• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malý narazil hlavou na stěnu. Co mám sledovat?

24. ledna 2013 
Georgine....když sem se tak trochu na tebe zadívala tak jsi mi nějaka povědomá :slight_smile: už sem tě asi někde viděla. :grinning: :grinning:
28. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je docela dost možné že si me nekde videla.. ta Ostrava zse neni tak obr mesto... :grinning:
28. bře 2008 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nebyl to těžkej pád, sama jsem se divila co všechno jsme absolvovali, ale jistota je jistota. A právě, že nevíš co se může projevit a kam se přesně to mimčo uhodí. Já byla na kontrole s malou ještě po 2 měsících. A to se nám nic nestalo ani modřinka a žádný divný chování prostě mi přišlo, že je vše OK. Sledovala bych ho raději celou noc. Nás budili po 2 hodinách. Jo a kontrolovali i jestli papá a kolik. Prostě jestli se něco neliší od normálu. Když se Ti něco nebude zdát tak šup na pohotovost.
28. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgi tak co malej v pohode??
29. bře 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
geor taky bych ráda věděla co Jakoubek?
Mě spadnul cca před měsícem Jáchymek z postele...nic mu nebylo, ale já pro jistotu stejně zašla k mudře..pak byl kolotoč neurologie, oční, chirurgi, zase neurologie..pak 48hodin sledování (doma), vnoci po 3hodinách buzení atd..pak znocu kontrola na neurologii...a jsem vlastně ráda, že jsem s ním k mudře šla..za ty stresy pak co bych měla, kdybych nešla by to nestálo...ale je fakt, že tobě Jakoubek nespadnul na zem(na parkety) tak je určitě v pořádku :slight_smile:
29. bře 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a halvně..takovéhle věci se stávají..nikdo za to nemůže...kamarádky švagrová měla taky dobrou příhodu...když odemykala domovní dveře sjel jí kočárek ze schodů,překlopil se a holčička vypadla na silnici(kde často jezděj auta)..no a nakonec vše v pořádku..jsou to s dětma nervy a jak jistě víš(máš ještě jedno starší že? )bude hůř :sweat_smile: :wink:
29. bře 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine 1x když jsem byla malá jsme svýho bratra takhle srazila na stěnu a jen z tohoto nárazu měl otřes mozku tak to radši hlídej
24. led 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek