Výměna zvířátek z Alberta

sisidani
16. bře 2014

Ahoj určitě sbíráte zvířátka s dětmi, potřebuju pro své holčičky orlosupa, aru a orangutana.

domorodka
3. dub 2014

@duck09 😀 tak to jsi teda dobrá 😀 já si říkala, že by bylo fajn ještě na třetí hru, ale to už vzdávám a nechám plynout... nám stačí jedna a druhou někomu darujeme... rozmýšlíme komu 🙂 🙂
a sháním teprve od neděle... 😀 jak to zkončilo... 😉

eriska
3. dub 2014

@domorodka ahoj, klidně vyměním 🙂 tak mi pošli do IP adresu a co ještě potřebuješ, ať neposíláme jedno zvířátko 🙂

eriska
3. dub 2014

jinak, holky, docela masakr za ty zvířátka platit..když to dostanu k nákupu zdarma a pak to prodávat, to mi přijde divné 😖

jituliiii
3. dub 2014

Holky, sahnim ještě pandu, zirafu, simpanze, lemura, oryxe a hulmana. Mate nektera něco z toho?? Mam aligátora, nosorozce a zubra....zbytgek klidne za psotovne...?🙂

jituliiii
3. dub 2014

Omlouvam se za preklepy🙂

duck09
3. dub 2014

@jituliiii Nabízím šimpanze a hulmana za poštovné. Pokud nemáš aru, lemura (toho sama sháníš, že 🙂 nebo zebru nebo orangutana 🙂 na výměnu.

jituliiii
3. dub 2014

@duck09 juuuu, tak za postovne🙂 zviratka, které shánís, nemam:( Pisu IP 🙂

domorodka
3. dub 2014

@eriska mám stejný názor, jedna maminka mi poslala dvě zvířátka za 20,- a to je ještě v poho 😵 ale našla jsem na netu ženskou, co prodává orangutany za 60 Kč prosímtě 😅 😅
To je jako měli v albertu ty šmouly... tak Vexy se prodávala dokonce i za 600,- !!?????? 😅 ☹
Nám ji nakonec jedna maminka odsud poslala za poštovné 😵 😵

duch
3. dub 2014

Holky,nemáte někdo navíc pandu,lemura,oryxe,orangutana(ale toho sehnat je asi nemožné- k tomu prodávání,už jsem viděla že ho někdo prodává i za 100kč a víc...)

eriska
3. dub 2014

@duch@domorodka holky,mne to prijde sproste :( kdyz uz ty zviratka nesbiram a mam je,tak je rada dam. Ale vydelavat na detech mi prijde hloupe. I za tu desetikacku..a tech 60 a vice je uplne masakr :(

blannie
3. dub 2014

@jituliiii ahoj, já můžu poslat za toho koně a tapíra i toho hulmana a šimpanze, krom slíbeného, abyste holky ušetřily, my to vezmem jedním vrzem 🙂

misive
3. dub 2014

@kopretina82 Promiňte, watusiho jsem již sehnala.

jituliiii
3. dub 2014

@blannie jeeee, ja uz poslala penízky, Blani🙂)) a nemate nahodou pandu, zirafu, lemura nebo oryxe ?🙂)))

blannie
3. dub 2014

@jituliiii ty bohužel nemám ☹

duck09
3. dub 2014

@jituliiii Pokud chcete, tak můžu poslat peníze zpět, mě je to jedno 🙂 a můžete si vyměnit s @blannie

jituliiii
3. dub 2014

@duck09 tak jooooooooo 😀 dekujiiiiiiiiiiiiii 🙂

@blannie tak beru ty dva, Blani 🙂 tak i toho hulmana a simpanze 🙂)))) dekujiiiiiiiiiiii 🙂

duck09
3. dub 2014

@jituliiii Ok, tak až dorazí, posílám zpět na účet, ze kterého přijdou 🙂 Poslala bych hned, ale nevím číslo účtu 🙂

blannie
3. dub 2014

@jituliiii tak jo 😉

jituliiii
3. dub 2014

Holky, dikec 🙂)))
@duck09
@blannie

duck09
3. dub 2014

@jituliiii Za málo 🙂

olgas
3. dub 2014

@jituliiii hodil by se mi aligátor, máme hulmana nebo šimpanze, teď vydím, že už je to vyřešeno.

olgas
3. dub 2014

Nemáte někdo jiný navíc Aligátora, pandu, surikatu nebo lemura? Můžu vyměnit za hrocha, gorilu, šimpanze, tuleně, hulmana, tučňáka, watussi, (možnái za bílýho tygra)

jituliiii
3. dub 2014

@olgas a nemate třeba ještě oryxe, lemura, pandu, nebo zirafu?🙂

vemira
3. dub 2014

@kopretina82: Watusi doklusal už i k nám 🙂 děkuji

olgas
3. dub 2014

@jituliiii ty právě taky nemám nebo jen jednou.

misive
3. dub 2014

@kopretina82 Watusiho jsem již sehnala. Aligátora náhodou nemáte?

jituliiii
3. dub 2014

@misive ja mam aligátora🙂 ale chybi nam oryx, lemur, panda a zirafa 🙂

kopretina82
4. dub 2014

@misive škoda,al. jen jednoho... 😒

kopretina82
4. dub 2014

Aktualizace 🙂
Chybí už jen orangutan (asi jako všem tady 😀) a zubr...
Za ně nabízím: kolan, slon, makak, watusi, tučňák, surikata

andinecka
4. dub 2014

za kartičku č.19 nabízím spoustu zvířátek z Alberta. jediný orangutan tam chybí, nedá se sehnat.