Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

sova33
autor
14. led 2013

@rozarka65 Ono to megalomansky jen vypadá (teda doufám). Jenom mi manžel musí zprovoznit tiskárnu a je to v pohodě. Laminovačku mám, takže kartičky nejsou problém, možná nenasbírám tolik různých předmětů, tak bych dala ke každému období dva a vy byste si zbytek doplnily podle vlastního uvážení. Kostku musím vymyslet a pak už to taky bude jednoduché. Takže největší práce asi bude s hledáním vhodných obrázků.

rozarka65
14. led 2013

@sova33 🙂

klara.t
14. led 2013

http://auticekjenicek.blogspot.cz/2012/06/jeste... takto zhruba bude vypadat ta velikostní posloupnost, obrázkovou už jsem zde vložila (v rychlosti sluníčko) a dějovou také - jak staví ten dům. Takže tam zahrnu všechny, co kdybych je udělala oboustranné? aby toho bylo víc? To laminování mě děsí, já nemám ani barevnou tiskárnu, takže to všechno budu muset někde zacvakat :-/

rozarka65
14. led 2013

@klara.t to vypadá moc pěkně...🙂
A nemáš možnost přes někoho...třeba v práci? Protože jinak je to hodně drahé... 😒

sova33
autor
14. led 2013

@klara.t A odkud jsi? Pokud máš aspoň černobílou, vytiskni to tak a vybarvi, to by nešlo?

klara.t
14. led 2013

Jsem z Mostu. Do prace nechodim jsem na materske. Cernobile by to slo. To ale nebude tak hezke. Ten tisk nejak splasim. To laminovani je horsi. Premyslim o te laminovacce z lidlu. Uvidim kolik bude listu....

sova33
autor
14. led 2013

@klara.t Hm, tak Most mám trochu z ruky 😝 Já tu laminovačku z Lidlu mám a nemůžu si ji vynachválit, laminuju (zatím tedy ne moc) pro prcka, protože on jinak všechno muchlá.

rozarka65
14. led 2013

@klara.t vím,že jsi na mateřské...mně bude tisknout v práci P.,takže to bude levnější...a když seženu folie,tak mi to tam i zalaminuje...
Taky o ní přemýšlím,ale to už tak tři roky...

klara.t
14. led 2013

eptám semanžela, jestli mají v práci barevnou tiskárnu 🙂

veverusa
14. led 2013

@wiwiane Taky jsem pro další skupinu 😀 Snad se holky tady nebudou zlobit.

rozarka65
14. led 2013

@veverusa to je dobře,že se to tu rozjelo a bude pokračovat.... 🙂 Poslední dobou se tu jen něco řešilo...spousta holek se hádala..a tohle je příjemná změna...a hlavně je to motivující pro ostatní... 🙂 😵

apollo11
14. led 2013

Tohle mě zaujalo, úžasně jednoduché a přitom ručičky mají co dělat 🙂

ameliejulliette
14. led 2013

@majatob @klara.t @apollo11 @sova33 @rozarka65 @helula @xmarg04 @mrazulkav @carmonka @misa_1 @zvirka
Mně trošku se zpožděním došlo, že geoboard není úplně pytlíková aktivita... a taky že by zřejmě zbytečně prodražoval poštovné ☹ Nicméně, na to, jak pomalu myslím, jednat umím opravdu rychle a už mám nakoupené desky, takže...
Ptám se, kdo by měl o geoboard zájem, případně aktivitu změním a tady v diskuzi se budu snažit najít aspoň zájemkyně z Prahy, které by chtěly geoboard výměnou za jinou aktivitu (snad mě manžel nezabije, až se doví, že ten kup byl předčasný 😀 )

rozarka65
14. led 2013

@ameliejulliette myslíš,že se to nevejde do bublinkové obálky?

klara.t
14. led 2013

Me se geoboard libi. Ja ty aktivity stejne chci na doma.

apollo11
14. led 2013

@ameliejulliette Není, ale myslím, že to vůbec nevadí 🙂 Já bych o něj zájem měla, jestli už máš nakoupeno, směle do toho 🙂

ameliejulliette
14. led 2013

@rozarka65 No do nějaké větší... 😀 Plánovaný rozměr je 20x20x cca 2,5cm... Tak snad i vejde, jen nejlehčí to není (nevážila jsem), když srovnám s kartičkami a filcem... 😅 Radši to řeším teď, než nakoupím špalíčky 😀 😉

ameliejulliette
14. led 2013

@apollo11 Ty čtverečky jsou perfektní, ale taaaaakovýho šití 😀 Se mi nechce dělat ani sama pro sebe 😀 Ale asi udělám, moc se mi to líbí!

rozarka65
14. led 2013

@ameliejulliette já si klidně připlatím... 😉

rozarka65
14. led 2013

@apollo11 krásné inspirace...jen tak dál,ať máme nápady do zásoby... 🙂 😵

apollo11
14. led 2013

@ameliejulliette Já na takový šití nemám trpělivost, ale esteticky je to úplně jiný level než papír, neřku-li plast 🙂 s tím by se mi neomrzelo hrát 😉

zvirka
14. led 2013

@ameliejulliette Nestíhám, netuším, co je geoboard, ale taky chci aktivitky spíš na doma, takže rozměr určitě nevadí a holky píšou, že je to fajn záležitost, tak jsem určo taky pro 😀

wiwiane
14. led 2013

@veverusa ok chtělo by to aspon další 3 😀

xmarg04
14. led 2013

@ameliejulliette Za me je to v pohode a klidne priplatim (i kdyz furt doufam, ze si to zvladneme nejak predat osobne... 😉 )

veverusa
14. led 2013

@wiwiane Myslím, že by se našly. Zřídíme novou diskuzi? Abychom se sem holkám nepletly.

wiwiane
14. led 2013

@veverusa já myslím že necháme jednu jen tu bude víc skupin pokud to teda ostatním nevadí, stejně se budeme okukovat 😀

xmarg04
14. led 2013

@ameliejulliette Nejsem si ted jista, jestli se ti nakonec nezmenila aktivita, ale neshanela jsi neco, kam zasit tu ryzi? Co tohle? 😉

http://todaysmama.com/2009/09/keeping-the-peace/

sova33
autor
14. led 2013

@ameliejulliette Já jsem taky pro ten geoboard, ale to už jsem myslím psala v albu 😉

rozarka65
14. led 2013

@wiwiane Taky jsem pro jednu diskuzi...a my budeme okukovat od vás...🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru