Čekáte mimi v srpnu 2019?

lenulka89
13. únor 2019

Ahoj holky, čekáte miminko v srpnu ? My bychom měli mít TP 21.8. jak se cítíte? Jste doma nebo chodíte do práce? Máte nevolnosti? Můžete spát? Jak na to reaguje okolí že jsi těhotná?

lenulka89
autor
22. bře 2020

Tak jak zvládáte karanténu s detma? Mě v paneláku už začalo z toho hrabat, bydlíme v jednopokojovem bytě, že jsme se sbalili a jeli za tchyni do baráku do lesa... Jinak s ditkem nechodíme na procházky mezi lidi ale tady v lese to nevadí. Neumím si představit že by měl malý roušku dyt ani čepičku na hlavu nechce :(

verunkaaa27
22. bře 2020

@lenulka89 no my naštěstí máme 3+1..v jednopokojovém bytě by mi asi hráblo :D no jako můžu říct, že je to za trest..s malým by to šlo, ale pětiletá dcerka se tu samozřejmě nudí..byla zvyklá řádit buď ve školce, anebo venku a teď musí být zavřená :( já osobně chodím do práce, kde jsem jen já a jednou za čas šéf, ale aspoň vypadnu..přítel taky chodí do práce, ale co to dítě, který má zde pořád ten stereotyp :(

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
25. zář 2020

Ahojte dámy pokud se tu ještě některá ukážete 🙂 tak už je to rok 🙂 chodíte? My ještě neee 😀nechce se nám ale maso rádi máme to jooo😀

lenulka89
autor
25. zář 2020

😀🤗🍗

verunkaaa27
25. zář 2020

Vašík začal první krůčky na konci července (je narozen 12.8.), ale vesměs celý srpen stejně jen lezl a sem tam udělal pár kroků...od září se rozchodil a teď skoro lítá :D ale teda je živá popelnice, sní co najde nebo co mu kdo dá :D

rdvorackova123
29. zář 2020

Zdravim vas maminy 😉 ja jsem sem ještě nikdy nepsala, ale když uz maji ty naší prcci pres rok, tak bych mohla. Natálka se narodila 22.8. Rodila jsem koncem pánevním, takže to stalo za to. Rikala jsem, ze ví, co první na svět ukázat 😀 Poprve se pustila tyden pres svyma narozeninama. Ted uz pekne lita. Ale má dá se říct v jednom kuse modrý celo, porad někam narazí 😀 Je to nase zlatíčko a dela nam jen radost. Prosím takovy dotaz, co dáváte vecer pred spaním jíst. 😉 diky

ela_ellie
22. črc 2021

Holky, termin mam 31.8., ale myslim, ze vzhledem k pocasi to bude driv 🙂 prvni porod CS, ted nevim, do ceho jdu.. ale snazim se o tom nepremyslet.. stejne to mimco ven musi 🙈 kazdopadne, prosim o pripomenuti, uz si to nepamatuju... co vsechno za papiry potrebuju do porodnice? a co vsechno poridit(lih na pupik si pamatuju, ale dal? 😂dekuju za pripomenuti a vsem co nejpohodovejsi posledni dny s pupikama 🙂

rdvorackova123
22. črc 2021

@ela_ellie Zdravím. Toto je skupinka co rodila v srpnu před 2lety, nevím jestli tu narazíte na nějakou těhuli. Každopádně už vám moc neporadím, moc si toho nepamatuji, co si brát 🤷
Přeji vám ať to máte brzo úspěšně za sebou 😉

ela_ellie
23. črc 2021

@rdvorackova123 ja si toho vsimla az pozdeji, jak jsem to poslala 😂😂😂 añe dekuji za odpoved 😊