• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pád s miminkem. Projevil by se problém přes noc?

11. prosince 2007 
dobrý den měla bych dotaz.včera manža uklouznul s malým v náručí a malý se asi trošku bouchnul do jeho ruky.plakal chvilku ale já nevím jestli se bouchnul nebo úlekem. celou noc sem ho hlídala a nezvracel,pěkně spinkal.ted ráno taky tvrdě spí ale pořád ho radši kontroluji.myslíte že kdyby mu něo bylo z toho bouchnutí tak by se to už projevilo?malému je 7týdnů,a stalo se to včera večer. :frowning2:
11. pro 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kirax: jak dlouho už ti spí?
pokud ho kontroluješ ve spánku a obcas se probudí nebo se zašuchrá tak by melo být vše o.k
pokud ale spí tvrdě už delší dobu než normálně radši bych jela.
11. pro 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já ho kontroluju,má dudel podle toho to poznám,protože když mu s ním zahýbu tak dudlá.
11. pro 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zaleží jak se bouchnul..a hlavně kam....ale já myslím že by se to už projevilo přes noc..jestli není plačtivý a malátny píšeš že nezvrací tak bude OK....nevím kolik mu je v pase máš že jsi stále těku...ale kdyby se něco dělo tak přes noc by se to ukázalo..ještě mu zkoumni zorničky jestli nejsou rozšířene, ale myslím si že bude v pořádku :slight_smile:
11. pro 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je mu 7 týdnů.oči má asi normální já to moc nepoznám :sweat_smile: akorát že celé dopoledne spinká,což se stávalo i někdy předtím ale já si to už spojuji s tím... :fearful:
11. pro 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kirax to se ti nedivím že si to s tím spojuješ....kdyby ta spavost nějak přetrvávala a nebo se to cokoliv nezdálo, tak s ním radši někam zajed...víš co, kdyby nebyl OK tak to určo poznáš neboj..jestli se nevymiká normálu tak bud v klidu..a rozšířenou zornici by jsi určo poznala...vě´tšinou je rozlitá po celé čočce a je jiná než druhá...neboj bude dobrej :slight_smile:
11. pro 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek