Stal se úraz
jana_x
7. říj 2012

Máte někdo zkušenost s tím, že dítě spolkne náušnici?

Holky máte někdo zkušenost s tím, že dítě spolkne náušnici?
p.e.t.u.l.k.a
7. říj 2012
Malý mi minulý rok spolknul 2 Kč 😞
kettynka1234
7. říj 2012
Ahojky, naštěstí nemám takovou zkušenost, ale náš 10ti měsíční cvrček strhnul malé 10ti měsíční cácorce obě naušniky ( kroužky). Vzala jsem malou a zjistila jsem, že je bez naušniček ( a to dobře držely!) no a malej obě měl v pusině a cucal je! hajzlík 🙂 Teď máme zase ty klasické dětské a snad je nechá na pokoji ( kruhy měla malá měsíc, ty dětské jsem měla na opravě) Co všechno ti lumpáci udělají.
zazulka
7. říj 2012
Tak to ne, ale něco mi říká, že pak má dát sníst chleba, aby se obalila...ale nevím, jestli nekecám :-N
schnek
7. říj 2012
tohle jsme řešili, málá šla spát s oběma a ráno měla jenom jednu, navíc v době, kdy všechno cpala do pusy. Volala jsem kamarádce doktorce, která mě uklidnila, že děti jsou na takový věci od přírody "stavěný", že nemáme panikařit, ale sledovat, jestli vypadá v pohodě a do dvou dnů by měla projít zkrz. Pokud ne, příp. pokud by se objevily nějaký bolesti bříška atp., tak vyrazit do nemocnice to dál řešit. Náušnici jsme pak objevili druhý den u postele pod hromádkou prádla na praní 😃
honzulka
7. říj 2012
my dávali v nemocnici zelí a chodila ta holčina na rentgeny,zda špendlíky sestupují a někde nezůstaly... 😉
coxa
7. říj 2012
Ahoj, náš prcek snědl dvoukorunu, takže na rtg, potvrdili že je v žaludku, dali nám 5 dní na to aby sama vyšla a doporučili jíst chleba, zelí apod. a pozorovat jestli vyjde, nevyšla, takže potom narkoza a hadicí ven. Zvládnul to na jedničku. x-) Určitě bych se zeptala doktorky co dál, záleží taky na tom, jak byla velká.

Začni psát odpověď...

Odešli