Výměna zvířátek z Alberta

sisidani
16. bře 2014

Ahoj určitě sbíráte zvířátka s dětmi, potřebuju pro své holčičky orlosupa, aru a orangutana.

miletr
18. dub 2014

holky, my potřebujeme lva, levharta a orangutana na výměnu máme skoro všechno, tak klidně pište a nabízejte díky 🙂

domorodka
18. dub 2014

Tak se nám podařilo sehnat zvěř na dvě hry 🙂 díky za spolupráci mamky 🙂
nu a nyní tedy sháním už jen jednu deskovou origoš hru, máte prosím někdo ? Koupili jsme jen jednu, netušili jsme ještě, že se nám sejde tak moc zvířátek... Tak bychom tu druhou rádi darovali kamarádům...

Buďto výměnou za zvířátka nebo za původní cenu 😉
Pište prosím 🙂 děkuji 🙂

hancah
19. dub 2014

Ahoj,

chybí mi tato zvířátka:

kůň převalský, surikata, šimpanz, tuleň, oryx, nosorožec, tapír.

Na výměnu můžu nabídnout:

slon, žirafa, medvěd grizzly, makak, zebra, klokan, levhart, hulman, tučňák, aligátor, ara.

Děkuji

sisidani
autor
19. dub 2014

Na orangutana si zkuste ještě napsát na www.albert.cz/orangutan

alyssa.anna
19. dub 2014

@hancah Dobrý den. Mohu nabídnout nosorožce za aru 🙂

myskasej
20. dub 2014

ahoj sháním aru nemáte někdo na výměnu?

luccyk
22. dub 2014

Ahojky, nemáte prosím na výměnu zvířátko slona? Ten nám chybí. Na výměnu máme šimpanze, žirafu, tygra, papouška, klokana, pandu, orlosupa, tučňáka, nandua, koně, grizzly, surikatu, tuleně, levharta a tapíra.

luccyk
22. dub 2014

@miletr ještě sháníte zvířátka? Měla bych lva a levharta a sháníme slona.

luccyk
22. dub 2014

@miletr
@myskasej ahoj mám aru a sháním slona...

olgas
23. dub 2014

@brejsule omlouvám se, že píšu až teĎ, ale zapomněla jsem odepsat a jak neodepíšu hned, tak pak mi to trvá. Aligátora i surikatu už mám. Moc děkuji.
CHYBÍ NÁM JEN PANDA A kůň převalského. Na výměnu máme gorilu, šimpanze, tuleně, tygra bílého, hrocha, hulmana, tučňáka.watusi

kacenka1979
30. dub 2014

@luccyk mám slona

luccyk
1. kvě 2014

@kacenka1979 Děkuju,ale už máme všechny.

kacenka1979
1. kvě 2014

@luccyk oki

hungrycats
7. kvě 2014

Pěkný podvečer, naléhavě sháním lemura a aru. Mám na výměnu vše, nabízím i dvě zvířata za jedno 🙂

jagado
10. kvě 2014

Holky,chybí nám orangután. Nemáte ho někdo na výměnu?

iwcoun
15. kvě 2014

Ahoj maminky :mavam: vím že už to není moc aktuální, ale sháním ještě papouška RIO ze série zvířátek z Alberta. Mysleli jsme že máme všechny, a zjistili jsme že papoušek nám chybí. Prosím, kdyby někdo měl doma papouška navíc, zda by ho vyměnil ještě za nějaké zvířátko, máme jich stejných dost, nebo bych i odkoupila. Samozřejmostí je, že bych poslala ofrankovanou obálku se zpáteční adresou, abyste s tím neměli žádné náklady.
Doufám že se zde někdo najde kdo papouška má, aby měl prcek hru kompletní 🙂 :kytka: :mavam:

f161
15. kvě 2014

@rennu Dobry den,mate jeste nejaka zviratka z alberta? Mám néjaká na výměnu. Děkuji za odpověď.

domorodka
15. kvě 2014

@jagado my máme orangutana 🙂 Máte oryxe nebo ara ?

domorodka
15. kvě 2014

Ahojky maminky,
my sháníme už jen tu originální hru. Máte prosím někdo navíc? Buď mohu vyměnit za několikero zvířátek a nebo klidně koupím za 50,- nebo kolik to stálo, už přesně nevím 🙂 🙂

iwcoun
15. kvě 2014

@f161 zdravím, máme ještě dost na výměnu, které byste potřebovala? My potřebujeme orangutana a tapíra.

iwcoun
15. kvě 2014

Holky sháníme ještě tapíra a orangutana, nemáte někdo?? Máme jich ještě hodně na výměnu. Díky za nabídky!! 🙂

minonnka
16. kvě 2014

@domorodka Mate jeste volneho orangutana? Mohla bych za nej sehnat aru nebo oryxe 😉

mar26
17. kvě 2014

Tak mě pro dceru taky chybí už "jen" ten orangutan...zvířátek na výměnu máme ještě dost, případně zaplatím za rozumnou cenu. Děkuji za nabídky!

mondey
17. kvě 2014

Ahojky shanim zviratka z alberta aru,oryxe,pandu cervenou a orangutana.mam na vymenu spoustu karticek Rio a tesco karticek.

lenja3
19. kvě 2014

@luccyk
máš prosím ještě tapíra,surikatu,levharta,lemura,orlosupa, pandu a lva? odkoupila bych... 🙂

henkiii
25. kvě 2014

Maminky, kupujete některá Sunar? Sháním soutěžní přelepky ze Sunaru complex 2/3/4 s názvem "Hledá se hvězda Sunaru"... Mám téměř všechna zvířátka z Alberta, nějaké Tesco Disney, Penny samolepky, The Simpsons Penny, Naše Země Penny, zítra budu mít i pár balíčků Rio 2... vyměnila bych za ty etikety ze Sunaru! 🙂

veselinka
12. srp 2014

Prosím, neměl by ještě někdo zvířátka z Alberta. Pořád nám chybí orangutan, oryx, lemur, tygr bílý, orlosup, klokan, makak, panda, kůň a zebra, Prosím, kdyby někdo měl, mám i hodně na výměnu. Děkuji

lukle
15. srp 2014

@hungrycats ahoj, mam lemura i aru - potrebovala bych - surikata, zebra, orix a medved grizzly, nemas? Muzeme predat v Brne, jsem z Brna.... Prip. jestli uz jsi sehnala, nemas tyto 4 zviratka navic? Dekuji

kazy
17. srp 2014

Nabízím, vše ve více kusech: watusi, lachtan, tuleň, slon, vydra, hroch, surikata, lev, žirafa, tučňák, tapír, bílý tygr, medvěd kamčatský, grizzly, gorila, makak, emu, hulman, šimpanz.

petru445
Odpověď byla odstraněná
Zobraz