Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

ameliejulliette
22. únor 2013

@xmarg04 @imzadi Jo, oni určitě 😀

ameliejulliette
22. únor 2013

@xmarg04 Mě tuhle překvapil, že vydržel s cedníkem a chlupatýma drátkama 😉 Občas se prostě zadaří u aktivity, která neprodukuje hory nepořádku... 😀

xmarg04
22. únor 2013

@ameliejulliette No, ne vzdy, ze... 😅 dnesni pokus s modelinou a zmrzlinovacim strojem neprobehl uplne hladce, manzel vzdycky zira, kdyz prijde driv, nez to stihnu uklidit... 😀

xmarg04
22. únor 2013

Ale cednik bych mohla zkusit, vidis...

imzadi
22. únor 2013

@ameliejulliette u nas ted neco rizeneho vubec ale vubec nefunguje.nesmim mu nic ukazovat, natoz radit nebo pomahat.to se vsim triskne a jeci...takze se zabava sam..dnes co jsme byli doma tak preparkovaval auticka a radil je za sebe 😝

zvirka
22. únor 2013

@majatob To je super, jako malá jsem chtěla bát kosmonaut, tak to si pohraju hlavně já 😀

majatob
22. únor 2013

@zvirka pro holcicku netypicky sen 🙂 ja jsem chtela byt velice originalne baletka, ale nastesti mi brzo doslo, ze na to fakt pohybove nemam 😀

xmarg04
22. únor 2013

@majatob Sakra, je to krasny, jen my mame zabudovanou lednici, asi budu muset poridit magnetickou tabuli...😉

majatob
22. únor 2013

@xmarg04 staci velkej plech na peceni 😀

xmarg04
22. únor 2013

@majatob Vidis, to me nenapadlo...😉 No jo, mam jen dve deti a jeste mrnavy...😀

zvirka
22. únor 2013

@xmarg04
@majatob No já jsem netypická dodnes 😀 Z kosmonautky nakonec paní učitelka 😀

A ledničku máme plnou nesmyslů, aspoň to vyhážu a bude.

majatob
22. únor 2013

@zvirka kde ucis? na ZS? ted koukam, ze ses taky z OL, jsem si predm vubec nevsimla 😕 😵

zvirka
22. únor 2013

@majatob Zatím nikde, po VŠ jsem hned otěhotněla, takže teď sháním práci od září, ale vypadá to bledě. Učím jen jednou týdně na jazykovce.

zvirka
22. únor 2013

@majatob Taky jsem si nevšimla, že je tu někdo z Ol 😅

pebecka
22. únor 2013

@majatob magnetickou folii jsem zkousela, ale byla moc slaba a v papirnictvi meli jen magnety ozdobne. Ale zajit do zelezarstvi me teda nenapadlo. Zrovna jsme ale v rakousku, tak si tam ani nedobehnu. Muzes mi tedy prosim par koupit? Jak jsou tluste a velke? Potrebuju jich 12. Dekuju

majatob
22. únor 2013

@pebecka ok, pokud budou mit, tak ti je vezmu. Jsou tak 1,5-2cm velky (nemam odhad) a jsou dost silny, budu se snazit koupit stejny 🙂

majatob
22. únor 2013

@zvirka a ty jsi primo odsud? si muzem dat nekdy tvorivy sraz 😀

zvirka
23. únor 2013

@majatob Jj, přímo Olomouc. To by šlo 😀

majatob
23. únor 2013

@zvirka haha, uz to vidim, ze nakonec budem sousedky 😀 ve ktere casti? my kousek od Polske 🙂

zvirka
23. únor 2013

@majatob No tak úplně né 😀 Tabulák, kousek od Timpa. Jsem se dívala do alba na ty tvoje tři lumpíky, to bych nezvládla, šílím z jednoho, máš můj nehynoucí obdiv 😎

leia1
23. únor 2013

@helulela teda to skládání obličejů je perfektní. jak je to veliký? vypadá to malinkatý. a je to z filcu? a to jsi celé vystříhávala?fakt super nápad 😎

majatob
23. únor 2013

@zvirka nechodilas na Stupkarnu? 😀 my jsme na tabulaku bydleli kdyz jsem byla mala 🙂

helulela
23. únor 2013

@leia1 zas tak malé to není, základní obdélník je trošku menší A5 (19*14,5 cm). Je to z filcu, celé vystříhané, jen duhovky očí jsou vyražené děrovačkou. A díky moc za pochvalu! 🙂 Nápad není můj, inspirovala jsem se tady http://happyhawkins.blogspot.cz/2011/12/homemad...

leia1
23. únor 2013

@helulela tyjo, fakt hezký. ale ty obličeje se mi zdaj stejně nejlepší, když si vzpomenu, jak jsme si vyhráli s vystřihovanýma panenkama, jak se pak oblíkali, tak tohle je bomba. a tohle se dá využít i při výuce ve škole. asi si to taky vyrobím. a díky moc za odkaz, super;)

helulela
23. únor 2013

@leia1 nemáš za co, kdybys chtěla pro inspiraci, mám ve foťáku svoje šablony, než jsem je rozstříhala

zvirka
24. únor 2013

@majatob Ne, bydlím tady až s manželem, já chodila do Nemilan.

jajulin
24. únor 2013

hurá dřívka dodělané, teď už je dokoupit barevné svorky a vyrobit návod. Asi budu velká ostuda, ale budu to posílat na poslední chvíli - ve čtvrtek. Nevadí?

dagmarkaaa
24. únor 2013

paráda 😉
no jasné však 28.2. je poslední termín na poslání 😉
Já dnes dobalila pytlíky, zabalila balík a zítra hurá na poštu.

rozarka65
24. únor 2013

@jajulin super... 🙂
No já budu taky posílat až poslední den...a stále doufám,že to stihnu...i když teda,včera jsem na tom pracovala od rána do půl jedné v noci, vyjma hodiny,co jsem byla v krámě a s pejskama...a není to nikde vidět...☹ Ale neztrácím naději...ještě je čas...dneska udělám to,co bude rychleji hotové,ať vidím výsledky a budu mít lepší náladu...🙂

ameliejulliette
24. únor 2013

@sova33 @helulela @rozarka65 @majatob @carmonka @mrazulkav @xmarg04 @zvirka @misa_1 @klara.t @apollo11 Geoboard: trváte na 5x5 nebo může být 7x7?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru