Dcera je po úrazu nesvá, tichá. Může mít otřes mozku?

Dcera osum let jela z tátou na kole do vedlejší vesnice .Na rovné cestě stálo auto a ona jak koukala pry kolem sebe tak do něj vvrazila a zlomila si kousek zubu a má kouslej ret,ale cely den je taková nesvá .Jak ji je plny barák tak ted je ticho a dokonce napsala ukoli trochu mi připadala zmatená a ted přišel manžel ,že spí helmu měla a pry nejela nijak rychle nemůže mít otřes mozku ?Říkala,že ji hlava trochu bolí.
maciik
9. říj 2013
Není lepší zajet na pohotovost než se ptát na netu???
vrtelkaautor
9. říj 2013
Asi je to nejrozumější,ale nemáme auto a do města je to daleko tak nechci jet zbytečně.
maciik
9. říj 2013
No asi bych jela raděj třikrát zbytečně, než jednou pozdě, když říká, že ji bolí hlava.. Co zavolat sanitku? Přinejmenším dceru někdo prohlídne a odjede zpátky...
fifina86
9. říj 2013
@vrtelka rozhodně bych jela k doktorovi, tady není nad čím přemýšlet ..
vrtelkaautor
9. říj 2013
Dík tak zkusím někoho sehnat kdo by nás odvez.
uztotakbude
9. říj 2013
Jela bych do špitálu. Tohle je ošemetné. Někdy to ani nemusí být velká rána, aby byl velkej průšvih. Radši třikrát zbytečně, než jednou pozdě, přesně jak píše maciik.
andy80
9. říj 2013
Jak zbytečně??? Syn mi přišel v první třídě ze školy, že ho bolí hlava, že spadnul a bouhnul se do ní. Okamžitě jsme jeli na pohotovost. Naštěstí to nic nebylo, jen mu začínala viróza (shoda náhod), ale nikdo se ničemu nedivil, doktor byl rád, že jsme na pohotovost dojeli, že úrazy hlavy u dětí se nemají podceňovat.
vrtelkaautor
10. říj 2013
Malá je v pořádku nikam se teda nejelo a celou noc jsem ji kontrolovala vstala pět a ted odešla do školy jen,že ji bolí zub ,ktery si ji kousínek ulomil.

Začni psát odpověď...

Odešli