Malý narazil hlavou na stěnu. Co mám sledovat?

Ahojky omlouvámse ze zakládám nove tema, ale jiste pochopite mé obavy, uz jsem sice volala na prijem do fakultky a nasi detské dr, ale i tak mi to nedá se zeptat vás.. pred hodinou mi malý sjel z kacárek z cca 7 schodu a kocár narazil do steny o kterou se zastavill... jsem neuveritelne neschopná - já vím. Malý zustal v kocáre, byl ve vlozne tasce, pod hlavickou polstárek a to misto kde narazil kocár byla bouda kde je kapsicka na plástenku takze malý nanarazil halvickou na pevnou do steny lae vymrstilo ho to na konec kocáru! Kdyz jsem ho vytáhla plakal a mel ruzove celicko , ale jenom nádech nic cerveneho, pak se po 2 minutách utisil, doma se napil a tedka se smeje a kouká, nevypada ze by mu neco bylo.. POradte co mám sledovat, potrebuji to s nekym probrat..Ve fakultce mi rekli ze pokud enspadl primo na hlavicku a nejsou patrne zmeny v chování nebo tak , tak muzu zustat doma a sledovat ho.
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
zanetka82
28. bře 2008
Georgine....když sem se tak trochu na tebe zadívala tak jsi mi nějaka povědomá 🙂 už sem tě asi někde viděla. 😃 😃
georgineautor
28. bře 2008
je docela dost možné že si me nekde videla.. ta Ostrava zse neni tak obr mesto... 😃
gabca1
28. bře 2008
ne nebyl to těžkej pád, sama jsem se divila co všechno jsme absolvovali, ale jistota je jistota. A právě, že nevíš co se může projevit a kam se přesně to mimčo uhodí. Já byla na kontrole s malou ještě po 2 měsících. A to se nám nic nestalo ani modřinka a žádný divný chování prostě mi přišlo, že je vše OK. Sledovala bych ho raději celou noc. Nás budili po 2 hodinách. Jo a kontrolovali i jestli papá a kolik. Prostě jestli se něco neliší od normálu. Když se Ti něco nebude zdát tak šup na pohotovost.
denousek
29. bře 2008
georgi tak co malej v pohode??
iza
29. bře 2008
geor taky bych ráda věděla co Jakoubek?
Mě spadnul cca před měsícem Jáchymek z postele...nic mu nebylo, ale já pro jistotu stejně zašla k mudře..pak byl kolotoč neurologie, oční, chirurgi, zase neurologie..pak 48hodin sledování (doma), vnoci po 3hodinách buzení atd..pak znocu kontrola na neurologii...a jsem vlastně ráda, že jsem s ním k mudře šla..za ty stresy pak co bych měla, kdybych nešla by to nestálo...ale je fakt, že tobě Jakoubek nespadnul na zem(na parkety) tak je určitě v pořádku 🙂
iza
29. bře 2008
a halvně..takovéhle věci se stávají..nikdo za to nemůže...kamarádky švagrová měla taky dobrou příhodu...když odemykala domovní dveře sjel jí kočárek ze schodů,překlopil se a holčička vypadla na silnici(kde často jezděj auta)..no a nakonec vše v pořádku..jsou to s dětma nervy a jak jistě víš(máš ještě jedno starší že? )bude hůř :-N 😉
kapljhgf
24. led 2013
@georgine 1x když jsem byla malá jsme svýho bratra takhle srazila na stěnu a jen z tohoto nárazu měl otřes mozku tak to radši hlídej
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další