• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malý spadl a pak zvracel. Může to být otřes mozku?

25. října 2009 
Ahoj maminky, musím se vypovídat, stále zpětně o tom přemýšlím, zda jsem něco nezanedbala. V pondělí malý (20m) spadl z gauče. Zrovna jsem byla v kuchyni a najednou řev, když jsem přilítla, byl v poloze jako když leze, na hlavičce žádná boule, zčervenání.
Tak jsem z toho usoudila, že na hlavičku to nebylo. V tu chvíli jsem nedělala z toho žádnou tragédii. Malý je hodně živý, tak nějakým těm karambolům neunikne, i přesto, že se snažím dávat na něho pozor. Když jsem ho uklidnila, tak byl z toho pádu "jen" takový podrážděný. Zrovna byl čas snídaně, tak jsme potom hned měli snídani a když jsem mu dala mu první sousto, tak mu zapadlo, že vyzvracel mlíko, které měl předtím. Pak zvracel ještě jednou zase po jídle. Tak jsem raději nechala jídlo na pozdější dobui. Malý byl pak v pohodě, smál se, nic zvláštního, normálně potom během dne jedl, zorničky jsem kontrolovala. Teď ale stále ve mně hlodá, zda to zvracení nemohlo být z otřesu mozku, ale to bych zpozorovala nějaká změnu na něm, že? Vím, že je to už týden, ale potřebovala jsem to někomu sdělit. :unamused:
24. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi zvracení je v přímé souvislosti s ptřesem mozku a je to jedna z věcí, která se u dětí po pádu vždy sleduje, zvracení a spavost......pokud je to týden, předpokládám, že už je vše okej.Ale příště bych pro jistotu zašla k mudr
24. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabiku, no tak ja bych se pro jistotu zeptala doktorky jeste ted, tady ti nikdo odborne stejne neporadi ... jestli je ok, tak se nejspis nic nestalo a mozna mohl mit lehky otres mozku a mozna taky ne ... jestli je ted ok, tak si myslim to co lucenek, ze uz by to melo byt dobry
24. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jestli mu neco zapadlo, jak pises, tak by to nemuselo mit az tak souvislost, ale treba nas malej rad dela ne ne ne a prudce u toho kyve hlavickou ze strany na stranu, nebo berany duc - to nam dr. rikal, ze s otresem by toto urcite neudelal bez zamotani, tak to na nej zkousim pokazde, co se prasti do sisinky:wink:
24. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji moc za příspěvky. v úterý jdu k doktorovi, malý má nějak podezřele dlouho rýmu, tak se ho zeptát. Jen doufám, že mě neseřve, že se teda ptám ale brzy :unamused:
25. říj 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek