Za 3 dny termín porodu a nemám žádné kontrakce, poslíčky

svatkafojta
7. črc 2015

Ahoj holky,
jdu k vám pro radu a uklidnění 🙂 V pátek mám termín porodu tj. za 3 dny a nemám žádné kontrakce, ani sem nezpozorovala nějaké příznaky, že by se malýmu chtělo ven. Všechny tady píšou že mají poslíčky, tvrdnutí bříška, hlenovou zátku fuč a nevím co všechno a já krom toho, že chcípám vedrem jako každý sem úplně v pohodě a vůbec mi nepřijde, že bych měla rodit.Může se vše otočit teď ke konci třeba z hodiny na hodinu a začnu rodit? Nejsem nějak vyloženě nervozní ale netoužím po tom aby mi porod vyvolávali ale hlavně aby byl malej prďoch prostě v pořádku ( pohyby samozřejmě cítím) .

hrabenka1905
7. črc 2015

Me zacla odchazet v patek zatka , v sobotu uz mi bylo spatne a v nedeli se malej narodil jinak jsem cely tehotenstvi mela uplne v klidu kdyby mi nerostlo bricho a malej nekopal ani nevim ze sem tehotna 😀 a rodila sem den pred terminem

kamino
7. črc 2015

@svatkafojta prcek se narodil 10.7.2012 😃😃 a priznaky jsem take zadne nemela.. pak zacaly kontra najednou po 20 minutach,pak.se zacaly pomalu zkracovat az k porodu. Hlenova zatka odesla az v porodnici.. nestresuj a chlad se... ja jsem travila posledni dny pod sprchou 😃😃

blecha94
7. črc 2015

@svatkafojta Mně taky nic moc nebylo. Myslela jsem si, že mi odešla zátka asi měsíc před faktickým porodem, ale nakonec odešla až při porodu, takže jsem si to opravdu jen myslela. :D Nebylo mi nic, jen mě bolel celej člověk, jako celý těhotenství. Zkrátka mi bylo na prd jako celých devět měsíců, žádná změna. 😀 Dokonce jsem měla ráno nastoupit k vyvolání a z ničeho nic mi ve 2 ráno začaly kontrakce... 🙂

mircisek
7. črc 2015

@svatkafojta Klid, mně taky nebylo vůbec nic. Prostě pozdě odpoledne přišly kontrakce, zátka odešla v porodnici, voda prdla taky v porodnici a pak už se malej vykutálel na svět. 😉 Celé to vzalo asi 6 hodin a ouvej mi začalo být až asi 4 nebo 3 hodiny před narozením. Jo a malej byl přesně na termín.

nikka7
7. črc 2015

@svatkafojta jak píšou holy. Nemusíš cítit žádnou změnu. Mě tedy akorát tvrlo bříško a cítila jsem spodek 🙂

guvienna
7. črc 2015

@svatkafojta ahoj, já mám termín ve čtvrtek 9.7. a taky nic. Žádný tlaky, bolesti prostě nic. Dnes jsem byla na kontrole a vše v pořádku. Tak už jsem taky jak na trni. Tak třeba to bude klidný porod když nám nic není 🙂

gosa22
7. črc 2015

já neměla jediný problém, příznak, píchání nic..ani hodinu před prdnutím vody...takže žádný stres, může to klidně přijít a třeba se budeš cítit zrovna nejlíp ze všech dní 😉

petrasipkova1
7. črc 2015

já jsem 7 dní po termínu a taky mi nic není 🙂, ba naopak se cítím čím dál líp 😀 , ale neboj, prckové ven musejí tak jako tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru