Výměna Stikeez z Lidlu, neměly byste zájem?

valea
16. říj 2014

Ahoj holky, neměla byste některá zájem povyměňovat postavičky stikeez z Lidlu?

zanri
26. dub 2018

Aktualizace sbírky pro kámošku
Sháníme: banán, jahodu, citron, dýni, brokolici a mrkev.
Nabízíme výměnou: hrušku, meloun, petržel, hrozny, lilek (2x),pomeranč (2x), pom, nom-nom

cerlada
26. dub 2018

@hradnatal Dobrý den, mám bramboru a vyměním za salát. To je naše poslední, který nám zbývá 🙂

pape1
26. dub 2018

@hradnatal dobrý den, poslala byste poštou? Já bych poslala bramboru. Děkuji

hradnatal
26. dub 2018

@cerlada Dobrý den, díky za nabídku, ale už jsem vyměnila.

hradnatal
26. dub 2018

@pape1 Dobrý den, bramboru už mám domluvenou u někoho jiného, ale díky za odpověď.

smismas
26. dub 2018

Dobrý den, sháním: salát Sally, paprika Super-Bell, rajče Tommy, Maggy, cibule Nom-nom, hruška Per, meloun Mello, jablko? Pom, dýně Olas

Na výměnu mám petržel Uluf, hrozno Elli, Evie & Eddie, lilek Smoob, ananas P. A., třešně Yip-Yap, borůvky Blues.

Je tu někdo z Brna a okolí?

lidlik
26. dub 2018

@zanri Vyměním brokolici za nom-nom. Je to už to poslední co nám chybí.

kopet
26. dub 2018

Ještě nám chybí Mango, nemá někdo prosím. Nabídnout na výměnu můžeme Brambora, Mrkev, Jahoda, Hruška, Brokolice, Meloun, Paprika, Borůvka. Jsme z Prahy.

lenkas1982
26. dub 2018

@kopet Mango je to Maggi? Zelené se žlutou korunkou? To máme taky dvakrát, jen jsem si to nespojila, protože jsem celou dobu netušila, co to je. Můžeme vyměnit spolu s tím kiwi a lilkem. Vzali bychom si za něj třeba ještě brokolici.

jarmila001
26. dub 2018

Mám prozbu chybý mě do sady jen mango,brambora,paprik.
Na výměnu mohu nabídnout pomeranč,dyne,boruvka,hruška,

kopet
26. dub 2018

@lenkas1982 Ano, mango je Maggy s korunkou. Dobře brokolici ještě máme 🙂

marcela8
Autor odpověď smazal
Zobraz
hradnatal
2. kvě 2018

Nemá prosím ještě někdo na výměnu šmoulíky, ještě mi někteří chybí, vyměním i za ovoce a zeleninu.

akrokis
11. kvě 2018

Dobrý den, je tu někdo z okolí Českých Budějovic/Českého Krumlova, kdo by měl zájem vyměnit:

Máme: víno, jablko, salát 2x, česnek 2x
Sháníme: pórek, brambor, rajče, brokolice, mango

0077ivicek
11. kvě 2018

@hradnat
jaké šmoulíky Vám chybí nějaké doma máme nemáte navíc breberku ?
Iva

hradnatal
14. kvě 2018

@0077ivicek Dobrý den, berušku navíc nemám, chybí nám Gargamel, fialový šmoula, Šprýmař, Šmoula, Malíř, Koumák, Kuchař, Poeta, Šmoulinka, Fešák - takže docela dost. Vy potřebujete jen tu berušku nebo ještě jiného šmoulu? Máme na výměnu i ovoce se zeleninou nebo podmořský svět.
Natálie

cerlada
14. kvě 2018

@barary Dobrý den, je volný Sally?

cerlada
14. kvě 2018

@akrokis Ahoj, jsem kousek od ČK, měla bych zájem o Sallyho (salát). Těch zbylých potvor tu mám ještě dost, zítra bych dala vědět, co vše mám 🙂

akrokis
15. kvě 2018

Pokud
@cerlada Ahoj, tak Sallyho tu ještě mám.

cerlada
15. kvě 2018

@akrokis Z toho co sháníš mám: Lorus (brambor), Uluf (jestli je to pórek) a Maggy (mango). Odkud přesně jsi? Z ČK?

akrokis
15. kvě 2018

@cerlada To je super 🙂. Nejsem přímo z ČK (Velešín), ale muž jezdí do ČK do práce, tak bych to poslala po něm. Dej vědět kdy a kde by se ti to hodilo předat.

cerlada
15. kvě 2018

@akrokis No, já jsem tam spíš nárazově...Mám to tam 15 km, takže jezdíme do ČK převážně jen na nějaké větší nákupy.

makinacb
18. kvě 2018

Nemá někdo nálepky do Penny,prosím?Mohu vyměnit za Stikeez

jarmila001
25. kvě 2018

Dobrý den,sháním stikeez potřebují jen papriku super-bell a magy maggy.
Na výměnu mám pomeranč Ivana,dyn olas,hruška per.

lenkas1982
25. kvě 2018

@jarmila001 Dobrý den, papriku bychom měli k dispozici. Z toho, co máte na výměnu, nám chybí dýně.

makinacb
10. čer 2018

Vyměnim za body do Penny.

makinacb
30. čer 2018

Někdo prosím body Penny a Albert?

luciacs
14. črc 2018

Děvčata, prosím, nemáte některá ještě v záloze ovečku puffy? potřebovala bych více kusů, určitě se domluvíme. Případně i návod, kde sehnat? v číně prodávají jen mixy, kde človék nemá jistotu, že ovce bude.
Díky.

0077ivicek
15. črc 2018

@makinacb
Ještě poptavate Albert a penny body? Ivka

makinacb
16. črc 2018

@0077ivicek penny ano