Stal se úraz
kirax
11. pro 2007

Pád s miminkem. Projevil by se problém přes noc?

Dobrý den měla bych dotaz.včera manža uklouznul s malým v náručí a malý se asi trošku bouchnul do jeho ruky.plakal chvilku ale já nevím jestli se bouchnul nebo úlekem. celou noc sem ho hlídala a nezvracel,pěkně spinkal.ted ráno taky tvrdě spí ale pořád ho radši kontroluji.myslíte že kdyby mu něo bylo z toho bouchnutí tak by se to už projevilo?malému je 7týdnů,a stalo se to včera večer. 😞
moncicik
11. pro 2007
kirax: jak dlouho už ti spí?
pokud ho kontroluješ ve spánku a obcas se probudí nebo se zašuchrá tak by melo být vše o.k
pokud ale spí tvrdě už delší dobu než normálně radši bych jela.
kiraxautor
11. pro 2007
no já ho kontroluju,má dudel podle toho to poznám,protože když mu s ním zahýbu tak dudlá.
mikca
11. pro 2007
zaleží jak se bouchnul..a hlavně kam....ale já myslím že by se to už projevilo přes noc..jestli není plačtivý a malátny píšeš že nezvrací tak bude OK....nevím kolik mu je v pase máš že jsi stále těku...ale kdyby se něco dělo tak přes noc by se to ukázalo..ještě mu zkoumni zorničky jestli nejsou rozšířene, ale myslím si že bude v pořádku 🙂
kiraxautor
11. pro 2007
je mu 7 týdnů.oči má asi normální já to moc nepoznám :-N akorát že celé dopoledne spinká,což se stávalo i někdy předtím ale já si to už spojuji s tím... 😕
mikca
11. pro 2007
kirax to se ti nedivím že si to s tím spojuješ....kdyby ta spavost nějak přetrvávala a nebo se to cokoliv nezdálo, tak s ním radši někam zajed...víš co, kdyby nebyl OK tak to určo poznáš neboj..jestli se nevymiká normálu tak bud v klidu..a rozšířenou zornici by jsi určo poznala...vě´tšinou je rozlitá po celé čočce a je jiná než druhá...neboj bude dobrej 🙂