6měsíční syn spadl z gauče, máme jet k doktorovi?

Bohužel se mi před chvilkou stalo, že mi Vítek (6,5 měsíce) spadl z gauče. Při pádu se trochu uhodil zezadu do hlavičky, brečel. Vzala jsem ho do ruky a za chvilku se uklidnil. Nakojila jsem ho a usnul, byl vzhůru od 6 hodin. Mám nějak plašit manžela v práci, nemám doma auto, a jet k doktorovi nebo s tím máte někdo zkušenost ? Děkuji M.
baris
15. kvě 2013
@glimmer těch pádů ještě bude 😃

Plašit nemusíš. Pokud nebude (víc než normál) zvracet nebo bude pořád ubrečený, tak bych asi k dr. zajela. Ale pokud je v pohodě, tak se nic nestalo. A jak jsem psala - těch pádů bude přibývat 😃
glimmerautor
15. kvě 2013
@baris Anička taky hodně padala, ale on asi 5 minut na to usnul, ale to asi tím, že byl "na nohou" od 6 hodin. Kojila jsem ho a nezvracel. Tak ho budu sledovat a podle toho vyrazíme k Dr.
salomee
15. kvě 2013
Ještě kdyby byl nějak víc spavej, či měl asymetrické zornice...mém se to taky stalo, já teda raděj jela na pohotovost, byla jsem v šoku, bylo to v noci a já měla šílenej strach, že něco zanedbám a budu litovat...no prohlídli ho jen tak zběžně, dr. poznamenala, že “ děcka sú mačky“ a jelo se dom. Tím nechci říct, že se nic neděje a vždy je pohoda, následky a zodpovědnost neseś vždy sama...ale pokud se Ti bude jevit v pohodě, tak dobrý🙂.
luthien.k
15. kvě 2013
@glimmer taky bych jen pozorovala. Měj ale určitě na paměti, že nějaký důsledek toho pádu se nemusí projevit hned, ale klidně i po 48 hodinách, kdy by si to člověk už ani do souvislostí nedával....

Začni psát odpověď...

Odešli