• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pád miminka na zem z výšky. Stalo se vám to taky?

16. července 2014 
to teda mrkam, mas maleho horolezce.
Preju, at je vse v poradku a zadne dalsi nehody.
25. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík, vůbec nechápu, jak se mu to mohlo podařit, je ještě takovej malej :frowning2:
25. led 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej, ale čilej! My už to máme také za sebou, také jsem si myslela, že malá neumí válet sudy, že se jen těžko přetočí ze zad na bříško, no a juniorka překvapila a skulila se z manželských postelí. No šílený, také večer na pohotovost, tam na mě koukali jako na krávu, co nechá mimčo bez dozoru na posteli, fakt blbej zážitek. Byla jsem z toho dost dlouho špatná, pořád jsem jí viděla, jak tam leží pod postelema v klubíčku, na to se nedá zapomenout. Takže nejsi jediná hrozná matka :wink: , tohle asi mine málokoho :wink: Teď malá začíala lézt, vymetá všechny kouty, je to honička jí uhlídat.
25. led 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše dítě včera ochutnalo štětku na záchod. Je mi z toho blbě ještě teď, toaleta se u nás zavírá, ale jednou manžel nebyl důslednej. Sice to nepatří do tématu " pády z výšky", ale taky se cejtím jako hrozná matka. :unamused: . Teď čekám, jestli jako bude mít průjem, nebo jestli si tím jen posílila imunitu. Kdyby průjem náhodou měla, tak se tím, jak se to stalo, asi dr chlubit nebudu.
25. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mám dvojčátka a musím zaklepat ještě mi za tu dobu nespadli(mají rok)ale jako ochutnali hlínu s květináče...ale pád z výšky ne :slight_smile:
25. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jandaj: nam mrnousek spadnul z prenosneho lehatka z vysky 70cm v 6. tydnech ... je to otresny zazitek, ale stane se to ... hlavne, ze je mrnous ok a netrap se tim ... nase detska doktorka rikala, ze kdo tvrdi, ze se mu to nikdy nestalo, tak keca :wink: ...
25. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jandaj: myslím že se to dříve nebo později přihodí každému ... mně Míša spadl z manželské postele, když jsem usnula při kojení, pak najednou řev a koukám on si leží na zemi a úplně v opačné poloze než ležel při mně, taky nevím jak se mu to povedlo, myslím žu mu bylo kolem 8 m., naštěstí se mu nic nestalo ani moc nebrečel, byl spíše překvapený co se stalo :wink: a tak si dávám od té doby velký pozor :dizzy_face:
25. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vím, že je to moje vina, malej se sice ještě nikdy nepostavil, ani neměl snahu se v postýlce nějak stavět na kolínka a přitahovat, proto byla postýlka v té nejvyšší poloze. Vím, že všechno je jednou poprvé, ale proč to muselo zrovna dopadnout takhle blbě. Teď mám strach jít spát, asi budu celou noc vzhůru sedět u postýlky a hlídat jestli je v pořádku.
Celý odpoledne byl OK, veselej, povídaj, chuť k jídlu měl atd..... ale stejně se strašně bojím
25. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandaj, já myslím, že můžeš být klidná, zvlášť, když jsi byla na pohotovosti. A pokud je malej jak píšeš OK, tak to bude dobrý. Nicméně Tě chápu, já tenkrát také nespala, pořád jsem juniorku kontrolovala a byla ráda, že se v noci budila /lezly jí zuby/. Takže malej překvapil, co? To jsi ani nevěděla, že už se umí postavit :wink: šikulka :wink:
25. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, jak pise Anke, ze se to stane kazdymu, tak uz z toho mam husi kuzi :unamused: No budu na to v budoucnu myslet, taky si myslim, ze je majej jeste malej, ale i tak uz docela mrstnej :slight_smile: ...
25. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jandaj: já jsem měla taky v ten den blbý pocit, pořád jsem ho sledovala kdyby náhodou a to jsem s ním nešla do nemocnice ... pokuď ho vyšetřili a bez nálezu tak to je vážně fajn ... udělej opatření aby se to už nemohlo opakovat a běž v poho spát, uvidíš že zítra bude líp :wink:
25. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji za podporu, jste jako balzám na duši. Zrovna teď byl malej tak napůl vzhůru a kojila jsem ho, jak já byla ráda, že se probudil. Snad to bude dobrý, zítra ještě jedeme k naší dr. na kontrolu, tak snad tu noc zvládneme bez komplikací
Postýlky už jsou obě daný až dole, aby se to nemohlo opakovat. Jsou to fakt šílený nervy :frowning2:
25. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja sem si vzdycky rikala, co je to za streva matky, ktere nechaji mimino od nekud spadnout treba z postele, fakt mi to nebylo jasny. ale hold mezi ta streva taky patrim :wink: uz mi spadnul 2x. Jednou sem se koukala na telku jaky ma britney spears vlasy, a v tu ranu hup a uz byl na zemi a rev....ale rval malinko...posouval se tenkrat jeste po brisku do zadu, takze spadl nejdrive na plinu a pak na zada, tak to asi nebylo tak hrozne a to mame vysokou postel. No a podruhe to bylo, kdyz mi ho manzel dal do postele a sel do prace, a ja usnula. spadl v pytli oblicejem na zem. Ale tak kupodivu docela v poho, plac byl hned utisenej. Ale take sem mela v obou pripadech, moc spatny pocit, ze muze mit nejaka vnitrni zraneni...a porad sem ho kontrolovala. Ale vsechno je nastesti ok.
25. led 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak noc jsme vzládli v klidu, tak snad už to teď bude dobrý.
26. led 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem to tu trochu pročetla a musim říct,že mě malej(musim to zaklepat) ještě nespadl...ale už sme měli jednou namále,to mu byli asi 3MĚSÍCE ,měla sem ho položeného na přebalováku,jen sem se otočila a šáhla za sebe pro věci na oblečení a malej zvednul nohy nahoru a mrsknul s nima do přebalováku a najednou kňournul sem se otočila a nohy mu vyseli dolů...no krve by se ve mě nedořezali... to bylo fakt výstražné a od té doby ho nenechávám bez dozoru !!!! když už někam musim,položim ho na zem a pak letim na záchod nebo přiložit nebo vařim a koukáme na sebe a povídáme si :wink:
26. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak už jsem patřím taky a to jsem si říkala, že mně se to nikdy stát nemůže, že ji přece pořád hlídám a bum, zrovna dneska ráno byla se mnou na rozložené sedačce, já jí zašívám dupačky, ona si je na bříšku, celkem daleko od okraje a najednou bum a leží na zemi, byla to snad setina vteřiny, začla hulákat, manžel přilít z ložnice, já si nadávala, co jsem za pako, chvíli bulela ale pak jsme ji utišli. Je to tak 45 cm vysoko, na zemi lino, a jakoby se překulila, takže spadla celým tělem. Celý den ji pozorujeme zdá se ok, ale ode dneška už bude bydlet jen na zemi nebo v postýlce. :wink:

Je to hrůza, ale stát se to může opravdu každému. :frowning2:
1. únor 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se taky přidávám k nezodpovědným maminkám! :frowning2: Je to asi 10 dní,co jsem malýho dala spát na naši manželskou postel, protože jsem mu stříhala nehty a v postýlce se k němu nedostanu...Dala jsem ho doprostřed postele, zabořeného v polštáři.Vždycky spává cca 2h.,tak jsem se tam ani nešla dívat.Vždy,když vstane,tak si hlasitě breptá,že o něm hned vím (ale v postýlce....!).No a shodou událostí se prostě vzbudil cca po 40 min. spánku, nepovídal si a rovnou se nějak dostal přes polštář, peřinu a doplazil se ke kraji a rána! No,já hned letěla, bylo mi to úplně jasný.Malej začal řvát, tak jsem ho popadla,lítala s ním po pokoji jako šílená a brečela taky. Jenže on se asi po 10 vteřinách uklidnil a od tý doby jako by nic. Za to já obvolala snad všechny svatý včetně naší dr., protože ač letilá zdr.sestra jsem teď prostě máma a rozum jde stranou :sweat_smile: No, naštěstí se mu nic nestalo, ale do naší postele se od té doby už nepodíval a ani nepodívá. Jsou to tvrdá poučení, ale hlavně, že jsou cipískové tak odolní! :dizzy_face:
Není to hezké, ale jsem ráda, že nejsem sama a tohle téma mě opravdu potěšilo! :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hned jsem ještě o patro snížila postýlku,když jsem viděla jeho schopnosti.Lepší dřív než pozdě! :wink:
2. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
barusha souhlasím s tebou, ty mimina jsou fakt koumáci, určitě jsi četla, co se mi stalo před týdnem. Bylo to poprvé, co se mu podařilo vytáhnout na kolínka a nejspíš se u toho i postavil
Teď uběhl týden a naprosto s přehledem se staví na nožičky. Udělal během týdne skok ve vývoji, že bych to fakt nečekala
2. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo tak si prožije asi hodně maminek :wink: Když byl malej ještě takové to placízí mimi :wink: tak spadl manželovi z postele jsem ho seřvala a byla v úplným šoku aby se mi stalo za 2 dny to samé :wink: Jojo a od té doby mi spadl tolikrát :wink: teda jako větší :frowning2: pes mi ho shodil z kočárku :frowning2: pak mi zakopl o stojany no kolo a přímo na hlavu :angry: jo a vlastně teď nedávno zpadl z postele. Nahl se přes pelest a nevybral rovnováhu tak spadl přímo na hlavu. Takže vždy 2 hodiny ho nedám spát a koukám na zorničky :wink:
2. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, když to čtu, ty děti jsou snad gumový :grinning: :grinning: :grinning: Taky máme za sebou pár pádů, z postele teda zatím nééé, ale jak si teď začal stoupat a ještě neudrží balanc, tak je každou chvíli na zemi a občas cvakne i hlavou :sweat_smile: A žuchnul mi z houpacího křesílka, do kterého sám vylezl. A to jsem ho jistila, jenže udělal nepředvídatelný pohyb na úplně jinou stranu než jsem čekala a byl dole. No je to malý čertidlo :grinning:
2. únor 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus : me malej spadl dvakrat a to si taky myslim, ze davam pozor napr. jsem ho nikdy nenechavala na posteli bez dozoru a to i v dobe, kdy se jeste ani nepretacel.
Stalo se mi to az v dobe, kdy se malej zacal plazit atd.
Poprve byl malej s nama v posteli, MM sel rano do prace, ja usnula tvrde a najednou rev....spadl mezi okno a manzelovi stranu postele, protoze ho desne pritahujou zavesy a zaclony...
nastesti tam mame nejaky veci (ted uz i polstare :grinning: ), ktery ho zbrzdili, ale je tam i manzeluv oooobr hvezdarsky dalekohled a Tonik se tam nejak sprajcnul mezi jeho nohy a jednu krabici a nesel hned vyndat.
Docela psycho, dite zasekly na zemi mezi vecmi, rev a silena doba nez jsem ho vytahla (aspon tak se mi to zdalo)
no a podruhy se mi to stalo, ze opet spal s nami (rano ho nekdy beru mezi nas :sweat_smile: ) a prelezl me a spadl na me strane, kde ho pro zmenu trochu zbrzdila knizka (to bylo v dobe, kdy bych to do nej nerekla, ze by me mohl prelezt) :sweat_smile:
hold chybama se clovek uci. Nastesti se mu nikdy nic nestalo.
Ted uz ho s nami v posteli nenechavam, kdyz hrozi ze usnu. Ale i tak je mi jasny, ze ho neuhlidam vzdy :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn díky za příspěk. Já také považuji přebalovák za bezpečný :unamused: . Už si budu dávat pozor :fearful:
3. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja si musim zaklopat:klop klop klop mne dvojčata nespadli,davala som si riadny pozor ked som varila alebo upratovala boli na zemi na obrovskych dekach,prebalovala som na posteli a pokial neštvornoškoval tak tam aj ležali,ale vždy som bola pri nich ked som ša preč dala ich do postielky,tiežsom sa bala aby necupli na zem mali sme vysoku postel :unamused: Samozrejme padali ked sa učili chodit najviac Sebastianko ale tomu sa nedalo predchadzat,ale raz a to už mali viac ako 2roky mi Sebastian skoro spadol z kočika ozerala som zaclony a on sa chcel pozerat a chytat ich lenže papalkeksik tak som ich pretočila opačne on sapostavil to bola sekunda a padal naštasie som vystrela nohu takže spadol na nu a ja som ho rychlo chytila,takže vlastne ani nespadol len vysel.
naneštstie to videla najhoršia klebetnica v našej dedine takže som bola ohovorena aka som neschopna :rolling_eyes: :zipper_mouth:
3. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ditka sou fakt nevypocitatelna. Me se ted malej zacal stavet v postylce, tak se bojim, aby se mu taky nejakym zpusobem nepodarilo prepadnout na zem.
3. únor 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj přidávám se do klubu.Stalo se mi že mi spadla moje první dcera taky z postele.Ted mám druhou 8měsíců a taky spadla z postele na hlavičku a to jsem měla ruku na zadečku,ale byla jsem otočená.To jsem si říkala že se mi to nemůže stát.Vždyť mám druhý dítě a jsem "zkušená matka"byla jsem z toho na šrot.A Barunka,dnes 5let "maminko musíš jí hlídat " to že mě napomenula mě dorazilo,chtěla jsem na ní zařvat že to vím,ale co jsem mohla říc,měla pravdu.Ještě že mám kámošku lékárnici .tak mi radila co mám dělat,že nesmí usnout tak hodinu a pak jí musim hlídat.Najednou byla malá spavá a taková vláčná,tak jsem se vyděsila znova.Hned sem kámošce volala co se děje,naštěstí se malí chtělo jen spát.zřímla si asi 10min.apak jí vzbudil večerníček tak ho zkoukla a pak bylo vše v pohodě
11. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá spadla nedávno s gauče :sweat_smile: Rána jako z děla a řev taky hrozný :cry:.vzala jsem jí rychle na ruce a po chvilce byl klid,ale měla červenou bouli v zadu tak jsem jí na to dala led a bylo to OK :grinning:
12. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se bohužel přidávám :frowning2: Byli jsme u sestřenky a děcka si hrály,začaly se škubat o čaj a než jsme něco řekly,malý letěl.Bouchl se do hlavy o topení.Hned tam měl hroznou bublinu nalitou krví :cry: .Letěli jsme na pohotovost a pak do nemocnice na rentgen.Naštěstí to je v pohodě.Doktor se na mě díval jako na histerku,bych chtěla vidět ho,kdyby to bylo jeho dítě :angry: .A v noci začal zvracet.Myslela jsem že umřu.Strašně jsem se bála,že má otřes mozku.Opět jsme letěli k doktorce,ale prý to byla nějaká střevní chřipka :confused: ale malý je v pořádku,od té doby nic tak mu asi fakt něco nesedlo.Jsem teď ze všeho vyplašená,ale jsem ráda,že jsme šli na ten rentgen,jinak bych byla vyděšená až k smrti.A všichni doktoři mi můžou políbit,když se bojím o své dítě ať si každý říká co chce,ale já chci vědět,že je v pořádku :dizzy_face:
12. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si mslim ze pokud je to opravdu velka rana nebo kdyz tece krev a dite hodne place a je apaticke ze by se radeji melo zajet k doktorovi, lepsi jednou zbytecne nez pozde. takovy normalni pady staci jen pozorovat. ale kdyby mel malej diru v hlave tak letim hned-
12. únor 2009 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali-přesně tak raději jít zbytečně než nejít a potom se něco stane :wink: A vyčítat si to to nestojí za to.
12. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek