Vytahané břicho 3 měsíce po porodu, doporučte cvičení

gabriella85871316
24. led 2017

Ahojky, jsem skoro 3m po porodu druhého dítěte a začíná mi vadit vytahané a povislé břicho. Můžete mi doporučit nějaký cvičení? Nechci vypadat jak modelka jen nemít břicho a nenosit volný oblečení

yerry
24. led 2017

@gabriella85871316 radu nemam ale sama jsem zvědav a na odpovědi. Mám stejný problém.
S nadsázkou jsem to nazvala erotickém převisem ovšem erotický přitažlivá si připadám asi jako vyvrženej vorvaň 😖

kaczenka2
24. led 2017

Děvčata, také se k Vám přidám, po porodu mám sice 2 týdny a břicho už mi zmizlo, ale ten spodní - mnou nazývaný zulc, mám pořád 🙂 A myslím si, že břicho už dále nezmizí, takže to bude chtít nějákou "prácičku" 😀

gabriella85871316
autor
24. led 2017

Uvažuji o konzultaci v Hk v Sanusu.

netopejr
24. led 2017

Dej tomu rok od porodu. Vždyť jak dlouho se vytahovalo, nehodí se zpátky tak rychle.
Určitě muze pomoct fyzioterapeut nebo opravdu kvalifikovaný trenér/ka z fotka - upozorni na to, ze ses brzy po porodu a cviky od nich zkonzultuj s nějakým fyzio.
Pokud se Ri lip cvičí jinde nez doma, tak to fitlp muze byt fajn reseni.
V lete ke taky vic moznosti, co dělat, ale spravne cviceni urcite velmi napomuze.

blanick
24. led 2017

mně strašně pomohla fyzioterapeutka. A nedávno jsem byla na takovém cvičení na zatažení rozestupu, taky to docela funguje, ovšem musí se fakt cvičit doma :D. Jmenuje so to fit belly, určitě to vygůglíte.

gabriella85871316
autor
24. led 2017

Určitě ráda mrknu. Chtěla bych být pro manžela atraktivní a sexy (coz podle neho jsem)ale ten pupek mě fakt trápí.

terinda
24. led 2017

@gabriella85871316 jsi ještě hodně brzy po porodu. Dej tělu čas, aby se vzpamatovalo, a zatím provozuj svižné procházky s kočárem, zatahuj břicho, cvič na pánevní dno. A zjisti si, zda nemáš rozestup, špatným cvičením by sis ho mohla zafixovat.
Dobré tipy jsou na www.ivafis.cz 😉

gabriella85871316
autor
24. led 2017

@terinda o tom rozestupu uz jsem slyšela určitě se podivam 😉

soyevita
24. led 2017

@gabriella85871316 Břicho bych řešila až po půl roce,všechno má svůj čas.Za pár měsíců bude i bez cvičení vypadat líp😉
Souhlasím s @terinda 🙂

pepeecz
26. led 2017

Na "zatahování břicha" pozor, primárně takto aktivujete přímý břišní sval, který rozhodně nechcete přetěžovat 🙂 Doporučuji vyhledat ve svém okolí odborníka na diastázu a pánevní dno, informací na internetu je spousta, bohužel většina není nápomocná, častokrát se stav spíše zhorší. ☹