Kdy jsi zjistila, jestli čekáš mimi?

gejbyna
17. led 2017

Ahoj holky,

potřebovala bych poradit.
Za jak dlouho od toho dne, kdy jste měli sex A došlo na "oplodnění" jste zkoušeli test nebo zašli k doktorce?
Nebo spíš za jak dlouho jste věděli po očekávání že jste v tom?

Předem moc děkuji za každou odpověď! 🙂

Gejby

astyna
17. led 2017

klasika - nepřišla menzes 🙂 dřív je to jak věštění z koule 🙂

cizinkaa
17. led 2017

@gejbyna 13.5. oplodňovací sex, pak nepřišla menstruace a 1.6. pozitivní test.

gejbyna
autor
17. led 2017

Takže neměli jste to tak že byste vyloženě čekaly?

yelowangel
17. led 2017

Taky až když jsem nedostala MS ale test v den kdy jsem to měla dostat byl bílý, pozitivní čárka až týden po vynechání.

astyna
17. led 2017

Tak počkat si musíš vždy. To je na tom asi to nejtěžší a nejhorší - už jen ta doktorka, dřív jak v 6. týdnu mě tam moje ani nechtěla vidět, že uzv je neprůkazný. Osobně, když jsem nebyla těhotná, měla jsem všemožné příznaky, moc jsem se pozorovala. když jsem otěhotněla, ničeho jsem si nevšimla.

tahejhula
17. led 2017

Kdyz mi to dcera namalovala fixami na zed, ale to ti asi nepomuze. 😁

luckylee
17. led 2017

Uhnizdovani-spineni a pote tik v oku asi 2tydny.😂 Proste jsem to vedela hned,citila jsem to.🙂

martinka_masatova
17. led 2017

Začal mě bolet pupík a začalo se mi dělat zle. Nepřišla MS a pak pozitivní test. 😉

gejbyna
autor
17. led 2017

Aha, tak jinak někdo kdo to zjistil ještě dřív než přišla MS?

magdanaty
17. led 2017

AZ když jsem to nějak podezřele dlouho nedostala..nebylo to plánované, takže dřív jsem to necekala🙂

varecka246
17. led 2017

U druhého těhu jsem si dělala 2 dny před MS digitální clear blue test a už byl pozitivní 👍

andelka
17. led 2017

@gejbyna mně přijde zjišťování před MS zbytečné.
Já jsem si dělala test dřív,tak zkušebně, tuším 11dní po ovulaci (věděla jsem kdy byla) a nebylo tam nic. Každý měsíc 12-13 dní po ovulaci mi přijde MS. Když nepřišla 13DPO udělala jsem test a byly tam //. Podruhé to samé, 13DPO //. Předtím jsem to ani nezkoušela, čekala jsem jestli MS přijde v obvyklou dobu. Beztak by tam dřív nic nebylo.

A k čemu ti to jako bude, když to budeš vědět (nebo tušit, jestli chceš honit duchy a slabé čárečky) den dva před nedostavení MS? Já jsem pro počkat si na ty krásné silné //.

kituska20
17. led 2017

Ahoj poprvé to bylo velkou náhodou🙂 měla jsem MS jednou za půl roku nesnažili jsme se (byli jsme spolu chvilku) a já zjistila asi po měsíci že jsem těhotná. Bolely mě prsa...a byla jsem 🙂.
Teď podruhé už plánovaně 🙂 ale nemám pravidelný cyklus takzle žádný ovulační test nic :D jednou jsme to zkusili ke konci cyklu a vyšlo to. Zjistila jsem to poměrně brzo asi 6 dní po zpoždění taky testem ale já už si byla jistá že těhotná prostě jsem.

misulinka44
17. led 2017

Ono testovat před vynecháním ms je dost riskantní. Dost často se oplodněné vajíčko nestihne zahnízdit a odchází s ms ... Takze je to o zbytečném stresu. Každopádně já jsem nedočkavec a testovala jsem 10dni po ovulaci a slabá čárka byla. A na sobě jsem nic nepocitovala, možná jen unavu.

yelowangel
17. led 2017

testovat před MS je nesmysl - může jít o chemický těhotenství nebo o zamlklý a jinak než testem bys na to nepřišla. Prostě by se ti zpozdila MS a neřešila bys to. Pokud teď najdeš před MS čárku a pak začneš krvácet zrovna fajn pocit to nebude.

sebellka
17. led 2017

@gejbyna já věděla pár dni po oplození. Ale jen z toho co jsem pozorovala. Před pár měsíci jsem potratila a věděla sem tedy co mi bylo a pak mi bylo stejně i napodruhé. Píchání zvláštní v podbrisku. Tlak v podbrisku. Občasné bolení břicha. Cítila sem uhnizdivani tím jehlickovym pichanim v podbrisku. Věděla jsem téměř jistě že se zadarilo a ono se opravdu zadarilo.... 🙂

leki
17. led 2017

Ja si delala test asi 10dni po. Mela jsem sice neplodne dny, ale divnej pocit. Test vysel negativni. Mela jsem furt divnej pocit, tak jsem si ho delala tesne nez mela prijit menzes znova a vysel pozitivni. Sla jsem dalsi den k doktorce a ta mi rekla, ze to tak brzo jeste asi neuvidi a ze jestli mi zestvysel pozitivni, tak tehotna budu. Kazdopadne ultrazvukuz vajicko ukazal, tj zjistila jsem to asi po 20-25 dnech od oplodneni.

prostejina
17. led 2017

Poznala jsem to podle bolestivyho pravyho podbřišku par dnu po 🙂 pak jsem jen čekala jestli dorazí menzes, ta nedorazila. Tak jsem si udělala test a byl pozitivní 🙂

ingwer
17. led 2017

Zjistila jsem to 27. DC, to už mi bylo čtvrtý den špatně a nevěděla jsem proč. Kdyby mamka nerozhodla, že si mám udělat test, asi bych ještě nic netušila...

kadarka
17. led 2017

V práci. Smrděla mi překapávaná káva,kterou normálně miluju, ale napadlo to kolegyni, tak byla první,kdo to věděl🙂 test sem počůrala v práci na WC :D bylo to brzo, na testu slabota,ale byla...no a teˇdje té slabotě 3,5 roku 😀

zuzicka25
17. led 2017

Já cca týden před ms, bylo mi několik dní na omdlení, hrozně se mi motala hlava a pobolíval mě podbřišek jako při ms, ale ta už nepřišla😉

lisha
17. led 2017

U prvního syna klasika - nedošla MS, počkala jsem tři dny, jestli nemám jen zpoždění, pak jsem si udělala test a tam už byly dálnice.
U druhého už pár dní před očekávanou MS, hrozně mi smrdělo kafe a cigarety (nekouřím, ale pohybovala jsem se v zakouřeném prostředí) a bolela mě bedra, jako kdybych byla hodně nastydlá. Test jsem dělala už den před tím, než jsem to měla dostat a byla tam slabá druhá čárka.

enalga
17. led 2017

@gejbyna Já zjistila těhotenství zcela náhodně, když jsem zapomněla, kdy jsem měla dostatMS. Když už mi to připadalo dlouho, zkusila jsem testnout. A ony na mně hned vylezly // a úplně rudý 😀 Takže tak 🙂 Myslím, že to bylo 4 dny od prvního dne předpokládané MS

marriannna
17. led 2017

@gejbyna Ahoj, u prvního jsem to tak nějak věděla hned po sexu, takový zvláštní pocity, nejde to ani slovy vysvětlit, nikdy jsem takový pocit nezažila (jako bych se na chvíli spojila se svým mozkem, který v tu chvíli už věděl že se něco děje) Zní to šíleně. Takže ani test den po vynechání MS mě nepřekvapil. U druhého jsem nic takového necítila a z testu den po vynechání jsem byla v šoku, myslela jsem že to zas poznám dřív. Fyzicky mi ani u jednoho nic nebylo, žádná bolestivá prsa, nálada, bolesti v podbřišku...prostě nic.

unanek
17. led 2017

jedenáctý den od pohlavního styku už byl duch na testu. Příznaky přišly ještě před testem, bolely a naběhly mi prsa jako před MS.

vanea
17. led 2017

@gejbyna Ahoj, 10DPO, včera🙂 Ale tentokrát jsem tušila, kdy byla ovulace i zahnízdění...takže teoreticky 3 dny po uhnízdění vajíčka, 3-4 dny před MS, použila jsem clearblue, ostatní testíky mi dělají duchy.

almii
17. led 2017

Asi do deseti dnů po "nehodě" jsem to poznala, strašně mě bolely prsa a podbřišek. Udělala jsem si test a bylo to tam, trochu jsem to Obrečela,, protože to byla nehoda a ani jeden jsme miminko nechtěli zatím..😂

jirka2009
18. led 2017

V klidu jsme si v létě odjeli pod stan na ryby, a tam se mi udělalo zle z rajčat. Ale protože jsme o mimču neuvažovali ( 3 děti už máme), MS nepravidelná , na ochranu jsme používali Pharmatex gel 6 let a v pohodě, nenapadlo mně že můžu být těhotná. Když jsme se vrátili z dovolené udělala jsem si test a byli tam dálnice jako hrom. V pondělí mi dr. potvrdila miminko. Teď nám zbývá 7 týdnů do konce. A řekla bych že vím i to kdy jsem otěhotněla, nechráněný sex jsme si "užili" druhý den po skončení MS. Nikdy jsme ani nepomysleli na to že by jsme si miminko nenechali. Starší děti se na Martínka těší snad ještě více jako my. 🙂

gejbyna
autor
18. led 2017

Takže kdy doporučujete první test?
sex byl v neděli 15.1 takže první test cca 25.?
Jinak děkuji všem za názory 🙂 jste hodné, to víte jsem mladá, zdr. problémy se spodkem, tak se obávám aby to vyšlo, omlouvám se za takové otázky. 🙂
Moc děkuji všem 🙂

vanea
18. led 2017

@gejbyna jj, úplně nejdřívější testík bych zkusila 10DPO 🙂 (tedy 10 dní po ovulaci). Pokud byl sex jen jednou, tak 10 dní od něj bych to prubla🙂 ale být tam nic nemusí, nebo jen opravdu malilinkato

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru