• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

6měsíční syn spadl z gauče, máme jet k doktorovi?

15. května 2013 
Bohužel se mi před chvilkou stalo, že mi Vítek (6,5 měsíce) spadl z gauče. Při pádu se trochu uhodil zezadu do hlavičky, brečel. Vzala jsem ho do ruky a za chvilku se uklidnil. Nakojila jsem ho a usnul, byl vzhůru od 6 hodin. Mám nějak plašit manžela v práci, nemám doma auto, a jet k doktorovi nebo s tím máte někdo zkušenost ? Děkuji M.
15. kvě 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glimmer těch pádů ještě bude :grinning:

Plašit nemusíš. Pokud nebude (víc než normál) zvracet nebo bude pořád ubrečený, tak bych asi k dr. zajela. Ale pokud je v pohodě, tak se nic nestalo. A jak jsem psala - těch pádů bude přibývat :grinning:
15. kvě 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@baris Anička taky hodně padala, ale on asi 5 minut na to usnul, ale to asi tím, že byl "na nohou" od 6 hodin. Kojila jsem ho a nezvracel. Tak ho budu sledovat a podle toho vyrazíme k Dr.
15. kvě 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě kdyby byl nějak víc spavej, či měl asymetrické zornice...mém se to taky stalo, já teda raděj jela na pohotovost, byla jsem v šoku, bylo to v noci a já měla šílenej strach, že něco zanedbám a budu litovat...no prohlídli ho jen tak zběžně, dr. poznamenala, že “ děcka sú mačky“ a jelo se dom. Tím nechci říct, že se nic neděje a vždy je pohoda, následky a zodpovědnost neseś vždy sama...ale pokud se Ti bude jevit v pohodě, tak dobrý:slight_smile:.
15. kvě 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glimmer taky bych jen pozorovala. Měj ale určitě na paměti, že nějaký důsledek toho pádu se nemusí projevit hned, ale klidně i po 48 hodinách, kdy by si to člověk už ani do souvislostí nedával....
15. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek