• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera cucala barevnou křídu. Bude mít reakci?

12. července 2012 
Dobrý den,
dcera při mé chvilkové nepozornosti cucala barevnou křídu na zem. Nemáte s tím někdo zkušenost, zda vaše děti neměli nějakou reakci? Vypláchli jsme pusu a pořádně se napila.. díky za rady
2. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaskrdla malá si ukousla trošičku..... vyplivla, vypláchli jsme pusu a taky se napila a v pohodě. :wink:
2. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,myslím,že by to mělo být v pořádku. Koukni sem a počti http://www.mojedite.cz/diskuse_detail.php?id=630145059&sectionid=4
2. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
křída je, nebo dříve alespoň byla 100% jedlá, takže bych z toho neměla strach. vzhledem k tomu že je to produkt určený do ruky i těm nejmenším dětem tak pochybuju že by v tom byly nějaký jedy. pokud je to výrobek který jsi koupila v hračkářství, ne někde na stánku u ťamanů, tak bych byla klidná. pokud si nejsi jistá, tak prostě zavolej k doktorovi, myslím že jsou na dotazy tohoto typu zvyklí....
2. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, křída není jedovatá, myslím, že příležitostně olíznou horší věci....určitě se nic nestalo:slight_smile:
2. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě se nic neděje, jak psala berenika39, budou horší věci :wink:
2. zář 2011 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za rady, nevypadá nijak otráveně, tak snad bude ok :slight_smile:
2. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaskrdla no Eli snědla i kus voskovky a taky ok... :grinning:
12. črc 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem jako mala kridy jedla :grinning: na ZS jsem chodila nenapadne ukusovat k tabuli a jeste ted kdyz si s deckama kreslime, tak mam kolikrat takovou chut :grinning: urcite to jedovaty neni, jinak uz bych tu nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek