Za kolik jste pořídily Jané Slalom Pro 07 komplet?

kachnik
3. srp 2007

Ahojky, dělám si předběžný přehled o cenách tohoto kočárku a všude jsem zatím našla cca 21 - 22tis. Zatím je jediný, který mi ve všem vyhovuje. Nevíte, kde by se dal třeba sehnat levnější? A objednaly byste ho přes internet? Jaké máte zkušenosti? Díky předem....

emyska
3. srp 2007

Ahoj, ja jsem ho sehnala za 22tis.... s autosedackou a vsim ostatnim. Levnejsi se mi koupit nepodarilo. Jen upozorneni... dodani pres leto trva i 10 tydnu. Divala jsem se i na inzeraty na netu, klidne bych koupila pouzity, ale bylo to marny... Kdyz jsem nejaky inzerat nasla a odpovedela, uz mi dosla jen odpoved, ze byl prodany, pripadne se neozval nikdo. ☹ 🙂

vladimuraz
3. srp 2007

Ahoj kachnik, zrovna dneska jsem ho objevila na netu za 20 500,- Kč. To už je malý rozdíl, ale každá koruna dobrá, ne? 😉

yenn
3. srp 2007

21 700,- 😉

kachnik
autor
4. srp 2007

vladimuraz, pošleš mi to do IP? Možná jsem na to taky narazila, ale zdálo se mi to divné, že je to tak levné. A objednala bys ho přes net?
yenn - jsi s ním spokojená?

kachnik
autor
4. srp 2007

yenn - koukala jsem do tvého albumku, Adámek je úžasnej...
a koukala jsem i na kočárek s tatínkem, přijde mi, že je kočár dost nízko. Budu muset někam zajít a pořádně to očíhnout, váhám ještě mezi Cam Cortinou X3, jen to nemá nafukovací kola, což Jané má.

majkeela
4. srp 2007

kachnik - a co Casualplay S4? Má nafukovací kola a korbičku má výš než Jane. A Cam Cortina nemá brzdičku!!

bufinka
4. srp 2007

Ahoj holky, taky me docela zarazi, proc modely 2007 maji korbicku tak nizko. Byl to muj favorit, ale ke dvoumetrovemu chlapovi bude vyadat srandovně 😒 😠 🙄

kachnik
autor
4. srp 2007

majkeela - a co to je za kočárek? Nebo značku? Já chtěla aretaci a nafukovací kola, trojkombinaci, dostatečně velkou hl. korbu, nastavovací madlo a lehčí konstrukci. Je to problém 😝

kachnik
autor
4. srp 2007

bufinka, právě že když jsem ho viděla u vladimuraz vůči chlapovi, tak mi přijde dost nízko. Ještě jsem ho dnes potkala u ženské, ale to mi tak nepřišlo hrozné (spíše kvůli ohybání atd.). Bohužel v krámu jsem na něj nenarazila.

kachnik
autor
4. srp 2007

majkeela, už jsem ho našla a přečetla, že je to značka 🙂 pardón, nemám takový přehled o kočárech...

m.c.
4. srp 2007

Já jsem ho koupila bez autosedačky v kameným obchodě za 18600. Nekupovala jsem ho preš net kvůli případné reklamaci. Jinak nejlevnější jsem ho na netu viděla na www.detskyraj.cz, mají ho tam za 21 890,- a dávají k němu zdarma nánožník.

petisan
9. zář 2007

Ahoj, koupila jsem ho za 19 900 vč. autosedačky - vybrala přes internet - ale pro jistotu si ho došla vyzkoušet do obchodu. Cena je bez nánožníku (na internetu slibovali že je v ceně) - ten originální stojí 1 060 Kc. Jinak je v ceně taška a pláštěnka na sporťák. Na tu hlubokou korbu mají univerzalní pláštěnky za cca 200 Kč. Jo a pokud chcete ještě letošní kolekci, tak doporučuju zamluvit co nejdřív - bude se prý měnit výroba. Když jsem v obchodě operovala tím, že mi to přijde ještě brzo - tak chtěli jen zálohu 1000 Kč - aby mi ho mohli objednat a nechají mi ho tam ve skladu až než se prcek narodí. Asi lepší než riskovat, že pak budu mít každý v jiné barvě - autosedačku, hlubokou korbu i sporťák. Jinak ho se mnou byli zkoušet - zkušení otcové 🙂 a shodli se na tom, že je maximálně skladný do auta a opravdu jednoduchá manipulace - už v obchodě jsem ho dokázala složit za 5 sekund a to nejsem zrovna technnicky typ 😉 Jo a jediné reklamace jsou kvůli brzdě, kterou je potřeba občas dotáhnout. To mi řekli už v obchodě a taky jsem to našla v různých diskusích na netu. Tak doufám že to byla dobrá volba.

prada
9. zář 2007

Kachnik, Jané slalom Pro je opravdu dost nízký(má ho švagrová-sice si nestěžuje, ale já má 165 cm a mi by to vadilo).

mysulka
10. zář 2007

Ahoj, tak já ho mám koupený za 21 990,-, ale je to trojkolka, měli úplně ten samý jen čtyrkolku za 16.000,- samá výbava, přeju hodně štěstíčka při výběru 😉

mysulka
10. zář 2007

moje blbost, ta čtyrkolka je Jane Carrera Pro, asi, ještě se v nich tak nevyznám ☹

micinka22
12. zář 2007

Ahojky me zrovna vcera dosel sportak za 10990 kc..me se korbicka nizko nezda(173 cm)...no pro 2m chlapa bude asi kazda korba nizko .))
jinak na mimibazar.cz maji celej komplet asi nejlevneji..za tech 20 500...ja si koupila korbu starsi oranzovou 2006..na te 2007 se mi nelibilo zapinani jen na jedne strane..

balsiger
12. zář 2007

ahojda...ja mam sadu komplet - vanu,sportak, autosedacku+prislusenstvi jako fusak atd za 22000.-

nikitazak
13. zář 2007

ahoj holky, vite nektera v kterem obchode v praze maji jane slalom pro odstin barvu H16 ten zeleno-sedy. chtela bych si ho prohlednou v realu. Videla jsem jen ten zeleno tyrkysovy a prodavacka mi od H16 odrazovala?? ale me se na obrazcich libi. dekuju

petisan
13. zář 2007

Nikita, zkus Spuntika na Opatovske - tam maji asi nejvetsi zasoby ve skladu. Prip. si tam nejdriv brnkni at tam nejedes zbytecne - tel. najdes na spuntik.cz nebo krtecek.cz - ten je kousek od Vltavske - ale nejsou tam moc ochotni ☹

dol
13. zář 2007

Tak já jsem ho dnes zkoumala a vyšel by na 21222,- Mají tam 3% slevu na celý komplet.

kacerka
13. zář 2007

My ho máme za 21.890,- z Dětského ráje - objednaný na netu a vyzvednutý v kamenné prodejně (dostali jsme ho do 14 dnů) + je k němu neoriginální nánožník.

nikitazak
14. zář 2007

petisan: moc dekuju za tip! na www.malvik davaji ke kompletu jeste fusak. je to komplet za 21.800

onno
19. zář 2007

Ahoj my jsme byly na výstavě kočárků v Havlíčkově Brodě a zakoupily jsme tento kočárek.Stál 20990 bez nánožníku ten zvlášť za 1060Kč.V ceně košík,taška,plaštěnka na golfáč,pláštěnka na korbičku

rketka
19. zář 2007

Tento spanelsky kocar je u nas v CR priserne predrazenej, bydlim ve Spanelsku a tady stoji komplet okolo 500 euro. Ja mam trosku starsi model teto trikolky, Jane Powertrack 360°, ktery se vyrabel v roce 2005, je to v podstate to samy, jen trochu jiny design kolecek plus nejake detaily a ten se tu tenkrat prodaval za 400 euro, ja ho dokonce poridila v akci za 350, u nas tehdy stal taky kolem 20 tis. Takze pokud ho moc moc chcete levneji, mozna by stalo za to podivat se za hranice, nerikam hned do Spanelska, ale treba do Nemecka, verim tomu, ze tam ho budou mit taky levneji.
Jinak s nim mam moc dobre zkusenosti, malé je 15 mesicu, drandime casto a zatim zadna zrada. Jen musim upozornit, ze neni moc prakticky treba do MHD na eskalatory, prece jen, kdyz na nich stoji jen tim jednim koleckem, je to trochu vratke. To je ale tak jediny trochu zadrhel.

dol
30. říj 2007

Ahojky, nenachází se tady momentálně někdo, kdo má Jané Slalom Pro 2007? Dnes jsme ho dovezli domů a máme nějaký problém, tak ať nejedu zítra do obchodu plašit zbytečně 😀

knobloska
23. kvě 2008

Já 🙂)