Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

sova33
autor
19. bře 2013

@rozarka65 Aha, tak to vůbec neznám.

rozarka65
19. bře 2013

@klara.t ale když na to tak koukám,tak ty kuličky se taky daly udělat cestovní,kdyby se to trochu zmenšilo... 😉

klara.t
19. bře 2013

ahááááá 🙂

wiwiane
19. bře 2013

@sova33 mě se to pletení líbí moc, je fakt že je to až pro větší, čož je super, aby se taky pocvičily a nebo i my maminy 😵

pebecka
19. bře 2013

uspala jsem dite, zavrela se s balikem do pokojicku a .... jsem nadsena. moc krasne jste to vsechny udelaly a ty @rozarka65 ses opravdu zbytecne podcenovala. 😉 a muzu si hrat. diteti to nepujcim nebo by mi to rozbil :D

opet jsem nahlodana na dalsi kolo, i kdyz jsem si rikala ze uz ne :D. ale jak navrhovala @klara.t nechala bych to az po lete, ted toho bude mit vetsina fakt hodne, ale zase ne vsechny....

rozarka65
19. bře 2013

@pebecka no nevím...ale když mu to nepůjčíš,tak je to špatně udělané... 😀
Jo a už jsi předběžně napsaná...a taky souhlasím s tou pauzou...klidně můžeme něco vymyslet,ale výrobu nechat na později...stejně až bude hezky,tak budeme celé dny venku... 😉

rozarka65
19. bře 2013

@pebecka a jinak se omlouvám,že všechno tak řeším...mám to tak se vším...P. doma ze mne nemůže... 😀 😝 😒

pebecka
19. bře 2013

@rozarka65 neomlouvej se, jen jsem ti chtela napsat, ze to mas pekne.
jinak Vojta rozbije uplne vsechno - veci, ktere zdedil jeste treba po mne (a nechci slyset ze uz byly vetche :D) jeho uz neprezijou. porad neco slepuju, opravuju a tak. knizky? ty pred nim musim schovavat, protoze pulku mam pripravenou ke slepeni a druhou strezim jako oko v hlave :D

rozarka65
19. bře 2013

@pebecka děkuji,jsi hodná... 🙂
No to mi povídej...taťka mi půjčil hračky po nás a taky nepřežily...já to nechápu... 😒
A knížky...máme jich doma pořád hodně,ale jen z knihovny,tak musím dávat pozor dvojnásob...jestli nemá v ruce tužku nebo nůžky...je s tím nebezpečná.... 😀

xmarg04
19. bře 2013

@rozarka65 Holky, neda mi to, furt vas jednim okem sleduju...😉 A kdyby to dalsi kolo (resp. dvojkolo, jak nas znam...😀) bylo az na podzim, tak me tam taky napiste, ju? 😀 😎 Diky....

sova33
autor
19. bře 2013

@xmarg04 😀 To je hrozná droga, co? 😀

rozarka65
19. bře 2013

@sova33 jj,je to droga... 😀
@xmarg04 píšu tě...🙂

Jinak holky, rychle se to plní...abych za chvilku nesepisovala i 7.kolo... 😀 🙂
aktuální stav 9

xmarg04
19. bře 2013

@sova33 To jo, vsude mame pytliky...😉

sova33
autor
19. bře 2013

@xmarg04 My taky. A kromě toho tu mám hromadu krabic, kartonů apod.

rozarka65
19. bře 2013

Holky,kdo jste kupovaly ty pytlíky v DMku...jsou super, kolik stály?

xmarg04
19. bře 2013

@rozarka65 TEd jsem je kupovala za cca 45 kc...

klara.t
19. bře 2013

to jsou ty červené pytlíky? ty z DM? já je tam sháněla, ale tvrdily mi, že nemají...proto jsem nakonec žádné neměla. Nechala jsem to na poslední 2 týdny, do toho děti nemocné, DM ani Prior neměli...tak se ještě jednou omlouvám, že to není v pytlíkách (špachtle a posloupnosti). Pokud by někdo měl vyfocený obal z pytlíků DM, abych je příště našla, tak sem s ním.

zaffka
19. bře 2013

Holky , do podzimních kol mě piště taky🙂)Už tď přemýšlím, co by se mi ještě líbilo🙂

sova33
autor
19. bře 2013

@klara.t Já jsem je tam taky velice těžko hledala. Stály 45 Kč a byly umístěné mezi pytlíky do košů, na zamrazování, na led apod. Je to v papírové krabičce, takže na první pohled to vůbec nejde poznat ani prozkoumat 😅

klara.t
19. bře 2013

no já se tam dokonce ptala, vůbec nevěděli, že něco takového vůbec mají a kde to vůbec hledat, no nepochodila jsem. Juknu tam schválně zítra. Hledala jsem je také mezi těmito pytlíky...ale kdyžtak to jistí tesco, tam jsem je pak našla (v den odeslání balíku ☹ ) případně by snad někdo měl cestu do ikea...tentokrát to nenechám na poslední chvíli.

klara.t
19. bře 2013

@sova33 co je napsáno na té krabičce? jsou na zamrazování nebo tak něco? jakou má krabička barvu?...za minutku vyjíždím pro dceru, ta bude koukat, až jí ukážu aktivity 🙂

pebecka
19. bře 2013

@rozarka65 mas tam napsanou @jper? mozna by se uz na podzim zase pridala 🙂

sova33
autor
19. bře 2013

@klara.t Zelená krabička, na ní jsou červené maliny v misce a částečně v tom sáčku. Značka je Profissimo, objem 1 litr. Já jsem to taky nemohla najít, ale někdo tu psal, že je to mezi těmi pytlíky, tak jsem tam koukala snad deset minut a nakonec jsem je našla 😀

pebecka
19. bře 2013

holky napadlo me a probirala jsem s rozarkou, ze by mohlo byt dalsi kolo treba vice zamerene na ty hry, co se tu probiraly. @rozarka65 ma spoustu takovych peknych tipu 🙂. ale je to jen napad a asi se nebude libit uplne vsem ;)

wiwiane
19. bře 2013

@pebecka @rozarka65 to je fajn nápad taky bych se přidala 😉

emanuelka13
19. bře 2013

mě se to taky líbí, když to tak čtu tak nevěřím, že si dáte pauzu, když už teď víte, co chcete dělat 😀

emanuelka13
19. bře 2013

To znamená, že už si máme rezervovat hry, co 😀 tak sem s nima a my si je rozeberem...a zrovna vás tipuju, že je ještě stihnete vyrobit i do této výměny 😀 😝

cincolina
19. bře 2013

@pebecka tak že bych pro starší vymyslela něco jiného do toho čtvrtého a nechala to na šestku?

rozarka65
19. bře 2013

@klara.t Já kupovala v Tescu, jsou levné...ale při nešetrném zacházení se roztrhnou...ty z DMka se mi líbí,že se dobře otevírají a zavírají dětem...

rozarka65
19. bře 2013

@emanuelka13 Nech toho popichování... 😀 Budu ráda,když vyrobím teď čtyři aktivity a pak budu ráda za pauzu...kromě toho mne za měsíc čeká představení s dětmi - něco o pirátech...teď jsem byla měsíc mimo kvůli neštovicím...a další představení ve školce ke dni maminek a zatím nemám představu a taky je celkem málo času...takže já budu mít dost práce i bez vyrábění... 😀 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru