila uplne 🙂

majatob
12. led 2013

@xmarg04 @klara.t @xuxie aha, taky nestiham 😀

ameliejulliette
12. led 2013

@cabalkova Děkuju, to mám vybranou nějakou multifunkčnější za 700, ale koupím tam ty fólie, ty jsou za dobrou cenu 😉

majatob
12. led 2013

@xmarg04 deti chodi spat brzo, tak mam volny vecery 😀 a protoze nechodi do skolky, snazim se jim to vynahradit doma aby pak nebyli uplne mimo az nastoupi 🙂

cabalkova
12. led 2013

@klara.t Spachtle jsem sehnala na eBay, stejne tak tluste kanicky na navlekani v delce 1 metr.

http://www.ebay.co.uk/itm/251149127661?ssPageNa...
http://www.ebay.co.uk/itm/251201649777?ssPageNa...

Objednala jsem si tam taky haldu barevnyh filcu, takze muzu udelat bude nejake provlekani nebo obrazek na velkych spachtlich nebo nejake skladani obrazku na podlozku s obrysy. Vzhledem k tomu, ze nasemu prdolovi je teprve 16 mesicu, tak si uplne neumim predstavit, co vsechno deticky do tri let muzou obsahnout. Budu delat i prostrkovacku s plysovymi kulickami, v tuhle chvili maly nejradsi navleka a prstrkuje.

apollo11
12. led 2013

@majatob No myslim, že tu nebude aktivita, kterou byste doma nedělali 😉 dej tip, co ještě nemáte, já opravdu nevím 😅

helulela
12. led 2013

@katerina108 @misa_1 já bych taky zvukové pexeso chtěla
@rozarka65 koukala jsem na odkazy, tomu pavoučkovi moc nerozumím... není to zbytečně moc složité, jak na hraní tak na výrobu?
@majatob Máji, jabko prosíííím 😉

majatob
12. led 2013

@cabalkova
@ameliejulliette tak to vam teda pekne dekuju, pristi tyden bude nalet na Lidl a muz uz me asi definitivne zavrazdi, potrebuju akutne minimalne polovinu tech veci 😀

klara.t
12. led 2013

takže tvary ze špachtlí někdo už má? kdo?

majatob
12. led 2013

@apollo11 me to nevadi kdyz bude neco dvakrat 🙂 oni stejne vetsinu hnedka poztraci a kdyz to neni komplet, tak uz je to neba 😀

helulela
12. led 2013

Ježkovy oči, já než něco napíšu, tak tu přibyde další stránka 😅

xmarg04
12. led 2013

Teda damy, tady to jede... 😎

cabalkova
12. led 2013

@klara.t Ja jsem chtela delat skladani obrazku, nalepenoho na spachtlich, takze myslim, ze tvary jsou tvoje. 🙂 Pokud byste souhlasily s obrazkem, tak bych udelala ten. 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru