• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se operativně vyndavá spolknutá mince u dítěte?

9. října 2012 
Nevíte někdo, jak se vyndavá spolknutá mince? Dcerka kamarádky jí spolkla, teď je v oblasti žaludku, ale dlouho se už nehnula, tak zítra jdou na operaci. :frowning2:
Chtěla by aspoň vědět, co jí čeká.
Díka za každou zkušenost.
9. říj 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to jde do kopru, vyckej na odpovedi na emiminu, tam to aspon jede, teda pokud stim ma nekdo zkusenost :wink:
9. říj 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brcko007 zkus se zeptat @coxa
9. říj 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme to za sebou, v pondělí mladší syn spolknul minci a v pátek musela ven, prcek od půlnoci pro jistotu na lačno, ráno kontrolní rtg, příjem na dětské, dostal oblbovák, v půl jedenácté jsme šli na gastro na zákrok pod celkovou narkozou, vyndali to hadicí krkem, podle slov doktora mu dali jen třikrát dýchnou, asi po 5ti minutách přinesla sestřička minci a řekla že už to je hotovo, po dalších 5ti nám a sestřičkám z dětského prcka předali a jeli jsme ho nechat dospat na pokoj na dětské. Tím, že jsem byla u něj nemusel být na JIPu. Malý se vzbudil asi po 45ti minutách jak kdyby se nic nestalo, sháněl se po jídle a pití což nám dvě hodiny po narkoze nedovolili, pak nejdřív napít, pak svačina a když ji udržel tak jsme šli kolem čtvrté hodiny domů. Měla jsem z toho strašný strach, ale fakt to proběhlo nejlíp jak mohlo. Samozřejmě i díky nemocničnímu personálu. :dizzy_face: Držím palce, ať to kamarádce taky dobře dopadne.
9. říj 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coxa děkuju moc, přepošlu to kamarádce. Tohle jí jistě pomůže. :slight_smile: DÍKY
9. říj 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek