• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte někdo zkušenost s tím, že dítě spolkne náušnici?

7. října 2012 
Holky máte někdo zkušenost s tím, že dítě spolkne náušnici?
7. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý mi minulý rok spolknul 2 Kč :(
7. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, naštěstí nemám takovou zkušenost, ale náš 10ti měsíční cvrček strhnul malé 10ti měsíční cácorce obě naušniky ( kroužky). Vzala jsem malou a zjistila jsem, že je bez naušniček ( a to dobře držely!) no a malej obě měl v pusině a cucal je! hajzlík :slight_smile: Teď máme zase ty klasické dětské a snad je nechá na pokoji ( kruhy měla malá měsíc, ty dětské jsem měla na opravě) Co všechno ti lumpáci udělají.
7. říj 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ne, ale něco mi říká, že pak má dát sníst chleba, aby se obalila...ale nevím, jestli nekecám :sweat_smile:
7. říj 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle jsme řešili, málá šla spát s oběma a ráno měla jenom jednu, navíc v době, kdy všechno cpala do pusy. Volala jsem kamarádce doktorce, která mě uklidnila, že děti jsou na takový věci od přírody "stavěný", že nemáme panikařit, ale sledovat, jestli vypadá v pohodě a do dvou dnů by měla projít zkrz. Pokud ne, příp. pokud by se objevily nějaký bolesti bříška atp., tak vyrazit do nemocnice to dál řešit. Náušnici jsme pak objevili druhý den u postele pod hromádkou prádla na praní :grinning:
7. říj 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
my dávali v nemocnici zelí a chodila ta holčina na rentgeny,zda špendlíky sestupují a někde nezůstaly... :wink:
7. říj 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, náš prcek snědl dvoukorunu, takže na rtg, potvrdili že je v žaludku, dali nám 5 dní na to aby sama vyšla a doporučili jíst chleba, zelí apod. a pozorovat jestli vyjde, nevyšla, takže potom narkoza a hadicí ven. Zvládnul to na jedničku. :dizzy_face: Určitě bych se zeptala doktorky co dál, záleží taky na tom, jak byla velká.
7. říj 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek