Výměna zvířátek z Alberta

sisidani
16. bře 2014

Ahoj určitě sbíráte zvířátka s dětmi, potřebuju pro své holčičky orlosupa, aru a orangutana.

vemira
4. dub 2014

Prosím, schází nám ještě LEMUR a ORANGUTAN.
Na výměnu máme: klokan, panda, slon, tygr, oryx, kůň, aligátor, medvěd grizzly, lachtan, tuleň, nandu, hulman, makak, tučňák.
Za každé zvířátko (lemur, orangutan) pošlu klidně 2 zvířátka.

duck09
4. dub 2014

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZOR ORANGUTAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Holky, kdo nemá orangutana - tady je informace k jeho získání 🙂
albert.cz/orangutan
Pozor, ale pouze pro prvních 10 000 registrovaných.
Pořadí se určuje podle registrace - po vyčerpání zásob se formulář automaticky vypne a nebude možné se do něj zapsat.
Pěkný večer.

domorodka
4. dub 2014

@duck09 Už jsem to tam poslala, děkuji moc za info 😵

xaxsx
4. dub 2014

Sháním ZEBRU, za kterou nabízím: koně převalského, žirafu, bílého tygra, nandu, šimpanze, surikatu, tapíra, lemura, tuleně, orlosupa nebo medvěda kamčatského. Za jednu zebru pošlu i tři zvířátka! 🙂

duck09
4. dub 2014

Jinak dámy sháním ještě aru, lemura a zebru. Tak třeba se mě některá nabídnete, že něco z toho máte, když jsem vám naservírvala informaci, kde dostat orangutana 🙂 Všichni tu za něj nabízíte kde co, tak snad někdo bude vstřícný i ke mě 🙂 Myslím, že i informace je třeba ocenit 🙂 díííky

domorodka
4. dub 2014

@duck09 A odkdy prosímtě takhle albert nabízí orangutana, nevíš ?

duck09
4. dub 2014

@domorodka Ode dneška. Přesný čas nevím, jsou to cca 2hod, co to vyhlásili na fcb. Ale přesnou hodinu nevím, ale určitě dnes, na jiném portálu podobném tomuto se to objevilo už někdy v 17:50.

domorodka
4. dub 2014

@duck09 tyjo, takže úplně čerstvé info 😵 díky moc 😵 😵
my pořád sháníme zebru, vydru, lachtana a oryxe do té druhé hry...
na třetí hru už prdím... když se sejdou, tak se sejdou, ale už mě to neba... poslala jsem dnes pandu ju 🙂

duck09
4. dub 2014

@domorodka Super, díky. No já už taky dál nesbírám, pár ještě zkouším do poslední sady a končím. Už jsem z toho magor a navíc kromě těch nákupů jsem do toho narvala majlant v poštovném. Dokonce jednoho orangutana jsem koupila na tom aukru za ty děsný prachy. Mě kámoška tak zmagořila, že už má zákaz se přede mnou o podobné akci zmiňovat 🙂 I když hyperalbert mám kousíček od domu, ale i tak 🙂 vždycky písne - máš to a to a já tentokrát debil začala shánět 🙂 Tohle mě nějak strhlo, už před 3-mi týdny jsem řekla, že končím a do dneška sbírám jak debil ..

jituliiii
4. dub 2014

Holky, a posilate to libovolne zviratko za orangutana doporucene nebo obyc????? 🙂

domorodka
4. dub 2014

@jituliiii obyč 😉 došli mi tak už od dvou maminek a v poho 😉 jedno bylo jen tak v obálce a ve druhé obálce jsem měla 2 zvířátka vložena v papíru 😉 a dělám to stejně 😉

domorodka
4. dub 2014

@jituliiii nemáte prosím zebru, lachtana, oryxe nebo vydru ?

domorodka
4. dub 2014

@duck09 no 😀 taky z toho magořím... a to sháním od neděle 😀 mám tu před noťasem asi 5 papírků s různýma poznámkama co jsem komu slíbila, co kdo mě a kolik máme zvířátek my... na tom mám zvířata rozložena... 😀 😀 jak u blbejch 😀
nojo... 😀 😀 už jeen 4 zvířátka do druhé hry a pak ať se vesmír točí jak se mu zachce 😀 😉

ivetm
4. dub 2014

@vemira mam lemura, nám chybi onyx, slon, makak, watusi

jituliiii
4. dub 2014

@domorodka neeeee, mame zubra, nosorozce a aligátora ☹

ivetm
4. dub 2014

Jinak máme navic-gorila, lachtan, grizzly,zebra, zubr, panda, klokan, tygr, vydra, levhart, hulman, hroch, nosorožec, nandu

Chybi nám slon, makak, watusi, orangutan, onyx

iivik
4. dub 2014

holky a prosím, posílaly jste na ten albert tu registraci pro toho orangutana? díky..i my jsme se doma zbláznili...

domorodka
4. dub 2014

@ivetm máme makaka a potřebujem lechtana, zebru, vydru. Mohu poprosit ? Možná bych měla i toho slona !!

domorodka
4. dub 2014

@iivik ano 😉

ivetm
4. dub 2014

@domorodka jasný, písni adresu do SZ
Posíláte obyč nebo doporučene?

jituliiii
4. dub 2014

Holky pisete to na ten albert obyc nebo doporucene?

vemira
4. dub 2014

@ivetm Dobrý večer, lemura si vezmi a dám vám za něj slona a oryxe. Pokud souhlasíte, napište mi adresu do IP.

eriska
4. dub 2014

@ivetm ahojky,muzu poprosit o levharta,pandu a klokana? Vymenim za slony a watusi a mozna i makak by se nasel,to musim kouknout 🙂

kopretina82
5. dub 2014

@ivetm můžu vyměnit watusiho příp. makaka za zubra-šlo by to ještě?

kopretina82
5. dub 2014

@ivetm Tak zubra už máme 😉

duck09
5. dub 2014

Sháním - ara, lemur, zebra, orlosup - toho mě jedna maminka měla poslat a neposlala :( a přitom já jsme jí zvířátko za to poslala na výměnu.
Nabízím - 1x slon, 3x gorila, 1x medvěd kamčatský, 7x makak, 3x lev, 2x šimpanz, 2x zubr, 2x tuleň, 1x klokan, 1x vydra, 1x oryx, 3x hulman, 2x hroch, 1x tučňák, 2x aligátor.

bkt
5. dub 2014

Nemá někdo ještě na výměnu aru, orlosupa, tapíra, tučňáka, zubra? Mám tu navíc hrocha, klokana, lva, makaka, nandu, oryxe, vydru (některé i víckrát). A nerada bych měnila po jednom zvířátku.

petrajurinova
5. dub 2014

@bkt mám tučňáka a zubra a chybí mi už jenoum oryx, klidně pošlu obě ty zvířátka za tu antilopu.

bkt
5. dub 2014

@petrajurinova Díky. Posílám SZ.

lenynka
6. dub 2014

Tak nám pořád chybí zebra, panda, levhart, nandu a tapír. Navíc mám lemur, medvěd kamčatský, 2x hulman, 2x krokodýl, 2x gorila, žirafa.