• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čím vyplachovat (kapat) očička?

26. prosince 2010 
Holky zajimalo by me jestli nejak resite kdyz si vas prcek napr hodi pisek do oci (dneska se nam to stalo poprve)...
Vyplachujete necim? Nebo kapete nejake kapky? Nebo staci oplachnout vodou? Nikdy sem nad timhle nepremyslela...
8. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš, co já dělám, když má doma něco v oku? Normálně vypláchnu stříkačku od Nurofenu a řeknu Honzíkovi, že bude operace a stříknu mu to do oka, on pak chudák ještě pláče, takže se vyplaví, co se dá. No a když si hodí písek do oka, tak to nevím, ještě se nám to asi nestalo, no to jsem zvědavá, kdo co odpoví :wink: :wink: :wink: . Asi začnu nosit s sebou spíš vodu na pití než šťávu, to by to oko asi pak neotevřel anebo by na něj šly vosy :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my vyplachujem oči, když do nich něco spadne, Libenarem - je to fyziologický roztok a je sterilní, takže do očička nic nezanesu. Když není, tak převařenou vodou, ale po tom roce bych klidně i obyč. vodou, zvlášť ten písek :wink:
8. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vyplachuju Aničce očka čistou vodou, při hraní v písku se to stává často.
14. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím použít buď čistou vodu, nebo borovku - když je to doma a je borovka po ruce, a kdyby to očko třeba zčervenalo přes noc, tak potom třeba ophtalmoseptonex
14. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky já většinou malé vyplachuji borovou vodou, když jí nemám, tak použiji vlažnou vodu..
26. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek