• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera spolkla velkou pecku. Může dostat slepáka?

3. července 2008 
Ahoj holky
mala dnes asi spolka pecku od blumy,muze dostat slepaka a nebo to vykadi?Docela me to vydesilo,i kdyz nevim,jak ji mohla spolknout.Mate s tim nekdo zkusenost?Co kdyz se ji zauzluji streva??
MOc dik
16. bře 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vykadi..jak je stara?
16. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mala ne bo ta pekca? :grinning:
Mala ma 16mesicu,ja se bojim,ze ji nevykadi bo neproleze dupou a nebo ze ji neco udela ve strevech.NO snad se nic vazneho nestane a fakt ji vykadi.Fakt me to desi,co dkyz se ji zauzluji streva?
16. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simone,chápu,že máš starost,ale myslím si,že ji určitě vykadí.Náš malej loni v létě spolknul asi 2 cm silnější drátěné očko,taky jsme měli strach,aby se mu tam někde nezapíchlo,pořád jsme ho sledovali,každou plenu jsem podrobila důkladnému rozboru a nakonec ho druhý den vykadil nepoškozené.Tak jsme si oddechli.
16. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,dik moc za utehcu,ptala jsem se i nasich a taky rikali,ze ji urco vykadi.Brisko ji neboli,tak to asi pujde fakt ven.No jsem zvedava,ale asi bude muset poradne tlacit.
17. bře 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simone,

tak jak to dopadlo s tou peckou?
Doufám,že dobře :wink:
5. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráno jsem dávala do pračky prádlo a malá v nestřežené chvíli asi spolkla gumu (pneumatiku) od angličáku!!! Nemůžu ji nikde najít!! Je mi ale divné, že se nenadávila, protože jí vadí i větší kousek rohlíku...mám docela strach aby se jí něco nestalo....... :confused: :confused: :confused:
3. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek