• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Možná se napila bublifuku. Co by se s ní dělo?

27. května 2014 
ahojte mamky.nevím jestli si naše malá včera nelokla bublifuku (zavřela se s ním v pokojíku ) a jak sem se na ní šla podívat tak nějak pořád kuckala a jakoby ju natahovalo,ale nic nevyblila.čekala sem co v noci a taky nic nebylo.tak nevím jestli se teda napila nebo ne?takže můj dotaz je: co by se asi s ní dělo?jestli by jen zvracela nebo jaké by měla příznaky?
díky,petra
p.s- stalo se vám že se vám dítko napilo???
12. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
pokud jí nic není doteď,tak už nic nebude.Kdyby se napila více,nejspíš by zvracela,ale to už by se stalo včera.Přečti si,co je na bubliku,měl by být nezávadný,pokud je určený dětem.Teď už by ch to neřešila,bude v pořádku.
12. srp 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Někde v dikuzi to už je, mně malý ( cca v roce ) vypil asi čtvrtku toho malého bublifuku, nic se nestalo, jen jsem ho nutila pít, aby se to naředilo. Ale jestli dcerce nic není, tak to je o.k. Ale je to děsný pocit, to vím:slight_smile:.
12. srp 2011 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Nic se nestane, i náš Honzík ochutnal a dobrý, přežil. Jednou jsem se vylekala, protože se napil nějakýho mýho lesku na vlasy, no to jsem z toho byla celá paf krve by se ve mně nedořezal :confused: No a vidíte? Dobrý prase všechno spase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mlíko holky, mlíko :grinning: :grinning: neteř vypila 10 ml parfému :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2012 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky malej se napil bublifuku a po chvílce se pozvracel,a pak mu nic nebylo...:slight_smile:
3. pro 2012 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, pokakal se..
24. dub 2014 v 01:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Na bublifuk nebo jar se ma davat preventivne Espumisan, problém je s penou, která se muze v zaludku tvorit a pak při zvraceni je nebezpečí vdechnuti coz muze byt problém.. Espumisan penu "nici" jinak hlavne pit ..
27. kvě 2014 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek