Výměna Stikeez z Lidlu, neměly byste zájem?

valea
16. říj 2014

Ahoj holky, neměla byste některá zájem povyměňovat postavičky stikeez z Lidlu?

brasilka
6. čer 2017

@bity Gargamela už mám slevu ☹

brasilka
6. čer 2017

@kachnan dobrý den, vyměnila bych poetu za taťku šmoulu.

milanozzy
8. čer 2017

Dobrý den, nezůstaly vám prosím někomu některé z těchto figurek, sháním kamarádce,začala pozdě se sháněním a žádné navíc nemáme, třeba někdo podaruje nebo výměnou za něco od nás.

chybí jí - šmoulinka,buřina,azrael,mrzout,šprýmař,mlsoun,nešika,kuchař,silák,farmář, poeta, zlatý král,taťka šmoula a breberka.

Moc díky předem za pomoc...

ina44
9. čer 2017

Ahojte prosim vas ponuka stikeez aj na predaj? Dakujem

kovarka01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ina44
10. čer 2017

@luccy556 ano nam🙂

karijini2
10. čer 2017

Dobry den, shanime Burinu, pripadne i Breberku a to vymenou za sviticiho Lenocha, Azraela, Sprymare a Smoulu. Moc diky!!! 😉

ladylucifer
13. čer 2017

@milanozzy ja mam krale, kdyztak napiste sz

kvakuska
13. čer 2017

@karijini2 Buřinu za svítícího?

lollaj
15. čer 2017

@karijini2 dobry den,na výměnu nemám.Prodáte mi,prosím,sloupu?

veru11
18. čer 2017

Holky, nemá někdo Gargamela navíc? Měli jsme ho a malý ho ztratil a teď je po něm neskutečná sháňka... Odkoupím nebo mohu vyměnit za Dupíka...

0077ivicek
20. čer 2017

Dobrý den,
nemáte prosím někdo šprýmaře, gargamela, šmoulinku, mlsouna. Vnoučata je včera někde na procházce ztratila. Máme nějaké na výměnu. Děkujeme

kasenka13
21. čer 2017

Dobry den.Nema doma nekdo kufrik na smouli navic? Sem ze slovenska ale klidne aj odkoupim aj s nejakimi smoulami dekuju.

dundunda
21. čer 2017

Mam na prodej, kus 30, krale,gargamela,sprymare,fesaka,poetu,dupika,fialoveho,burinu,beberku,msouna,farmare,divouska,muzikanta,nesiku,koumaka,kuchare. Nektere i vice kusu jako je fesak poeta,divousek,muzikant,sprymar Preji krasny den

kasenka13
26. čer 2017

Ponukam na vymenu a zhanam lenoch,duplik,azrael,koumak,kuchar,mrzout,poeta,fesak
Za vase ponuky dakujem.

lenulka28
27. čer 2017

@kasenka13 sháníme malíře, nabízím fešáka😉

0077ivicek
28. čer 2017

lenulka28
chybí Vám pouze malíř nebo i jiné a jaké máte ještě na výměnu děkuji Ivna

lenulka28
28. čer 2017

@0077ivicek chybí nam již jen malíř, nabídnout můžu fešáka, fialového a burinu...

malina_85
30. čer 2017

@kasenka13 můžu nabídnout Mrzouta

jarmila001
1. črc 2017

Rada bych dosbírala šmoulí stikeez.Sháním šprýmaře,poenta,mozouta,divocha,mam na vyměnu jen gargamela a silaka.

kachnan
2. črc 2017

Také ještě sháníme šmoulinku, gargamela, mrzouta, krále šmoulů, muzikanta a svítícího lenocha. Nabídnot za ně můžeme taťku šmoulu, breberku, dupíka, buřinu, kuchaře, nešiku a koumáka. Díky

luci297
16. črc 2017

Kdyby někdo sháněl, mám na prodej: Farmář, Koumák, Mrzout, Muzikant, Kuchař, cena 15 Kč / kus, osobní předání možné v Praze 13, Praze 5, jinak pošta.

destino149
4. srp 2017

Ahoj, sháním poslední 2 postavičky - kocoura Azraela a svítícího Lenocha. Na výměnu mám: Dupík, Gargamel, Taťka Šmoula, Šprýmař, Muzikant, Šmoula Malíř, Koumák (2x), Silák, Kuchař (2x), Fešák (2x). Odpovídejte prosím na mail: lstryhalova@gmail.com.

0077ivicek
4. srp 2017

@destino149 mam obe vaše figurky mail se vrací jako nedorucitelny
Mela bych zajem
Silaka
2x Fesaka
Malíře
Sprymar
Dupik
Muzikant😉

destino149
6. srp 2017

Ahoj, tak mi prosím pošlete Azraela a Lenocha na adresu: Lenka Strýhalová, Irmy Geisslové 67, Jičín 50601. Vyberte si 4 Šmouly od mě a napište svou adresu. Díky.
@0077ivicek

bancanska
9. srp 2017

Dobrý má ešte niekto stikeez šmolkov na výmenu
Chýbajú mi silák, mrzout,dupik,breberka,divoch, kuchár,porta,fialový
Na výmenu mám
Šmoula,burina,maliar,muzikant,
lenoch, 2xmlsoun prípadne odkupim ďakujem

viktorkaja
7. bře 2018

Dobry den, shanim pro deti Stikeez ovoce vs zelenina. Nemate prosim nekdo? Moc dekuji za nabidky 🙂

milanozzy
7. bře 2018

Dobrý den, také sháním nové stikeez ovoce a zeleninu, navíc máme spousty samolepek, kartiček a figurky z penny albertu billy kauflandu tesca lidlu intersparu
máme i nějaký stikeez šmoulíky a podmořský svět,pohledy,vyplněné albumy animal kingdom a junior - bez zadního listu s čísly, nové prázdné albumy animal kingdom a junior,batoh animal kingdom, staré magnetky z kostíků, obaly od sedity, od čokoládek kraš, od čokolád Milka,1 kod z bonavity adalší

angel333
9. bře 2018

Dobrý den, nemáte ještě někdo Azraela

smillingangell
17. bře 2018

Nabízím na výměnu figurky Stikeez z aktuální kolekce.
Nabízím - Ivan,Vinz,Seep,Melo,Ellie Evie Eddie,Blitz,Smoob

Sháním- P.A., Jim,Super-Bell,Yip-Yap,MAggy,Olas