Možná se napila bublifuku. Co by se s ní dělo?

Ahojte mamky.nevím jestli si naše malá včera nelokla bublifuku (zavřela se s ním v pokojíku ) a jak sem se na ní šla podívat tak nějak pořád kuckala a jakoby ju natahovalo,ale nic nevyblila.čekala sem co v noci a taky nic nebylo.tak nevím jestli se teda napila nebo ne?takže můj dotaz je: co by se asi s ní dělo?jestli by jen zvracela nebo jaké by měla příznaky?
díky,petra
p.s- stalo se vám že se vám dítko napilo???
kijonkova.k
12. srp 2011
pokud jí nic není doteď,tak už nic nebude.Kdyby se napila více,nejspíš by zvracela,ale to už by se stalo včera.Přečti si,co je na bubliku,měl by být nezávadný,pokud je určený dětem.Teď už by ch to neřešila,bude v pořádku.
jajina.c
12. srp 2011
Někde v dikuzi to už je, mně malý ( cca v roce ) vypil asi čtvrtku toho malého bublifuku, nic se nestalo, jen jsem ho nutila pít, aby se to naředilo. Ale jestli dcerce nic není, tak to je o.k. Ale je to děsný pocit, to vím🙂.
anta
20. črc 2012
Nic se nestane, i náš Honzík ochutnal a dobrý, přežil. Jednou jsem se vylekala, protože se napil nějakýho mýho lesku na vlasy, no to jsem z toho byla celá paf krve by se ve mně nedořezal =-) No a vidíte? Dobrý prase všechno spase 😃 😃 😃 😃
bocinka
3. pro 2012
mlíko holky, mlíko 😃 😃 neteř vypila 10 ml parfému :-p
zdenka561983
3. pro 2012
ahojky malej se napil bublifuku a po chvílce se pozvracel,a pak mu nic nebylo...🙂
drakenn
23. dub 2014
Jo, pokakal se..
terezapetrova
27. kvě 2014
Na bublifuk nebo jar se ma davat preventivne Espumisan, problém je s penou, která se muze v zaludku tvorit a pak při zvraceni je nebezpečí vdechnuti coz muze byt problém.. Espumisan penu "nici" jinak hlavne pit ..

Začni psát odpověď...

Odešli