• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dítě spolklo vitamíny pro dospělé. Máme jít k Dr.?

1. prosince 2010 
Ahoj , právě mám za sebou ten nesjtrašnější okamžik ve svým životě...své dv kluky jsem měla na klíně a před spaním ( dopoledním) chtěli pustit oblíbenou písničku na youtube..takže jsem zasedli , a já si neuvědomila, že jsem připravené vitamíny pro manžel nechal acelkem nizko a že by to kluci mohli stáhnout...no, nic..zpíváme...a najednou koukám, hoši vitamíny stáhli a šup do pusy....hned jsem jim pusu vytřela, spočítala vitamíny a ujistila, že je z Vitamin E prasklej, ale obal je celej a ještě z něho část uvnitř a pak rozkousnutý kotvičník( a vysypaný ba stole), jinak bylo celekm všechno tak něak po kupě...vůbec sem si ale neoddychla, za prvé - ted kluci spí a já se bojím, že by se jim mohlo něco stát a za druhý mám hrozný výčitky, že jsem to nechala na dosah( jasně, že kdyby mi neseděli na klíne, tak by na to nedosáhli)..vždyt já jsem u nich byla!!!!Nejradši bych se zahrabala někam hluboko pod zem a tam zůstala....je mi hrozně...
nečekámod vás slova útěchy kvůli mému svědomí, jen mi rposím poradtě...mohla bys se u toho E hodně bát, že by se něco stalo, nebo mám radši k dr.? kotvičník jsem chutnla ten je tak hnusnej a hořkej, že si myslím, že ten jen rozsypali....
achjo...je mi teda fakt do st blbě..
1. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina byt tebou urcite zavolam MUDR. kolik mg ten prasek obsahoval a tak.
1. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klid éčko je rozpustné v tucích a vyloučí se nadbytek do stolice přes játra tohle je vitamín ne lék...tak nebuj, není třeba stresovat
1. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina :slight_smile: ..já myslím, že se nic tak hrozného nestalo..jsou to prostě nenechavé děti :wink: .
Jak s tím Éčkem nevím...asi bych brnkla pro jistotu dr., ale jinak se tím netrap.Děti jsou zkrátka rychlé a ty nemůžeš mít oči všude :wink: .
1. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa
@lucenek
@ined77 díky za názory...no, já si říkám, že pokud jim nebude nic po spaní, tak to snad bude vpohodě, né? to by se projevilo...
1. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina pracuju ve zdravotnictví takových věcí už se stalo....bála bych se jiných věcí ne éčka v kapsli a ještě ne celého vycuclého :wink:
1. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucenek a co ymslíš ten kotvičník...myslíš, že to bude v pohodě, když to max. olízali?Jsem fakt už hotová..matka. :rolling_eyes:
1. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina si lízli no....divej aby ten kotvičník měl účinek nějakej muselo by se denně vypít min třičtvrtě litru čaje z něho.....
1. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucenek no , já to mám v tabletách a je to 400mg...no, seš moc hodná, uklidnila si mě...ostatně jednu pozitviní věc to á....budu si dávat větší pozor i na další léky..., protože vím, ajkej je to šok...
1. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj se ani nebyly zaznamenány nějaké negat účinky při předávkování...i kdyby to olízli 2x...
já mám léky a čistící prostředky pod zámkem, profesní deformace
1. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobře, uklidnila si mě, dneska to všechno dám taky pod zámek...no jo , oni nemůžou vědět, že to nejsou bonbony....tak ješět jednou moc děkuju :wink:
1. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek