Zvířátka z Alberta, sbíráte?

janovcice
27. únor 2014

Dobrý den
Je tu někdo kdo sbírá nebo nesbírá pidizvířátka z Albeta,budeme rádi za každé zvířátko,děkujeme

anina32
27. únor 2014

Mám jich tu pět a už jsem to chtěla vyhodit, velkýmu je 11 let a už ho to nezajímá, malýmu je rok a půl a ten by to spolknul jak malinu. Klidně pošlu.

shellow
19. bře 2014

Ahoj rádi vymněníme pokud se najde někdo: máme navíc: 5x slon, 6x nosorožec, 2x zubr, 2x krokodýl, 2x hroch, 1x medvěd kamčatský, 2x hulman, 2x lev, 1x makak, 7x šimpanz,1x nandu, 1x tučňák, 1x surikatu

chybí nám: ara, orangutan, kůň, (tuleň, lachtan -> jen za ty které máme mnohokrát)

Možnost osobního předání Beroun, Zdice, Kladno, Praha po domluvě.

ljubicka_brno
20. bře 2014

Dobrý den, taky sbírame. Rádi vyměníme.
Máme navíc:
1. Hroch 4x
2. Tučinak 3x
3. Šimpanz 1x
4. Levhart 2x
5. Nandu 1x
6. Lev 1x
7. Medveď kamčatka 2x
8. Vydra 1x
9. Klokan 1x
10. Makak 2x
11. Medveď grizzly 2x
12. Aligátor 1x

Chybí nám:

1. Lachtan
2. Žirafa
3. Tuleň
4. Hulman
5. Orangutan
6. Watusi
7. Tapír
8. Ara

h123
20. bře 2014

Dobry den, taky sbirame a radi vymenime!
SHANIME:
- panda cervena
- lemur
MAME NAVIC:
- Lachtan
- zubr
- hulman
- nosorozec
- slon
- ara
- zirafa
- grizzly
- makak
- klokan
- simpanz

zuzanka26
26. bře 2014

Dobrý den,
my sháníme: watusi, orangutan, zebra a žirafa

a za to nabízíme: grizzly, lev, nosorožec, vydra, tučňák, surikata a hulman.

Díky moc

duck09
26. bře 2014

@anina32 Já bych si klidně zvířátka vzala, poslala bych Vám na poštovné a něco třeba přihodila navíc 🙂 Nevíte, co máte za zvířátka? díky

hypo
28. bře 2014

dobry den,
schanime : surikatu, zebru,tuleně, pandu červenou, hulmana a tapíra
máme navíc: aligatora, zirafu, klokana, bizona, slona, bileho tygra, tucnaka, lachtana, nandu, lva, simpanze

vymena bud osobni v praze nebo postou.....
moc dekujeme katka

rurunka
28. bře 2014

Prosím nemá někdo orangutana navíc?

bkt
29. bře 2014

Dobrý den,
sháníme: ara, nosorožec, orangutan, zubr
nabízíme: hroch, klokan, kůň Převalský, lachtan, makak, nandu, oryx, surikata, vydra

misive
30. bře 2014

Ahoj, vyměním Tesco kartičky za Albert zvířátka.
Nabízím tyto kartičky: 2, 7, 18, 28, 30, 31, 43, 45, 46, 50, 52 (2x), 65, 66, 69, 77, 83, 86, 101, 108 (2x), 145, 146, 151 (3x).
Sháním tato zvířátka: lemur, oryx, watusi, tapír, ara.

terinkaa
30. bře 2014

Ahoj, shanime ORANGUTANA.
Nabidnout muzu PANDU,SIMPANZE,GORILU,NANDU,MEDVEDA GRIZZLY,MEDVEDA KAMCATSKEHO,KONE,LACHTANA,LVA,ZUBRA,KLOKANA,VYDRU,LEMURA,TUCNAKA,NOSOROZCE.
A jelikoz sbirame vse 2x tak by k tomu orangutanovi mohl byt jeste jeden orangutan, zebra, makak, orlosup, levhart, watusi, oryx a hroch.

wiwiane
1. dub 2014

Sháním: Orangutana a Pandu
Výměna
papoušek,
nandu 4x,
Aligator,
Tučnák3x,
Hulman, Oryx,
Lemur,
Tygra
šimpanz,
Lev
Surikata 2x,
Medvěd Helga,
Lachtan,
Gorila,
Slon
a Kůň

pettule
1. dub 2014

Holky moc prosím, také sháníme orangutana. Mám na výměnu spoustu dalších zvířátek 🙂 Nebo určo nějaká domluva a třeba sleva na nějaký hadřík od nás z alba 🙂

hungrycats
6. dub 2014

Zdravím, jsem z Brna a nabízím:

hulman 2 x, klokan 3 x, levhart 2 x, hroch 3 x, tygr bílý 2x, medvěd kamčatský, tapír, makak 3 x, orlosup, nandu, šimpanz, gorila

a sháním: lachtan, žirafa, zebra, lev, panda, lemur, oryq, nosorožec, orangutan, ara, kůň převalského.

Možné buď zaslání poštou nebo osobně v Brně.

mondey
7. dub 2014

Shanim zviratka:kun prevalsky,gorila Richard,zebra Grevyho,tulen kuzelozuby,panda cervena a tapir cabrakovy.Nabizim:2x medved kamcatsky,2xmedved grizzly,2xsurikata,2xlev jihoafricky,2xtulen kuzelozuby,3xnosorozec indicky,2xaligator severoamericky,3xwatusi,1x mamak chocholaty,1xsimpanz ucenlivy a 1xtucnak Humboldtuv,

miletr
18. dub 2014

Holky, nám chybí lev, levhart a orangutan, na výměnu máme spoustu zvířátek, klidně si pište 🙂 díky

verdos
18. dub 2014

Ahoj, ještě se mění i zde:
https://www.modrykonik.cz/group/6157/
a orangutana můžete získat zde:
http://www.albert.cz/orangutan/registrace.html
(já už mám všechno, ale mám dost navíc, jsem schopná pořešit v Brně či okolí po domluvě)

luccyk
22. dub 2014

ahojík, nemáte prosím někdo slona na výměnu? Máme na víc tyto zvířátka - šimpanze, žirafu, tygra, papouška, klokana, pandu, orlosupa, tučňáka, nandua, koně, grizzly, surikatu, tuleně, jaguára a tapíra.

danca21
3. kvě 2014

Ahoj, pomuzete mi prosim dosbirat zviratka? Chybi mi zatim kun prevalskeho, ara, levhart, lemur, watusi, orangutan, orlosup, panda.
Na vymenu mam surikatu, tucnaka, lva nebo pisnete, co potrebujete, sbirate. Nebo mam nalepky Tesco, dm kuponky, par karticek rio interspar.
@luccyk @miletr @hungrycats @pettule @wiwiane @terinkaa @misive @h123

veja281086
3. kvě 2014

DOBRY DEN MA NĚKDO NAVÍC MINI ZVIŘATKA Z ALBERTA? KDO DARUJE,NEBO VYMĚNÍ ZA RUZNE NÁLEPKY NEBO MAGNETKY KOSTÍKU A JINE? PŘEDEM MOC DĚKUJI,UDĚLATE MÉMU SYNOVI VELKOU RADOST

iwcoun
15. kvě 2014

Ahoj maminky :mavam: vím že už to není moc aktuální, ale sháním ještě papouška RIO ze série zvířátek z Alberta. Mysleli jsme že máme všechny, a zjistili jsme že papoušek nám chybí. Prosím, kdyby někdo měl doma papouška navíc, zda by ho vyměnil ještě za nějaké zvířátko, máme jich stejných dost, nebo bych i odkoupila. Samozřejmostí je, že bych poslala ofrankovanou obálku se zpáteční adresou, abyste s tím neměli žádné náklady.
Doufám že se zde někdo najde kdo papouška má, aby měl prcek hru kompletní 🙂 :kytka: :mavam:

viktorkaja
17. kvě 2014

Dobrý den maminky,
sháním hru ke zvířátkům z Alberta.
Prosím nemáte ji někdo?
Jana

hellinka1
23. črc 2014

Holky, chybi nam ZEBRA, TULEN Kašek, Lemur Eda, Gizela, Orangutan, Watusi, Tapir nemate neco z toho? Nechybi Vam neco? Mohu vymenit i treba za karticky Disney TESCO nebo nove Albert samolepky...

veselinka
3. srp 2014

Dobrý den, už to sice není moc aktuální, ale moc prosím, sháním ještě zvířátka z Alberta. Potřebovali bychom koně, zebru, pandu, klokana, orlosupa, tygra bílého, lemura, gizelu, Hulmana a orangutana. Děti si s tím rádi hrajou, tak abychom měli kompletní ZOO. Děkuju moc, mám na výmenu žirafu, tuleně, watusi, gorilu, nosorožce, slona, lva, tučňáka, aru, zubra, šimpanze a lachtana.